X never marks the spot

X never marks the spot

Tento otazníček mě jako jeden z mála dráždil. Ať už kvůli blízkému umístění místu, které se skoro rok dali považovat za mé HC, tak i kvůli svému hodnocení terénu nebo kvůli tomu, že jsem tam jednou již s Ravenem95 a Slaneckem v noci marně hledal.

Rozhodl jsem se tak z ní udělat pohodovou popracovní ve středu 29.10. 2014, kdy jsem měl cca 2 hodiny volného času od konce pracovní doby, do začátku dalších povinností. Nejdříve to vypadalo na větší skupinku, ale nakonec jsem byl rád, že se mnou šel jako buddy Keksíček a já tak nemusel akci odsunout.

Už když jsem se na ni chystal jsem věděl, že chci nahoru smycovat. I přesto se mě sželelo Keksíčka a zkusil jsem nahodit. Po několika pokusech jsem lanko umístil, přetáhli jsme i lano, abychom v té tmě lépe viděli, kde to je. Nebyl jsem ovšem spokojen a tak šlo lano dolů a já nahazoval dále. Bohužel po několikátém pokusu zůstal pytlík obmotaný okolo slabých větviček, které tvořili špičku vedlešího stromku a tak bylo rázem jasné, že přichází na řadu smycování a navíc k tomu přibude záchrana pytlíku.

Nejdříve se nahoru vydal Keksíček a vyšplhal do poloviny stromu. Abych nebyl ochuzen a keš si také zasloužil, sjel dolů a já tak navázal tam, kde on skončil. Cestou jsem vysvobodil pytlík a tak se Keksíček dole nenudil a smotával lanko. Když jsem dolezl nahoru, umístil jsem lano do koruny, přichytil se smycemi a poslal Keksíčkovi dolů věci, aby mohl za mnou nahoru se také zalogovat.

Po zalogování si Keksíček udělal malou fotodokumentaci a frčel dolů. Následně mi poslal nahoru věci a i já jsem se spustil dolů. Jelikož mě již tlačil čas, rychle jsme se zabalili a vyrazili zpět k autu.

Díky Keksíčkovi, který se mnou vyrazil (dle jeho slov ho také velmi dráždila, jelikož ji měl kousek od HC, tak říkajíc pod nosem) a Slaneckovi za věci a vůbec za vše.

A na závěr pro odlehčení jedno malé video :o)

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *