





Marek-26 píše:Škoda, že už mám. Každopádně pokračujte dále na tu druhou kanálovku, co je ve stejném "tunelu"

špáčo píše:Ahoj, šlo by sraz posunout na 19h na úvodních souřadnicích??


MiroslavRouta píše:My s Danem s tim pocitame, jeste aby to veel Mikulas.

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník