Galerie Zdobeni vanocniho stromu: T5 – 2014

O tomto eventu jsem se dozvěděl od Slanecka a rychlá reakce mi zajistila místo mezi náhradníky. Dlouho jsem přemýšlel, zda se na event vydat. Zvláště, když jsem viděl co za lezce je přihlášeno. Nečekal jsem, že by se na mě dostalo. Nakonec mi ale padl večerní program a i díky popíchnutí od pajamory jsem se rozhodl vyrazit. Naložil jsem tedy psa a vzal si sedák kdyby náhodou, vyzvedl pajamoru a zadal do navigace souřadnice parkingu a vyrazil jsem.

Po doražení na místo nás uvítala &Peta a ukázala, kam máme ustájit našeho zabahněného oře. Na parkovišti jsme se potkali s Hloustem, TARATARATA a bedla tygrovana. V družném rozhovoru jsme se přesunuli na souřadnice eventu. Zde bylo vidět, že pořadatelé makají na plné obrátky a mají vše promyšlené a skoro připravené. Čekal na nás ohraničený prostor okolo stromu, kde se v tuto chvíli pohybovali jen pořadatelé, natažená lana a takový mini stánek, kde byl logbook, prodejna CWG a lampiónů.

Přípravy se trošku protáhly, možná i kvůli čekání na některé opozdilce, ale čím dál tím víc bylo jasné, že se já i pajamora jako náhradníci dostaneme na strom. Zalogovali jsme se, napsali datum narození a dali otisk prstu. Chvíli jsem se bál, zda se nebudu muset podepsal vlastní krví, ale nakonec to nebylo třeba. Zatím jsem tedy proplouval davem a klábosil se známými i pro mě zatím neznámými lidmi. Potěšila mě přítomnost Chevyma teamu, z jihu dorazil brumlik.k se zástupem plyšáků, z Teplic dorazil Ladicek41, Jacka atd.

Když už byli všichni oblečení, dal Max povel  lezci se začali štosovat pod stromem. Nahoře už byli organizátoři, ze shora bylo slyšet Michell a Ludvajze, kteří to celé jistili z vrchu. Po přepočítání povolal Max náhradníky. Děkuji Hloustovi ještě jednou za zapůjčení věcí. Proběhlo malé školení bezpečnosti a poslušnosti a Max začal dělat dvě skupinky lidí. První skupina měla zaujmout pozice na větvích a ve vyšších polohách, druhá skupinka měla jen viset v prostoru. Chtěl jsem sice do první skupiny, ale v druhé bylo málo lidí a tak jsem si řekl, že mi musí jako náhradníkovi bohatě stačit, že jsem vůbec dostal možnost se „pověsit“.

Vybral jsem si volné lano a už jsem chtěl vyrazit vzhůru, ale byl jsem zaražen, že to je Maxovo lano, vedoucí na špičku tohoto buku. Našlo se tedy jiné lano a já mohl popolézt vzhůru. Na mé straně stromu to byla samá příjemná dámská společnost a ze začátku se probíralo klasické gri-gri vs. croll. Holky vychvalovali crolla až do chvíle, kdy je chtěl fotograf o kousek níž.

Když si nás fotograf sešteloval jak potřeboval, začalo focení. Bylo docela dlouhé a tak si na příště budu pamatovat, že je třeba preventivně vyprázdnit močový měchýř. Přeci jen jsme tam viseli a houpali se nějakou tu chvíli. Navíc foukalo a z nebe padala i nějaká ta voda. Ale po celou dobu byla legrace, navzájem jsme se houpali, rozsvěceli a zhasínali lampióny atp. Po závěrečném pomalém klesání jsme po dlouhých minutách skočili na zemi. Někteří z nás nemohli pořádně chodit, jak jsme měli dřevěné nohy. Ale stálo to za to, o čemž se můžete přesvědčit na přiložených fotkách. Zbývalo se tedy vysvléci, zabalit, a začít se pomalu loučit s odcházejícími. Já si ještě vyzvedl psa, kterého mi hlídali TARATARATA a bedla tygrovana a poté jsme s pajamorou jako jedni z posledních vyrazili k autu a plni dojmů směr Praha stověžatá.

 

V článku byly použity fotografie kačera s nickem semik75 (Zdroj: https://plus.google.com/u/0/photos/+JanTom%C3%A1%C5%A1ek/albums/6095379364489072017)

 

Fotografie od ostatních jsou dostupné v logách 🙂 http://www.geocaching.com/seek/gallery.aspx?guid=e75bd1c8-a6ec-4dc2-86d2-44ef8fe76bbd

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

3 Comments

  1. &peta

    Pekny clanek 🙂 Pohled ze zdola byl taky super, kort kdyz jste pak meli rozsviceny jen ty svitive krouzky 🙂

  2. Bublina

    Jéé, to muselo být pěkné 😉 No a něco pro tebe, když se vždycky na každým stromě musíš zabydlet 😀

  3. Pěkný článek a fotky, díky! 🙂 Tohle bych chtěl někdy vidět zezdola, strom osvětlený živými světluškami 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *