101 Dalmatinů

Jelikož se vynořili nějaké zprávy a pevně doufám, že poplašné, o blížícím se konci této krásné série o stu a jednom černo bílém flekatém psovi, dokopalo to některé z nás, aby se konečně domluvil odlov. Začali jsme se domlouvat hned po novém roce a docela překvapením pro mě bylo, že rozhodně nejsem jediný, kdo z geopraha.eu neměl odloveno. Nakonec tedy vykrystalizovala posádka v tomto složení:

AdMari
DTU500
GeoBublina
ufemezumik
a samozřejmě má maličkost

Po pár nástřelech termínů, které se různě nehodily, bylo jasné pouze to, že to bude muset být víkend. Po několika dalších nástřelech jsem zkusil začátkem února nadhodit 14. března a ejhle, nikdo zatím nic neměl a my měli domluvený termín. Poté se nám to lehce zkomplikovalo, jelikož na 14.3. vycházel Pí Day a byly vydány dva suvenýry. Což o to, mysterek jsme na ten den měli naplánováno rovných 101, ale vhodný event se nacházel úplně mimo trasu. Chtěl jsem nám tedy udělat vlastní Pí Day event v Jirnech, kde jsme měli nabírat DTU500, ale lakeee mě předběhl a založil ho on, což bylo i lepší, protože jsme se nemuseli zdržovat na místě. Jak se den D blížil, upřesňovali jsme si různé detaily, porovnávali kdo má jak co vyluštěno a ujišťovali se vzájemně, že termín platí.
Den před naší výpravou si GeoBublina a ufemezumik pořádali event Sabat, na kterém jsme všichni byli. Já naštěstí jako logistická spojka a instruktor u stromu, takže jsem nedopadl jako děvčata nebo jeden náš nejmenovaný kolega po různých čarodějných lektvarech. Na druhou stranu jsem byl dost nachcípaný. Sraz jsme měli na 7h ráno a v čas dorazila jen ufemezumik. AdMari ujel autobus a měla tak pár minut zpoždění. Mě probudilo až volání od ufemezumika, tak jsem se rychle zabalil, nadopoval nějakou tou chemií a vyrazil. GeoBublina měla též buzení telefonem a popojeli jsme autem cca 500m, aby to měla blíže. Když jsme skoro s hodinovým zpožděním vyráželi směr Jirny, bylo jasné, že event v oficiálním čase nestíháme. Naštěstí na nás lakeee a keksíček počkali a tak jsme se před půl devátou logovali. Bylo to trošku trapné nestihnout event udělaný na počest našeho odlovu kružnice kolem Prahy a na počest Pí day. Po zalogování a krátkém pokecu jsme naložili DTU500 a jelikož jsme byli kompletní, vyrazili jsme na odlov. Rozhodli jsme se lovit po směru hodinových ručiček a tak první zastavení u keše 101 – 026 Tac a logicky jsme poté končili u keše 101 – 025 Tic. No tik jsme po celém tom dni asi i měl. U první kešky jsme si doplnili občerstvení a pak už to šlo jako na drátkách. Zničená GeoBublina, hyperaktivní DTU500, super nadšená AdMari, navigátorka a nosič dobré nálady ufemezimik a za volantem flegmatický a sjetý medikamenty Marek-26 s rýmičkou.

Odlovy vypadali většinou podobně. Z auta vystřelil snad ještě za jízdy DTU500 a vydal se hledat. Za ním s rozvahou a elegancí pravé dámy vystoupila AdMari a nevšímajíc si pobíhajícího DTU500 došla na místo a na první sáhnutí vylovila krabičku. Ze začátku nám to tak nepřišlo, ale po desítkách odlovů jsme museli konstatovat, že to více jak u poloviny hledání dopadalo takto. Poté DTU500 dostal logbook, protože byl vrchní zapisovač a AdMari si vyfotila bonusová čísla. Zase zpět do auta a honem na další. Občas jsme vyskočili z auta všichni, nebo si jen někdo odskočil. Samozřejmě jsme se těšili na T5 střípky dalmatinů. První byl vcelku brzy a to 101 – 028 Junior. Nahození nebyl problém díky výšce, kam bylo třeba nahodit. Pak už to šlo ráz na ráz a za chvíli jsme už zase balili. Další střípek byl 101 – 096 Rorschach, kde se nám již tolik nechtělo, ale nakonec jsme se pořádně protáhli všichni. Já si to dokonce i vysmycoval, abych se nenudil. Odlovy ostatních krabiček mi trošku splývají, i když některé byly něčím zajímavé nebo zážitkem kolem nich specifické, ale nebudu vás tím po tom úvodu nudit.

Pár krabiček jsme po cestě i obnovili, snad ne zbytečně a souhlasím s většinou, že by tuto sérii měl každý kačer minimálně vyluštit. Snad nám ještě dlouho vydrží.

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

3 Comments

  1. Pawlos0

    Ahoj pojedu odlovit nějaké dalmatini101 . #18 až #30 . A dál, luštím 🙂
    Pokud má někdo chuť na olov PM. Pawlos0
    ottapavel@seznam.cz

  2. miroslavrouta

    Jak jste to jeli dlouho?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *