GC aktuality červenec/srpen 2016

Léto se nám brzy překlene do druhé poloviny a zase se v „geo-vesmíru“ událo pár novinek.

Mailer_07112016_MissionGC_vFINAL_Blog-800x450Už čtvrtým rokem si na nás Groundspeak na srpen (vlastně i na červenec) nachystal několik suvenýrů. První z nich bude odlovitelný už o tomto víkendu, což je také důvod, proč zpravodaj vychází o něco dříve.

Suvenýry se dají získat v těchto termínech: 

#1 30.-31. července 2016
#2 13.-14. srpna 2016
#3 27.-28. srpna 2016

Pokud jste čekali, že Vám GS naservíruje suvenýry až pod nos a řekne, co se vlastně má lovit, spletli jste se. Tentokrát se rozhodli instrukce k odlovu zašifrovat a až potom rozeslat kačerům-agentům. Premium members email se šifrou dostanou už o týden dříve, neplatící basic members si musí počkat na den, kdy se suvenýr zpřístupní k získání.

My už víme, co máme lovit o tomto víkendu, co Vy? Pokud tápete nebo jste email neobdrželi, kdy jste měli, navštivte naše fórum ;-).

Mailersuite_InternationalGCDay_2016_vFINAL_Mailer

 

Nesmíme zapomínat, že v srpnu nás čekají i další významné události, blíží se výročí 15 let od prvního vypuštěného trackovatelného předmětu a hlavně na 20. srpna připadá mezinárodní den geocachingu, kdy nás určitě nemine další suvenýr. Tyto dvě významné události spojuje HQ Duck Dash, o kterém jsme už informovali minule.

Jestli jste natočili film pro GIFF, nezapomeňte, že deadline k odeslání je 1. srpna, jestli jste ho nenatočili, je nejvyšší čas to napravit!

Pokud nemáte parťáka ať už k odlovu požadované kešky na suvenýr a nebo na jakýkoliv lov, zkuste naše fórum. Určitě se najde někdo, kdo nezkazí zábavu. A s takovými kamarády se dají realizovat různě šílené nápady. Třeba si udělat výlet do Portugalska jako loni, jenom tak, na megaevent a pocuchat nervy organizátorům. (článek zde)

 

Bublina

Nezřízená střela, kafe maniak, milovnice T5, Wherig a kanálovek, zlej policajt (moderátor) na fóru a organizátorka geopražských deskohraní.Autor nevyplnil informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *