možná ne úplně ten správný název tématu, ale je to tam fakt dobrý a prostorný a děti to rádi (opakovaně) navštěvují...
...dokonce jsem tam viděl skupinku s dětmi i přespávat
Já se tam s malým(5) chystám v týdnu 13-17.7., tak kdyby měl někdo volno, nejlépe nějakého "skřítka" a chtěl se přidat... tak budu rád a určitě se domluvíme
...a keška tam samozřejmě také je
