
Je krásný den tak proč nejít sebrat pár škatulek...




Keksíček píše:No jo a ja tam zase nejsem, kde asi mužu být???


jakouback píše:Tak doufám, že aspoň bude článek...![]()
prazskychytrak píše:jakouback píše:Tak doufám, že aspoň bude článek...![]()
taaaakstále na emailu mačkám F5 a čekám na článek ve wordu od Zdendy

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník