GC aktuality červen/červenec 2016

Pomalu jsme se překulili do očekávaného léta a máme zase o pár důvodů více se odtrhnout od monitorů a vyrazit za dobrodružstvím.

V druhé polovině května mělo končit moratorium na challenge keše, Groundspeak si sice dal trochu na čas, ale koncem měsíce opravdu ukončení moratoria ohlásil a během pár dní se objevila i upravená pravidla pro zakládání challengí i s nenápadným příslibem toho, že bychom se mohli časem dočkat nového atributu nebo ikonky

2ecad462-9ae0-45b8-a90a-ed71690203e411. červen byl „Get outdoors day“ a mohli jsme odlovem kešky nebo návštěvou eventu získat v tento den suvenýr.

 

 

12b28b74-2939-4e6a-826a-85fcc514aad326. června Praha hostila další z megaeventových šílenství, tentokrát jsme mohli navázat na úspěšnou sérii eventů a ponořit se do tajů kriminalistiky – Misto cinu: Praha / Crime Scene? Prague. Byly připraveny přednášky, prohlídky Muzea Policie ČR, samozřejmě vydařené tématické lab keše a spousta dalších aktivit včetně speciální keše a samozřejmě suvenýru.

race

V srpnu budeme slavit patnáctileté výročí od prvního vypuštěného trackovatelného předmětu, Groundspeak na oslavu připravil závod trackovatelných předmětů. K účasti je potřeba vypustit cestovatele, který se 20. srpna 2016, kdy budeme slavit mezinárodní den geocachingu, musí objevit na eventu. Ocenění jsou připravena v několika kategoriích a každý, komu se podaří splnit misi, získá speciální odznáček k umístění do profilu.  

GIFF

Nejžhavější novinka se týká příprav na Geocaching international film festival (GIFF), který bude probíhat 3.-7. listopadu. Máte nejvyšší čas sebrat kameru, kamarády a něco natočit, uzávěrka na přihlášení filmů je už 1. srpna! Tak neváhejte a staňte se filmovými režiséry!

 

 

Geopražákům je sice také horko, ale to nebrání v plánování akcí. Na fóru se plánuje zářijová výprava na nejzápadnější keš ČR a ve spolupráci s Vaškem z improvizační skupiny KIŠ bychom rádi připravili workshop v divadelní improvizaci. A určitě se najde i dalších pár nadšenců pro jednorázové akce, stačí se nebát a výlet navrhnout na fóru.  

Bublina

Nezřízená střela, kafe maniak, milovnice T5, Wherig a kanálovek, zlej policajt (moderátor) na fóru a organizátorka geopražských deskohraní.Autor nevyplnil informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *