GC aktuality září/říjen 2016

Hola hej kačeři, kačerky a káčata, přišel další měsíc a samozřejmě nesmí chybět náš zpravodaj.

The Northernmost cache v Czech RepublicZáří nám nachystalo pár hezkých dní a pár deštivých. Samozřejmě, když lilo nejvíc, vyrazili jsme na NEJSEVERNĚJŠÍ BOD ČR, Trojmezí, návštěvu Polska a Německa, Cestářovo T5 CITO v I. zóně NP České Švýcarsko a na komín. Bohužel zatím nemohu nabídnout žádný článek, tak alespoň vás zkusím naladit na naší Fluffy vlnu!

96949e58-9baf-42fb-98c9-dcd2e32c1bc4Dlouho avizovaný CITO week se minimálně u nás v Čechách minul účinkem, CITO eventů bylo poskrovnu, v Praze byl dokonce jeden – Taxoftovo CITO na Malostranském hřbitovu, kde se mu bohužel nepovedlo vyjednat ani navýšení kapacity. Škoda, to jsme si to naše „hřiště,“ pro naší hru moc neuklidili. Jak moc se ne/vydařil získaný suvenýr, posuďte sami.

A Groundspeak se nás rozhodl suvenýry zásobovat i nadále. 9. října určili jako International EarthCache day a lze získat suvenýr za odlov EarthCache. unnamed

EDIT 4.10.2016: Nakonec nejžhavější novinka měsíce října je, že konečně project-gc.com započítává do statistik i Lab Cache!

unnamed-1A protože se nám blíží i listopad a s ním GIFF (Geocaching International Film Festival), v jednom z posledních newsletterů jsme se mohli dočíst, které filmy letos uvidíme. GIFF eventy, za které bude možno získat suvenýr se budou konat 3.-7. listopadu a nějaké nám už na mapě vyskákaly, tak se tam určitě potkáme!

 

Zatím se kromě nějakých deskohraní, která aktuálně dohadujeme, nechystá nic většího, tak nám s možná můžete přijít pomoci něco vymyslet a nebo nás třeba naučit nějakou novou hru! Navštivte naše fórum. A jestli se vám náhodou nechce vyrážet do deštivého podzimního počasí, tak si můžete přečíst o tom, jak vlastně začalo navštěvování krajních bodů ČR – Víkend povedeňák.

A nakonec jeden interní joke pro našeho mamuta – Vlk sežral Karkulku i babičku, myslivec se opil a usnul pod stolem. Když dostal vlk žízeň, tak se šel napít do studny a spadl tam i s Karkulkou a babičkou v břiše. 

zdroj obrázků: www.geocaching.com, geocaching newsletter

Bublina

Nezřízená střela, kafe maniak, milovnice T5, Wherig a kanálovek, zlej policajt (moderátor) na fóru a organizátorka geopražských deskohraní.Autor nevyplnil informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *