prazskychytrak píše:Tak chose si zase bez řečí napsal svůj účet na webovkyna ten účet poprosím nic nezasílat...už jsem mu napsal, že od něj kdyžtak doménu koupim, tak uvidíme...


prazskychytrak píše:Určitě i on sám nebude chtít, aby na něj byla celá místní kačerská komunita naštvaná...aspoň teda doufám


dekameronnn píše:A mebo co koupit jinou domenu? Eu prece neni jedina "koncovka" (nevim jak se tomu presne rika)
díky mé lenosti odesláno díky Tapatalk ...

Marek-26 píše:dekameronnn píše:A mebo co koupit jinou domenu? Eu prece neni jedina "koncovka" (nevim jak se tomu presne rika)
díky mé lenosti odesláno díky Tapatalk ...
Je to TDL (Top level domena) - Doména nejvyššího řádu. Škoda, že neexistuje TDL GCJinak už i CZ je vcelku levná.
Co se týče té rozmluvy, tak bych preferoval za ním jít sám a na rovinu. Ono se z výtržnictví a lehkého ublížení na zdraví vykrucuje lépe jako z útoku organizované skupiny (vlastní zkušenosti).

cicipan píše:Co se týče té rozmluvy, tak bych preferoval za ním jít sám a na rovinu. Ono se z výtržnictví a lehkého ublížení na zdraví vykrucuje lépe jako z útoku organizované skupiny (vlastní zkušenosti).

Marek-26 píše:cicipan píše:Co se týče té rozmluvy, tak bych preferoval za ním jít sám a na rovinu. Ono se z výtržnictví a lehkého ublížení na zdraví vykrucuje lépe jako z útoku organizované skupiny (vlastní zkušenosti).
Zas organizovana skupina ma moznost vzajemneho alibi

cicipan píše:Marek-26 píše:cicipan píše:Co se týče té rozmluvy, tak bych preferoval za ním jít sám a na rovinu. Ono se z výtržnictví a lehkého ublížení na zdraví vykrucuje lépe jako z útoku organizované skupiny (vlastní zkušenosti).
Zas organizovana skupina ma moznost vzajemneho alibi
Vzájemné svědectví podezřelých má menší váhu jak výpověď poškozeného



Askarinka píše:
TVL. co to tu plánujete![]()
![]()
![]()

[/quote]
jakouback píše:Askarinka píše:
TVL. co to tu plánujete![]()
![]()
![]()
Ukrajina hadra .. a za pár dní bude Janukovyč .... eee teda chose tvrdit že jej nikdo nesesadil a že je všechno jeho![]()
![]()


prazskychytrak píše:Vypadá to na dobré cestě, prý o odkoupení podumá. Zajímavý tohle řešit s 14ti letym klukem, ten se neztratí
Tapatalkuju...

Marek-26 píše:prazskychytrak píše:Vypadá to na dobré cestě, prý o odkoupení podumá. Zajímavý tohle řešit s 14ti letym klukem, ten se neztratí
Tapatalkuju...
Uvidíme, co si řekne za cenu
Marek-26 píše:prazskychytrak píše:Vypadá to na dobré cestě, prý o odkoupení podumá. Zajímavý tohle řešit s 14ti letym klukem, ten se neztratí
Tapatalkuju...
Uvidíme, co si řekne za cenu

jakouback píše:plán C:
btw. ale jsou volné domeny:
geopraha.net
geopraha.com
geopraha.org
teda pokud by ".eu" - byla až moc "drahá"![]()
teda nevím jestli mají tyto domeny nějaké podmínky, nebo prostě zaplatím a mám ji a dostanu koncovku jakou si zvolím (zaplatím)
Bublina píše:jakouback píše:plán C:
btw. ale jsou volné domeny:
geopraha.net
geopraha.com
geopraha.org
teda pokud by ".eu" - byla až moc "drahá"![]()
teda nevím jestli mají tyto domeny nějaké podmínky, nebo prostě zaplatím a mám ji a dostanu koncovku jakou si zvolím (zaplatím)
to si pak s těma cwg ale můžeš leda zatopit![]()
Posunulo se to někam dál?

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník