Mosťáci na procházce Prahou

Malé poohlédnutí na to, jak se Pizduchove přijeli podívat do stověžaté Prahy a jak jsme vyrazili na společný lov v okolí Prahy-Háje.

Naší první zastávkou po srazu u metra byla keš u keše Centrum matky Terezy, kterou již mám z minulosti. Ale vzhledem ke změně umístění se hledalo nanovo, tentokrát podstatně kratší dobu než tenkrát. Jako k další keši jsme se vydali ke krabce, o které jsme až po aktualizaci údajů zjistili, že je ukradená a disable. A to jsem se s ní tenkrát navztekal při luštění. A tak jsme se vydali na keš Rozšířená realita. Tam byl nález pro bystré kačerské oči otázkou chvíle. Celou dobu nás při odlovu kdosi z domu za námi pozoroval. Po zalogování a zpětném uložení jsme minuli několik tradiček, jelikož jsme se nepodívali do mapy. Další zastávkou byla tedy až mysterka Roman Kefalin cache.

Následně jsme měli namířeno přes Opatov na Litochlebské náměstí. Bohužel mystery Litochlebské náměstí jsme nenašli. Asi udělali soudruzi někde chybu při výpočtu. Naštěstí další mysterku Výlet k protinožcům jsme nalezli skoro hned. Výpočet byl tedy tentokrát správný a tak se soudruh se soudružkou mohli poplácat po ramenou, zalogovat a spokojeně rozjímat kam dále. Rozhodli jsme se, že se vydáme směr Park Hostivař a hlavním cílem byla keš „Neboj, to dáš…“.Nemohli jsme ovšem nechat bez povšimnutí další krabičky. Své kosti jsem si protáhl u keše High Voltage. Hezká záležitost, škoda jen, že jsem po odlovu byl celý špinavý.

Dále naše cesta vedla ke keši MEEBEE, ale na místě bylo velmi přemudleno a tak jsme se museli odlovu vzdát. Pokochali jsme se místními zvířaty a pokračovali jsme si pro další škatulku. Tentokrát jsme se podívali do mapy a tak jsme si cestou na Pražské busty II odskočili pro tradičku U zahradek. Jestliže jsme měli doteď relativně čistá kopýtka, tak jsme si je řádně zabahnili na multině Velka Kosikovska steeplechase. A jelikož se čas pomalu naklonil, vzali jsme to klusem vzhůru k Hostivařské přehradě. Z koňů jsme se jako mávnutím kouzelného proutku změnili na kamzíky při odlovu Country cache Michala Tucneho. Dokonce jsem se i nedobrovolně sklouzl po svahu po blátě. Sice známý palindrom říká, že: ,,Kobyla má malý bok.“, ale já svůj bok měl celý od bahna a že by ho bylo na mé bundě zrovna málo se říci nedalo. To ovšem není nic oproti mému předchozímu pokusu o odlov, kdy jsme se tu ClipsCZ a dalšími škrábali do svahu v pantoflích. Tentokrát mou snahu završil alespoň úspěch. Před naším cílem cesty – keší „Neboj, to dáš.“ jsme se zastavili u místního stánku a dali si něco na zahřátí. Pizduchove čaj a já točenou malinovku.

Po nabrání sil se Pizduchove spustili pro keš a já to chtěl dokumentovat, ale bohužel bych budil u mudlů moc velkou pozornost a tak jsem udělal jen pár fotografií při výstupu. Nezapomněl jsem u toho propadnout ledem a zahučet až po kotník do bahna a vody. Každopádně výlet velmi povedený a cestou zpět k metru Háje jsme minuli další tradičky, tentokrát už z důvodu časové tísně.

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

1 komentář

  1. aaa, dejavú 😀 je tomu už dobrý rok a něco, co jsem tuhle lahůdku také zdolával se Shark-CZ a neobešlo se to bez řádného zašpinění 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *