Únos do tmy ( - )

Únos do tmy ( - )

Příspěvekod Bublina » pon 13. dub 2015 10:14:44

Čím dál víc mě chybějící kanály v Praze dráždí, vím, že tohle už asi skoro všichni mají, ale po předchozích zkušenostech vím, že se vždy někdo najde, takže jak jste na tom, kamarádi? Kdo by se přidal (termín po domluvě) :pivo:
http://coord.info/GC2WMMM
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod srbak » pon 13. dub 2015 10:16:57

Bublina píše:Čím dál víc mě chybějící kanály v Praze dráždí, vím, že tohle už asi skoro všichni mají, ale po předchozích zkušenostech vím, že se vždy někdo najde, takže jak jste na tom, kamarádi? Kdo by se přidal (termín po domluvě) :pivo:
http://coord.info/GC2WMMM

To abych se tam zase šel podívat že? :D mám žebřík i holiny a přívoz už jezdí :D
P.S.: Medovinu s sebou? :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod Bublina » pon 13. dub 2015 10:17:46

srbak píše:
Bublina píše:Čím dál víc mě chybějící kanály v Praze dráždí, vím, že tohle už asi skoro všichni mají, ale po předchozích zkušenostech vím, že se vždy někdo najde, takže jak jste na tom, kamarádi? Kdo by se přidal (termín po domluvě) :pivo:
http://coord.info/GC2WMMM

To abych se tam zase šel podívat že? :D mám žebřík i holiny a přívoz už jezdí :D
P.S.: Medovinu s sebou? :D

To je zajímavý, že když jsem o tom mluvila, tak ses tvářil, že tam už znova nepolezeš :con: :lol:
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod srbak » pon 13. dub 2015 10:24:05

Bublina píše:
srbak píše:
Bublina píše:Čím dál víc mě chybějící kanály v Praze dráždí, vím, že tohle už asi skoro všichni mají, ale po předchozích zkušenostech vím, že se vždy někdo najde, takže jak jste na tom, kamarádi? Kdo by se přidal (termín po domluvě) :pivo:
http://coord.info/GC2WMMM

To abych se tam zase šel podívat že? :D mám žebřík i holiny a přívoz už jezdí :D
P.S.: Medovinu s sebou? :D

To je zajímavý, že když jsem o tom mluvila, tak ses tvářil, že tam už znova nepolezeš :con: :lol:

Pokud jdeš s fajn partou, má to cenu i znova :D Však jsem šel i do toho Epsilonu znovu :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod panekpeta » pon 13. dub 2015 10:59:49

Tož jestli mohu, hlásím se taky :-)
panekpeta
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 09. bře 2015 12:50:15

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod lakeee » pon 13. dub 2015 12:18:54

Ja ji nemam :D ale je to prej peknej oser :D
:bang: Nejsem dělník ! :bang:
Uživatelský avatar
lakeee
Dělník
Dělník
 
Příspěvky: 682
Images: 6
Registrován: sob 13. črc 2013 22:17:41
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod Marek-26 » pon 13. dub 2015 12:23:01

lakeee píše:Ja ji nemam :D ale je to prej peknej oser :D

Jedna z nejpohodovějších kanálovek. Když překonáš vstup, tak pak už pohoda.
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod ipsylonka » pon 13. dub 2015 13:22:04

Pokud bude žebřík, tak se hlásím :D
ipsylonka
Paní z pošty
Paní z pošty
 
Příspěvky: 199
Registrován: pát 21. čer 2013 8:41:55

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod zdenys64 » pon 13. dub 2015 13:43:21

ipsylonka píše:Pokud bude žebřík, tak se hlásím :D

Já jako Lucka.Výbavu do kanálu mám dostatečnou a pokud půjde slézt k ústí po žebříku tak se rád zúčastním.Medovinu nemám ale můžu vzít nějaké jiné mazadlo
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod rupy.cz » úte 14. dub 2015 17:58:51

Taky se rad přidám, záleží kdy to bude.
Uživatelský avatar
rupy.cz
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 31. říj 2013 15:36:24
Bydliště: Praha 5

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod srbak » stř 15. dub 2015 0:26:03

Hlavně mi v hlavě uvázlo, že nemám říkat žebřík :D Když si vyberete den kdy mám čas, tak ten žebřík (na místě již ozkoušený) donesu, mazadlo klidně někdo jiný :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod zdenys64 » stř 15. dub 2015 5:44:08

srbak píše:Hlavně mi v hlavě uvázlo, že nemám říkat žebřík :D Když si vyberete den kdy mám čas, tak ten žebřík (na místě již ozkoušený) donesu, mazadlo klidně někdo jiný :D

No tak by to bylo ideální..
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod prazskychytrak » stř 15. dub 2015 6:14:14

Ještě nemám a moc rád se účastnim :)

Tapatalkuji
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod DTU500 » stř 15. dub 2015 7:43:04

Jeden z nejlepších kanálů, :) když bude čas šel bych klidně znova :)

Tapatalkuji.......
Uživatelský avatar
DTU500
Netopýr
Netopýr
 
Příspěvky: 507
Registrován: pát 21. úno 2014 21:55:16

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod zdenys64 » stř 15. dub 2015 7:59:45

Mám konkrétnější návrh.Příští týden jsou po večerech eventy ale pondělí 27.4. nebo úterý 28.4. či středa 29.4.Záleží na Srbákovi páč jako majitel solidního žebříčku bude velitel !!!
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod Altaria » stř 15. dub 2015 23:05:12

Taky se rád přidám. :)
Nenaříkej nad temnotou ve světě, hleď raději rozsvítit světlo.

Don't just do something, stand there!

Write your own legend...
Uživatelský avatar
Altaria
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 680
Images: 9
Registrován: ned 15. zář 2013 14:53:22

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod Bublina » stř 15. dub 2015 23:40:23

Tak, vzhledem k tomu, ze Srbak jen hleda dalsi zaminku, jak me opit, muzu rict predem, ze v pondeli nema cas :-D

Odesláno z mého IdeaTab A3000-H pomocí Tapatalk
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod srbak » stř 15. dub 2015 23:58:06

zdenys64 píše:Mám konkrétnější návrh.Příští týden jsou po večerech eventy ale pondělí 27.4. nebo úterý 28.4. či středa 29.4.Záleží na Srbákovi páč jako majitel solidního žebříčku bude velitel !!!

27 nebo 29 by šlo :) vybírejte (Bublině se určitě pondělí nehodí, takže asi středa 29.4.) :D čas si vyberte, ten den zatím nic nemám :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod srbak » stř 15. dub 2015 23:59:45

srbak píše:
zdenys64 píše:Mám konkrétnější návrh.Příští týden jsou po večerech eventy ale pondělí 27.4. nebo úterý 28.4. či středa 29.4.Záleží na Srbákovi páč jako majitel solidního žebříčku bude velitel !!!

27 nebo 29 by šlo :) vybírejte (Bublině se určitě pondělí nehodí, takže asi středa 29.4.) :D čas si vyberte, ten den zatím nic nemám :D

EDIT: Bublina napsala, než jsem k oknu došel :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod BM97 » čtv 16. dub 2015 0:03:57

Me by asi také vyhovovala streda. Skolu mam do 13:30
Uživatelský avatar
BM97
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 51
Registrován: pát 13. bře 2015 23:23:30

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod Altaria » čtv 16. dub 2015 10:36:24

Jo, streda klidne. :)
Nenaříkej nad temnotou ve světě, hleď raději rozsvítit světlo.

Don't just do something, stand there!

Write your own legend...
Uživatelský avatar
Altaria
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 680
Images: 9
Registrován: ned 15. zář 2013 14:53:22

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod panekpeta » čtv 16. dub 2015 15:37:56

Tak jsem asi jedinej, komu streda nevyhovuje :-D Pokusim se prehazet si plany, 27. budu vedet vic.
panekpeta
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 09. bře 2015 12:50:15

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod srbak » čtv 16. dub 2015 23:15:58

za mě už fakt jedině středa, sobota až úterý mám mimořádnou možnost jet do zahraničí, což také udělám :)
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod zdenys64 » pát 17. dub 2015 5:53:49

Středa kanálu třeba
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Únos do tmy ( - )

Příspěvekod panekpeta » pát 17. dub 2015 12:16:44

Jojo, přizpůsobím se :-D nebo holt budu chybět :-)
panekpeta
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 09. bře 2015 12:50:15

Další

Zpět na Kanálovky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník