Epsilon 20.2.15 v 19:00

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod pajamora » sob 21. úno 2015 22:25:32

Chevyma píše:tady jsou fotky (zadnou jsme nevymazali) :) kolekce holinek a zadku :)))
http://www.rajce.net/a11038935

Pěkný fotečky ;) ....pohodové popracovní kanálovky ;)...
Uživatelský avatar
pajamora
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 774
Registrován: úte 23. dub 2013 16:53:47

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod mimozakon » sob 21. úno 2015 23:48:43

Diky za akciu. Na to ako na blind som to tak nejak navrhol bol pocet ucastnikov 12 az az :]
Na druhu stranu po historkach z Epsylonu (ano mala to byt tvrdarna) to bola prechadzka ruzovym kanalom. Asi sme fakt vystihli stav hladiny a hard core protiprud si neuzili. Je mozno dalsia pravda ze v tak velkej skupine to nebol taky adrenalin :] a Aspon sme zanechali buducim generaciam stopy v betonovej podlahe, ktoru tam par hodin pred nasim vyletom polozili delnici pri rekonstrukcii kanalu :D
Uživatelský avatar
mimozakon
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 587
Registrován: úte 10. zář 2013 13:38:30
Bydliště: újezd

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Chevyma » ned 22. úno 2015 0:59:40

Uživatelský avatar
Chevyma
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 08. říj 2014 8:43:20
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Bublina » stř 25. úno 2015 11:48:32

Já tam prostě taky musím, co nejdřív :D
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Marek-26 » stř 25. úno 2015 12:19:55

Co je to co nejdřív? :)
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod ipsylonka » stř 25. úno 2015 12:40:33

Bublina píše:Já tam prostě taky musím, co nejdřív :D


já chci taky ;)
ipsylonka
Paní z pošty
Paní z pošty
 
Příspěvky: 199
Registrován: pát 21. čer 2013 8:41:55

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Bublina » stř 25. úno 2015 13:23:40

ipsylonka píše:
Bublina píše:Já tam prostě taky musím, co nejdřív :D


já chci taky ;)

Jsem domluvena predbezne se srbakem. Mozna uz tuten vikend

Odesláno z mého VOYAGER2 DG310 pomocí Tapatalk
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod ipsylonka » stř 25. úno 2015 13:31:52

Bublina píše:
ipsylonka píše:
Bublina píše:Já tam prostě taky musím, co nejdřív :D


já chci taky ;)

Jsem domluvena predbezne se srbakem. Mozna uz tuten vikend

Odesláno z mého VOYAGER2 DG310 pomocí Tapatalk


A mohla bych se k vám případně přidat?
ipsylonka
Paní z pošty
Paní z pošty
 
Příspěvky: 199
Registrován: pát 21. čer 2013 8:41:55

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Bublina » stř 25. úno 2015 14:36:27

ipsylonka píše:A mohla bych se k vám případně přidat?

Když se ti to bude hodit, tak ano :-) Dám vědět v pátek nebo ve čtvrtek večer.
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod srbak » stř 25. úno 2015 15:14:34

Taktak :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Bublina » sob 28. úno 2015 15:58:31

Dneska epsilon!
20:15 u kese Hradcanska.

Odesláno z mého VOYAGER2 DG310 pomocí Tapatalk
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod srbak » ned 01. bře 2015 1:08:50

Kdo nešel o hodně přišel :D Jen nevím, co je publikovatelné a co ne :D :D :D :D :pivo:
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Rychtar84 » úte 03. bře 2015 12:43:19

tak přeháněj ;)
Rychtar84
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 26
Registrován: sob 10. led 2015 20:54:19

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Bublina » úte 03. bře 2015 15:15:56

nic, byl se třema babama a flaškou v kanále :D pilo se, svlíkalo se a fotilo se :lol:
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod srbak » úte 03. bře 2015 16:01:22

Bublina píše:nic, byl se třema babama a flaškou v kanále :D pilo se, svlíkalo se a fotilo se :lol:

Asi tak :D a pak to bylo už jen korunováno v hospodě se slovy: "Ty už si vyfotilo lidí" Nebo tak nějak :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Bublina » úte 03. bře 2015 16:21:34

že mi furt někdo fotí prsa :lol:
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod srbak » úte 03. bře 2015 23:19:48

Bublina píše:že mi furt někdo fotí prsa :lol:

Jo to bude ono :D To byl vůbec takový dvojsmyslný večer :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Bublina » stř 04. bře 2015 9:14:34

srbak píše:
Bublina píše:že mi furt někdo fotí prsa :lol:

Jo to bude ono :D To byl vůbec takový dvojsmyslný večer :D

:-D jak jinak v našem případě :lol:
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod jakouback » stř 04. bře 2015 9:16:37

slouží tato věcná debata k domluvě odlovu keše v kanále? ;) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod zdenys64 » stř 04. bře 2015 10:45:59

jakouback píše:slouží tato věcná debata k domluvě odlovu keše v kanále? ;) ;)

Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Epsilon 20.2.15 v 19:00

Příspěvekod Xork42 » stř 04. bře 2015 11:13:30

chystame se na epsilon tudle sobotu 7.3.

mel by nekdo zajem se pridat ?

EDIT: hodim to na novej pripsvek at to nemate tim datumem
NOTE2 - Android - online Locus - offline Locus :oF
moje DRACI zbirka
muj WEB
Uživatelský avatar
Xork42
Mudla
Mudla
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 06. lis 2013 13:16:15

Předchozí

Zpět na Kanálovky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník