Smycovací neděle


Jelikož má drahá polovička byla nemocná a potřebovala hlavně klid, tak jsem čapnul psa a vydal se za kamarády z geopraha.eu na menší lov, který si dohodli na fóru. Konkrétně na keš Zabetonovana T5. Dorazil jsem tedy jako poslední a koukal, kdo smycuje, kdo zkouší mufolez a čekal, až na mě přijde řada. Většina o jsem viděl smycovala nahoru, ale dolů poté již sjížděla po laně. Když jsem se dostal na řadu, tak jsem si vysmycoval nahoru, vytáhl keš a při logování mi z keše na zem vypadlo CWG. Naštěstí je keš udělaná tak jak je a já nemusel dolů. Stačilo, když někdo dole do keše CWG vložil zpět. Nakonec mi spadlo ještě razítko, ale to už jsem nechal ležet na zemi do doby, než jsem zase dosmycoval dolů a pomohl při té cestě stáhnout lano. Odloveno společně s Mufa, ipsylonka, ufemezumik, GeoBublina, pajamora, Keksíček, mira_d a dekameronnn. Po odlovu jsme se následně někteří dohodli, že toho smycování bylo málo a vyrazili jsme lovit dále.

Poté, co jsme odlovili keš Zabetonovana T5 jsme se ve složení geobublina, pajamora, keksíček, Mira_D a dekameronnn rozhodli přesunout ještě na druhou Pražskou T5 novinku Paty Element a podívat se elementům na zoubek. Já jsem se s geobublinou a ufemezumikem stavoval po cestě pro něco u strýčka Donalda a tak zbytek už byl dáno na stage 1. Zaparkovali jsme tedy na druhém parkovišti, rozloučili se s ufemezumikem a vydali se rouvnou na stage 2. Tam jsem nechal geobublinu, ať vysmycuje nahoru a věnoval jsem se psíkovi, který nám dělal společnost. Poté, co si geobublina dosmycovala nahoru, přečetla číslo a odhadla dle obrázku živel, zase slezla dolů a zamířili jsme na stage 3. Jak se později ukázalo, tak jsme v drtivé většině případů elementy odhadli špatně a tak se nám hodila menší korekce od ufemezumika, která se na nás přišla podívat s čajem. K finálové krabičce lezl první pajamora a chvilku trvalo, než se uvelebil tak, aby mohl v klidu začít zkoušet číselné kombinace. Nakonec tu správnou kombinaci nahlásil Keksíček, který si znova pročítal listing. Poté jsme si již mohli všichni postupně vylézt nahoru a zalogovat se. Po zalogování jsme začali vymýšlet, zda ještě něco podnikneme. Nakonec jsme se rozhodli s geobublinou, pajamorou a mirou_d, že si zajdeme ještě na jednu T5tku, ale už ne smycovací. Jeli jsme si tedy odlovit T5tku v Chuchli, kterou jsme s GeoBublinou, pajamorou a Mirou_d narozdíl od ostatních ještě neměli.

Po smycovacích keších Zabetonovana T5 a Paty Element jsme se vydali na keš Prazska PETka – Chuchle. Po příjezdu na parkoviště jsem zjisti, že je tam trochu plno, ale nakonec jsme se nějak vmáčkli. Když jsme dorazili na místo a nalezli, který ze stromů je ten správný začalo se s nahazováním. Po několika neúspěšných pokusech kolegů jsem to šel zkusit i já a na první pokus jsem to umístil do rozsochy, která označena jako ta horší varianta, se kterou bychom se ovšem spokojili a nahoře bych to pak už nějak poladil. Ale mira_d opět ukázal, že potřebuje jen motivaci, protože hned po mě nahodil lepší rozsochu. A tak jsme si mohli přetáhnout lano a postupně i vylézt nahoru. Když jsme dolezli, už pomalu začala padat tma a tak jsme padali taky. Už ne na další T5, ale domů a za jinými povinnostmi.

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *