Podzemí pro děti bez keše

Podzemí pro děti bez keše

Příspěvekod Hojší » stř 01. črc 2015 7:25:29

Ahoj,
možná ne úplně ten správný název tématu, ale je to tam fakt dobrý a prostorný a děti to rádi (opakovaně) navštěvují...
...dokonce jsem tam viděl skupinku s dětmi i přespávat :)
Já se tam s malým(5) chystám v týdnu 13-17.7., tak kdyby měl někdo volno, nejlépe nějakého "skřítka" a chtěl se přidat... tak budu rád a určitě se domluvíme ;)
...a keška tam samozřejmě také je ;) ikdyž ne uvnitř, ale na povrchu poblíž.
Hojší
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 20. dub 2014 14:15:39

Re: Podzemí pro děti bez keše

Příspěvekod pajamora » stř 01. črc 2015 9:33:30

Jo tam to bylo super...doporučuju i pro velký kačery...tam bych jel zas třeba i s malou...ale od 13.7. -19. jsme na dovče na severu...
Uživatelský avatar
pajamora
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 774
Registrován: úte 23. dub 2013 16:53:47

Re: Podzemí pro děti bez keše

Příspěvekod Pírinka » ned 03. led 2016 22:03:33

Ahoj,
prosím odkaz, vzala bych tam děti z geooddílu. Díky. Pírinka
Pírinka
Mudla
Mudla
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 14. srp 2014 21:07:34

Re: Podzemí pro děti bez keše

Příspěvekod prazskychytrak » ned 03. led 2016 23:36:02

Jej, tohle místo jsem nedávno hledal, tam bych se určitě také rád mrknul :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05


Zpět na Kanálovky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník