http://coord.info/GC2WMMM
Bublina píše:Čím dál víc mě chybějící kanály v Praze dráždí, vím, že tohle už asi skoro všichni mají, ale po předchozích zkušenostech vím, že se vždy někdo najde, takže jak jste na tom, kamarádi? Kdo by se přidal (termín po domluvě)![]()
http://coord.info/GC2WMMM
srbak píše:Bublina píše:Čím dál víc mě chybějící kanály v Praze dráždí, vím, že tohle už asi skoro všichni mají, ale po předchozích zkušenostech vím, že se vždy někdo najde, takže jak jste na tom, kamarádi? Kdo by se přidal (termín po domluvě)![]()
http://coord.info/GC2WMMM
To abych se tam zase šel podívat že?mám žebřík i holiny a přívoz už jezdí
P.S.: Medovinu s sebou?
Bublina píše:srbak píše:Bublina píše:Čím dál víc mě chybějící kanály v Praze dráždí, vím, že tohle už asi skoro všichni mají, ale po předchozích zkušenostech vím, že se vždy někdo najde, takže jak jste na tom, kamarádi? Kdo by se přidal (termín po domluvě)![]()
http://coord.info/GC2WMMM
To abych se tam zase šel podívat že?mám žebřík i holiny a přívoz už jezdí
P.S.: Medovinu s sebou?
To je zajímavý, že když jsem o tom mluvila, tak ses tvářil, že tam už znova nepolezeš![]()
lakeee píše:Ja ji nemamale je to prej peknej oser


ipsylonka píše:Pokud bude žebřík, tak se hlásím


srbak píše:Hlavně mi v hlavě uvázlo, že nemám říkat žebříkKdyž si vyberete den kdy mám čas, tak ten žebřík (na místě již ozkoušený) donesu, mazadlo klidně někdo jiný






zdenys64 píše:Mám konkrétnější návrh.Příští týden jsou po večerech eventy ale pondělí 27.4. nebo úterý 28.4. či středa 29.4.Záleží na Srbákovi páč jako majitel solidního žebříčku bude velitel !!!![]()
![]()
srbak píše:zdenys64 píše:Mám konkrétnější návrh.Příští týden jsou po večerech eventy ale pondělí 27.4. nebo úterý 28.4. či středa 29.4.Záleží na Srbákovi páč jako majitel solidního žebříčku bude velitel !!!![]()
![]()
27 nebo 29 by šlovybírejte (Bublině se určitě pondělí nehodí, takže asi středa 29.4.)
čas si vyberte, ten den zatím nic nemám



Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník