Já a Geocaching: Marek-26

 

Můj geocaching nick:Marek-26

Založený účet od: 10.7. 2011

Počet osob skrývajících se za nickem: 1

90b4d40f-179b-43de-9e6b-0eb6268f0fbbMoje první Cache: První odlovená a zaregistrovaná keš je MeeeBeee http://coord.info/GC28G9W Předtím jsem už byl párkrát s nějakou partou kamarádů, co lovili, ale až když jsem v ten samý den našel keš Opustena křižovatka co ostatní nemohli najít, jsem si řekl, že se také konečně zaregistruji, že mě to dost baví. Kdo keš odlovil, ví, že je to vcelku jednoduchá tradička a že při odlovu se člověk trošku namočí. Navíc jsem byl čerstvě majitelem mého prvního chytrého telefonu a to HTC Desire. A tak jsem se ten samý večer zaregistroval a začal svátečně lovit. Na podzim mé odlovy utichli a až na nějaké výjimky jsem do prosince 2012 nelovil. Trošku aktivněji jsem začal až v létě 2013 díky různým akcím pořádaným s kolegy z geopraha.eu. Největší dosavadní zlom přišel 14.4. 2013 s mojí první T5 keší, viz článek Tenkrát poprvé aneb první stromolezecká T5, kdy jsem přičuchl k Té pětkám a moc se mi zalíbily. Od té doby preferuji hlavně tento typ keší a jejich pohodový styl odlovu, kdy se nikam moc nespěchá atd. V březnu 2015 jsem absolvoval několik PWT trailů, konkrétně 101 Dalmatinů, DSGC a JTJPWT.

Zážitek, na který nikdy nezapomenu: Jak se zváště u Geocachingu říká a jak má i Weri v podpisu:

P1010139Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré… hlavně když jsou intenzivní! – a momentálně nejintenzivnější zážitek je hledání keše TFTC #77 VODOPAD POD TINTERAKEM, Nejen, že nenalezeno, přestože jsem hledal opravdu pořádně. Dokonce jsem se kompletně vykoupal, když jsem se soukal po polorozpadlé stěně, abych se podíval, zda není někde výše. Naštěstí 2 měsíce starý mobil koupel přežil a já také. Chvíli jsem myslel, že tímto naše lovení předčasně končí, ale nakonec jsem se kousnul a to rozbité a naražené koleno stejně potřebovalo rozhýbat. Sundal jsem tedy tričko, bundu a ortézu z ruky a navlékl si mikinu od zdenyse64 a šlo se dále. Naštěstí bylo docela teplo, takže jsem ani nenastydl a zbytek kešovacího výletu přežil. Dokonce jsem si dal i TFTC HARD CERNE LESY a Ztracene UFO. Ztracené UFO jsem absolvoval jen v trenkách, zapůjčené mikině a holinkách naboso – takže jsem si k tomu ještě zařídil pěkné puchejře. Doma jsem pak vyndal všechny zaražené kamínky snad z celého těla, kvůli ledování kolena rozmrazil půl mrazáku. To koleno mi vodopád připomínalo 14 dní v kuse a to dost intenzivně. Inu opravdu intenzivní zážitek!

Další intenzivní zážitky přišli s odlovy T5 keší.78d19087-6fe7-4cde-9181-0dfea0127cc9

Já a Geocaching: Pro mě je Geocaching hlavně o zábavě, vyplnění volného času, poznávání nových míst a lidí. Určitě vím, že se z toho stává komerční masová zábava, ale to je něco, co mě nemůže rozhodit. Geocaching vždy bude hlavně o tom, jaký si ho uděláme my kačeři.

 

 

__________Odkaz na články napsané mou osobou__________

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

1 komentář

  1. Altaria

    Markův trojboj! 🙂 Napadlo mě založit na počest této legendy challenge keš, co Ty na to? 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *