Jak jsme lovili PAG

Když jsem se ve čtvrtek dozvěděl, že se v pátek chystá výprava na novou letištní sérii, řekl jsem si proč nevyrazit taky. Sešli jsme se v sestavě Ufemezumik, Dekameron, ypsilonka, AdMari a já. Sraz byl v 18.30 v Hostivicích na Průmyslové. Jak se ukázalo později, bylo to dost pozdě. První problém byl, kudy se dostat přes dálnici. Když jsme na mapě nakonec našli správnou trasu a mohli jsme jít správně, zdrželi jsme se ještě dvěmi tradičkami mimo trasu. První byla Střelnice. Tu našel Dekameron. Pak přišla Stolová hora. Přístup teda dost šílenej, ale nakonec jsme keš dali.

A pak konečně přišlo letadlo. Jenže v té době už bylo půl devátý.První keška byla pětka (pěkné, moc se nám to líbilo, ale to jsme ještě zdaleka nečekali jak perfektní keše nás ještě čekají). Za chvíli jsme se dostali i k šestce. Ta byla prostě úžasná. Takže obě keše moc pěkné. Jenže naprosto neuvěřitelně šíleně z ruky. Následovala nekonečná cesta kolem plotu. Když jsme se konečně dostali do fáze, kdy jsme se přestali od terminálů vzdalovat, bylo půl desátý. Před vesnicí jménem Dobrovíz, jsme nakonec dospěli k rozhodnutí, že jsme chceme na letiště a všichni jsme jedli naposled v jednu, takže si zavoláme taxíka. Nejhlasitěji jsem protestoval já, ale musel jsem přiznat, že pěšky nechci, autobus jede za hodinu a půl a tak je to nejlepší řešení, jeliož jsem sérii chtěl odlovit. Jak se zjistilo, v Dobrovízi byla taky tradička. Ypsilonka a Dekameron už měli, ale zbytek se pro ni vydal. U keše se od nás oddělila AdMari. Stopnout se mi nikoho nepodařilo (protože nikdo nejel kolem) a tak jsem s ostatními vyčkal příjezd taxíku. Nakonec to bylo velmi pohodlné řešení a někdy po čtvrt na jedenáct jsme konečně dorazili na Terminál 1.

Tam jsme si na informacích vyzvedli jeničku a hrací karty. Pak jsme se šli trochu najíst do místního mekáče, což bylo asi jediné zařízení na letišti, kde se ceny držely docela na normálu. Pak jsme chtěli na sedmičku. Došli jsme na výhlídkovou plošinu a kde nic tu nic. Došli jsme k názoru, že kinosál nikde nebyl, takže jsme asi na špatném terminálu, protože paní na informacích tvrdila, že jiná vyhlídková plošina tu prostě není. Dali jsme se tedy na Terminál 2.

Tam jsme dali nějakou tamní tradičku a hurá na keš číslo osm ze série. Ta byla celkem jasná. Naštěstí nám docela nahrávala skutečnost, že je jedenáct večer a nikdo se o nás nezajímal. Keš naprosto precizní. Na dalších informacích jsme se nechali nanavigovat k vyhlídce u kinosálu. Pán sice furt říkal, že neví, jestli bude otevřená a kde jsou další, a že kinosál asi vůbec nefunguje, ale nakonec jsme z něj dostali, co jsme potřebovali. Mluvil s ním Dekameron, my se mohli popukat smíchy. Mimocjhodem pán v těch místech prý dva roky nebyl. Keš jsme tam nakonec našli. Jedna z těch slabších ze série, ale jinak samozřejmě běžný nadprůměr. Pak jsme se museli přesunout na Terminál 3.

Autobus nám akorát jel, takže paráda. Nejdřív jsme zjistili indicie ke dvojce, ale pak pokračovali dál, že se na ní ještě vrátíme. Dali jsme trojku a pak se jali zjišťovat indicie ke čtyřce. Z letáků jsme nevyčetli nic, pán na recepci taky nic nevěděl, ale mobily a letištní wifi to zachránily. Tady se lov přehoupl do dalšího dne. Dali jsme ji asi pět minut po půlnoci. Keš naprosto bombastická!! Jak její krytí, tak provedení. Všichni jsme se úplně rozplývali. A hurá na dvojku. Ta byla ještě perfektnější než všechny ostatní. Prostě boží. Shodli jsme se, že se jedná o nejlepší keš ze série a ostatní říkali (já to ulovené nemám), že kam se hrabe vánoční série od Alkeho. Nasednout na autobus a hurá pro bonus. Zjišťování kódu je moc pěkně vymyšlené, to se taky musí pochválit. Bonus už byla jen taková třešnička na dortu. Z celé série jsme byli nadšení. Měli jsme ještě chvíli čas na první noční autobus a tak jsme ještě dali jednu tradičku (Douglas nevim jak dál(neškodil by nový logbook)) a mysterku Czech Airlines. Obě keše klasika, naprosto v pohodě nalezeny. V jednu v noci jsme opustili letiště. Domů jsem přišel ve čtvrt na tři, ale stálo to za to. Zážitky úplně perfektní, celá série taky a samozřejmě i keše po trase byly fajn.

miroslavrouta

Autor nevyplnil informace.

3 komentáře

  1. MiroslavRouta

    Díky za chválu. Ani jsem článek pak nesledoval, tak jsem si vašich komentů všiml až teď

  2. Díky za pěkný report a vítej! 🙂 Udělal jsem v něm pár odstavců, aby byl čtivější a nahrál úvodní foto 🙂

  3. jakouback

    Míro, díky za pěkný report z odlovu 🙂
    budu se těšit na další článeček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *