Prochazkova Welka Tura + Libčice

Chtělo se mi s mojí věrnou čtyřnohou parťačku někam na procházku, ideálně do míst, kde je více keší v řadě a nebude to podél silnice. Na mapě mě zaujal tento začínající PWT Prochazkova Welka Tura a tak byla volba jasná. Ale nechtělo se nám úplně samotným a tak jsem zkusil na našem fóru nadhodit, zda by někdo nevyrazil s námi s optimistickou ambicí, že třeba naplním auto. No nečekal jsem, že se nakonec vypraví auta 3 a kromě mě a Deunky tam budou i:

dekameronnn
ufemezumik
leneh
pajamora
mira_d
cicipan &Peta
AdMari
nellas
caravel76
Celkem tedy 10 lidí a dva psi (Dea a cicipan).
Na parkingu jsme zastavili zhruba v 10h a po vzájemném přivítání jsme se vrhli k první krabičce. Její nalezení nám nedělalo vůbec žádný problém. Pak jsme zkusili odlovit archivku, ale nenašli jsme a tak jsme pokračovali na další keš ze série a pak na další a další …


Cesta nám krásně ubývala a bylo vidět v logboocích a i kolem nás, že krásné teplé počasí vytáhlo na procházku spoustu kačerů a dost se nás potkalo právě zde. Pomalým tempem jsme se dostali až k prozatímnímu konci, tedy k Prochazkova Welka Tura 18 a stočili to směr Libčice, kde jsme měli v plánu odlovit mysterky ze série Kdo si hraje, nezlobí a další Libčické krabičky, které se vyskytnou cestou. Ale než jsme se k nim dostali, odskočili jsme si na další vyluštěné otazníčky, jako první jsme se zastavili pro Libcické kominy a hned poté jsme odlovili Libčický Travel Bug Hotel, bohužel bylo zavřeno, a tak na občerstvení nedošlo.
Následně jsme se vyšplhali pro tradičku Libcice nad Vltavou, abychom se mohli pokochat výhledem. Hned na to jsme se chtěli se vydat pro keš Ota Petřina, ale nechtěli jsme to vzít za šipkou a porušit tak zákaz vstupu. A tak jsme se vydali na KSHN a dali ho v pořadí KSHN 3, KSHN 1, KSHN 5, KSHN 2, pak jsme si odskočili pro tradičku Houbova a pokračovali k KSHN 0 a KSHN 4. Nakonec jsme došli k autům a potkali Quoxe s Paldinou a po krátkém pokecu jsme vyrazili směr Praha.


Jelikož jsme na tom byli časově dobře, naše posádka ve složení Dea z Irexu, cicipan, moje maličkost, &Peta a ufemeumik se ještě zastavila pro keš Semaforova # 2 a grand finále jsme si dali u přenádherně zpracované keše Hradnikova turisticka MAPA ©

received_10205397033712505

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *