Seznamka ( - )

Seznamka ( - )

Příspěvekod zdenys64 » čtv 12. čer 2014 22:22:53

Obrázek

Je krásný den tak proč nejít sebrat pár škatulek...
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Seznamka.....

Příspěvekod AdMari » čtv 12. čer 2014 22:26:18

Pekne! :) Dobra fotka! Ale Spaco nejak z toho neni nadseny
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: Seznamka.....

Příspěvekod Keksíček » čtv 12. čer 2014 22:33:43

No jo a ja tam zase nejsem :-D , kde asi mužu být??? :-D
Obrázek
Uživatelský avatar
Keksíček
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 679
Images: 1
Registrován: úte 08. říj 2013 23:04:12
Bydliště: GC4165K -Keksíčkova mysterka

Re: Seznamka.....

Příspěvekod špáčo » čtv 12. čer 2014 22:35:13

Vedel jsem jaky me venku ceka vedro :D

Odesláno z mého GT-I9505 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
špáčo
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 184
Registrován: stř 08. led 2014 9:52:30

Re: Seznamka.....

Příspěvekod morojed » pát 13. čer 2014 13:48:19

Keksíček píše:No jo a ja tam zase nejsem :-D , kde asi mužu být??? :-D


No já myslím, že jsi seděl doma a učil se jako svědomitý školáček :dance:
Uživatelský avatar
morojed
Švihák Stínadelský
Švihák Stínadelský
 
Příspěvky: 1056
Images: 4
Registrován: úte 02. črc 2013 20:07:57

Re: Seznamka.....

Příspěvekod jakouback » pát 13. čer 2014 13:53:35

Tak doufám, že aspoň bude článek... ;) :lol:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Seznamka.....

Příspěvekod prazskychytrak » pát 13. čer 2014 16:14:45

jakouback píše:Tak doufám, že aspoň bude článek... ;) :lol:


taaaak :D stále na emailu mačkám F5 a čekám na článek ve wordu od Zdendy :D
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Seznamka.....

Příspěvekod zdenys64 » stř 18. čer 2014 19:31:52

prazskychytrak píše:
jakouback píše:Tak doufám, že aspoň bude článek... ;) :lol:


taaaak :D stále na emailu mačkám F5 a čekám na článek ve wordu od Zdendy :D

Počítám,že bych mohl něco vypotit....
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02


Zpět na Kanálovky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník