Fotogalerie z akcí

Vítejte! Čtěte tyto informace pozorně!

Fotogalerie z akcí

Příspěvekod prazskychytrak » pon 16. pro 2013 12:48:05

Na webu máme novou kategorii "Fotografie z akcí" v sekci "Fotogalerie". Komu se po akci nebudou chtít psát články, může pouze na web nahrát fotografie :) samozřejmě můžete dát jen pár nejhezčích fotografií z akce a pod galerii napsat odkaz, kde si můžeme prohlédnout zbytek, například na rajce.cz apod. :)
Vytváření - vytváří se stejně jako články, pouze přeskočíte samotné psaní a jen nahrajete fotografie, podle návodu, který už na webu máme: http://www.geopraha.eu/jak-na-clanek/
Název - Navrhuji takovéto "článko galerie" označovat v názvu "Foto - a název akce"
Článkogalerie se budou zobrazovat na hlavní stránce a bude se tam stále něco dít :)
Snad jsem napsal vše, těším se na vaše příspěvky!
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Fotogalerie z akcí

Příspěvekod jakouback » pon 16. pro 2013 12:59:51

prazskychytrak píše:Na webu máme novou kategorii "Fotografie z akcí" v sekci "Fotogalerie". Komu se po akci nebudou chtít psát články, může pouze na web nahrát fotografie :) samozřejmě můžete dát jen pár nejhezčích fotografií z akce a pod galerii napsat odkaz, kde si můžeme prohlédnout zbytek, například na rajce.cz apod. :)
Vytváření - vytváří se stejně jako články, pouze přeskočíte samotné psaní a jen nahrajete fotografie, podle návodu, který už na webu máme: http://www.geopraha.eu/jak-na-clanek/
Název - Navrhuji takovéto "článko galerie" označovat v názvu "Foto - a název akce"
Článkogalerie se budou zobrazovat na hlavní stránce a bude se tam stále něco dít :)
Snad jsem napsal vše, těším se na vaše příspěvky!


dovolím si ještě doplnit :-)
celý nápad vzniknul jako "reakce" na to, že mi (doufám že nejsem sám) zde většinou chybí nějaké "uzavření" vlákna z výletu atp.. občas se píše článek občas není nic, takže pokud máte nějaké fota z akcí podělte se s ostatními a případně doplním odkazy na fota do příslušných (již archivovaných) akcí ;)
namátkou fota z akce JTJPT :-) třeba :-)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59


Zpět na DŮLEŽITÉ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron