Pirátská CWG Truhla

Vaše a naše TB, CWG a Coiny. Také objednávkové vlákno.

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 19. led 2015 10:29:56

prazskychytrak píše:Sedět a točit prstama a říkat si, že s tím nic neudělám v tomhle případě opravdu nebudu. Beru pár koleček, počty jsou počty, ale 300 kusů? To zase prr, přemýšlet zase naopak takhle, tak je za chvilku truhla skutečně prázdná a nemusela vznikat ;)


já pořád nechápu ten počet 300 kusů (řečnická otázka), ale zas truhle nemá být další důvod ke svárům mezi námi že :pivo: :pivo:

ale jak jsem říkal, dokud nebudete stát s mačetou a přesně si kontrolovat kdo kolik vzal a kolik dal neuhlídáse to... on si každý vezme dvě kolečka navíc, toho si nikdo nemá šanci všimnout a když to udělá 50lidí je 100koleček pryč

když si vezmete jak dopadne absolutní většina směnáren, tak se není čemu divit...

snad brzy začnu dojednávat další kolečka (nejen) do truhly...

druhou věcí je, že se kolečka vě větším počtu začala ztrácet až když jich je tam tolik... asi je načase vyhodit 2/3 koleček z truhly :D

dokud truhla zela prázdnout všichni říkali..
jé tam máte docela málo tak já vám tam přihodím

když je jich tam více než dost většina říká..
však jich tam máte dost tak dvě tři vám neubydou

:lol: :lol: (já vím moc k smíchu to není ale...)


pak mne napadlo ještě jedno řešení... pakliže bude chtít někdo truhlu na eventu tak ano, ale za 20eventových CWG, neb provoz truhly něco stojí, někdo ji tam musí dotáhnout atd atd..
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pon 19. led 2015 10:37:33

Zkusit se to ale může, lepší než sedět se složenýma rukama ;) a sváry nejsou, jen si vyměňujeme názory :pivo: a cwg pokud se truhla poveze někam na event, aniž by tam někdo předem chtěl, to je určitě dobrý nápad.
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pon 19. led 2015 10:57:31

jakouback píše:
pak mne napadlo ještě jedno řešení... pakliže bude chtít někdo truhlu na eventu tak ano, ale za 20eventových CWG, neb provoz truhly něco stojí, někdo ji tam musí dotáhnout atd atd..

To by bylo skvělý pravidlo, ale počítejte s tím, že owneři eventů, jako je průměrné šmelení, se vykašlou na nějakou truhlu geoprahy a radši si nechají těch dvacet dřevíček. Pak bude truhla pořád u někoho doma, ale zase se z ní nebudou strácet dřeva. Já vám nevím, co je vlastně lepší. A pokud by se to pravidlo otočilo a dřívka tam měl dávat ten, kdo má truhlu u sebe, tak by to bylo ještě horší. Tahat se s ní na event a ještě za to platit dřívím? Já osobně za sebe spíš slibuju, že nechám nějaký dřeva vyrobit (asi stovku) a nahážu je do truhly, ať mám klid.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 19. led 2015 11:08:24

Caravel76 píše:To by bylo skvělý pravidlo, ale počítejte s tím, že owneři eventů, jako je průměrné šmelení, se vykašlou na nějakou truhlu geoprahy a radši si nechají těch dvacet dřevíček. Pak bude truhla pořád u někoho doma, ale zase se z ní nebudou strácet dřeva. Já vám nevím, co je vlastně lepší. A pokud by se to pravidlo otočilo a dřívka tam měl dávat ten, kdo má truhlu u sebe, tak by to bylo ještě horší. Tahat se s ní na event a ještě za to platit dřívím?


zatím se to stalo jednou dvakrát že si někdo o truhlu napsal :-) samozřejmě by se tam eventová CWG dala až po eventu (aby owner nepřišel o kšeft :D ) - těch 20 byl jen nástřel, ale uvedu příklad..
Radim chtěl truhlu na Skalku - ale rovnou napsal, že případná CWG co zbydou hodí do truhly ;)

ale souhlasím s tím, že aby tam dával CWG ten kdo má truhlu doma je blbost :-)

Caravel76 píše: Já osobně za sebe spíš slibuju, že nechám nějaký dřeva vyrobit (asi stovku) a nahážu je do truhly, ať mám klid.


v tomhle by bylo dobré se spojit, když dáme každý 50,-Kč tak těch 100CWG sfoukneme bez větší "bolesti" :o:-): :pivo:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pon 19. led 2015 11:29:54

A během pár šmelo bez hlídání těch 100kusů zmizne a tak to můžeme dělat stále dokola, aniž by jsme z toho měli nějaké vnitřní potěšení, jako když investuješ do keše a vrátí se ti to v logách apod. Proto chci to vykrádání omezit na minimum ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pát 23. led 2015 8:40:36

tak pro info, truhla jela na výlet :-) :-)

staví se během své cesty v Bratislavě na šmelení, tak snad se nám vrátí v pořádku :-)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pát 23. led 2015 8:55:39

Hlavně u ní prosím opravdu někdo vždycky buďte nebo jí zamykejte ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pát 23. led 2015 9:01:50

prazskychytrak píše:Hlavně u ní prosím opravdu někdo vždycky buďte nebo jí zamykejte ;)


tam to mají v hospodě takže ji kolega bude mít stále u sebe pod dohledem :-)

Každopádně jsme se včera domluvili že v Praze budeme brát trhulu maximálně na šmelení a více se budeme soustředit na "výjezdy"

momentálně zná truhlu už skoro každý, v Praze, tak je čas ji nechat chvíli odpočinout, a spíš ji zase vzít někam ven :-)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Marek-26 » pát 23. led 2015 11:35:41

Hele a na toho valentýna si jí můžu vzít do Loun? :)
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pát 23. led 2015 12:57:07

Marek-26 píše:Hele a na toho valentýna si jí můžu vzít do Loun? :)


Máro asi jo :-)

On tam jede Zdendulakus (ten má teď truhlu u sebe a pojede s ní do Bratislavy) - takže už bude jedno jestli ji vezmeš Ty nebo on.

Ale on se s ní Zdenda pomazlí teď a Ty pak :-) ;) ;) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pát 23. led 2015 15:30:10

Teď dorazil email:

Ahoj někdy v březnu nebo dubnu, přesný datum ještě není známu budeme u nás v Rakovníku pořádat první pivní eventík. Chtěl jsem se tě zeptat, zda by bylo třeba technicky možné že by se tvoje cwg truhla na eventu objevila?

Díky za odpověď

Martin aka martinracek26
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pát 23. led 2015 15:39:45

prazskychytrak píše:Teď dorazil email:

Ahoj někdy v březnu nebo dubnu, přesný datum ještě není známu budeme u nás v Rakovníku pořádat první pivní eventík. Chtěl jsem se tě zeptat, zda by bylo třeba technicky možné že by se tvoje cwg truhla na eventu objevila?

Díky za odpověď

Martin aka martinracek26

No tak pokud by nejel nikdo jiný, tak se mnou můžete počítat na 100%. Jen do toho nesmí vniknout něco výrazně důležitějšího. Ale klidně jim to Rendy slib, že truhla dorazí, i kdyby jsem ji musel táhnout vlakem.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pát 23. led 2015 15:47:30

prazskychytrak píše:Teď dorazil email:

Ahoj někdy v březnu nebo dubnu, přesný datum ještě není známu budeme u nás v Rakovníku pořádat první pivní eventík. Chtěl jsem se tě zeptat, zda by bylo třeba technicky možné že by se tvoje cwg truhla na eventu objevila?

Díky za odpověď

Martin aka martinracek26


Ano ale jak jsem zminoval dříve.. za minimálně 25 eventových CWG věnovaných do truhly ;) ;) ;)

a týpek očividně o truhle nic neví, když píše "Tvoje" takže za 50CWG :D
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Marek-26 » pát 23. led 2015 15:53:12

Jestli se budeme chovat jako sionisté, tak si ji můžeme někde vystavit a koukat na ni. :) Nemyslím si, že by se ostatním chtělo platit pronájem truhly. Zvláště, když je vše v GC dobrovolné a zdarma (Beru to, co tvoříme my kačeři, nikoliv zeměmluv). Proto s tímto opatrně.
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pát 23. led 2015 16:04:25

Marek-26 píše:Jestli se budeme chovat jako sionisté, tak si ji můžeme někde vystavit a koukat na ni. :) Nemyslím si, že by se ostatním chtělo platit pronájem truhly. Zvláště, když je vše v GC dobrovolné a zdarma (Beru to, co tvoříme my kačeři, nikoliv zeměmluv). Proto s tímto opatrně.


mi se taky nechce a musím, pakliže něco chci ;) ;)

Máro a o tom jak je vše v GC zdarma by se dalo polemizovat dlouhé a dlouhé hodiny...



a jen abych zakončil debatu...
od 3.4.2015 - 7.4.2015 truhla není k dispozici ;) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pát 23. led 2015 16:04:30

A co domluvit předem toto, spočítat jí před a po a kolik bude po eventu scházet, tolik owner dodá cwg ;) já myslím, že to je víc než fér a historie nám bohužel nic jiného nenabízí.
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pát 23. led 2015 16:12:46

prazskychytrak píše:A co domluvit předem toto, spočítat jí před a po a kolik bude po eventu scházet, tolik owner dodá cwg ;) já myslím, že to je víc než fér a historie nám bohužel nic jiného nenabízí.

To zní docela dobře, ale zároveň to znamená přepočítat dřeva na začátku, i konci eventu. Ne každý nás zná a už vůbec né každý nás má za poctivce. V některých "komunitách" jsme spíše za podvodníky. Já spíš navrhuji dobrovolný příspěvek v eventových dřevech v počtu minimálně 10 kusů. Není to mnoho a nám moc nepomůže, ale zní to víc fér.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pát 23. led 2015 16:15:25

Kdo nám nevěří nebo nás má za podvodníky, tomu prostě truhla nebude půjčena, jasný jako facka.
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pát 23. led 2015 16:22:34

prazskychytrak píše:Kdo nám nevěří nebo nás má za podvodníky, tomu prostě truhla nebude půjčena, jasný jako facka.

Dobře tak jinak. Já vezmu truhlu třeba do toho Rakovníka, tam kolem ní bude nával a já druhý den přepočítáním zjistím, že tam chybí kupříkladu 60 koleček. Ty napíšeš ownerovi, ať nám ten zbytek vyrovná, no a jak myslíš, že se zachová? Já sám nevím, jak bych reagoval.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pát 23. led 2015 16:24:53

Když tam bude někdo od nás, tak to samozřejmě padá na naší hlavu, ale teď je mám pocit u kačera, kterého skoro nikdo od nás nezná a martina také neznám ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pát 23. led 2015 16:29:58

Takhle, tahle varianta byla myšlena u specifického případu, když si truhlu pujčí někdo mimogeopražský ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pát 23. led 2015 16:33:51

Jo už rozumím. Tak to jo. Ale máš pravdu, jsem hodně zvědavý, kolik bude činit příští úbytek v truhle.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pát 23. led 2015 16:40:15

lol, tak ten poslední log, jak nám grabnul truhlu je fakt vtipný :D :haha:

Petře, prosím Tě, vložím truhlu přes profil geoprahy do šmelícího eventu a zdendulakus si ji stáhne k sobě aby ji mohl protáhnout přes tu Bratislavu (protáhne ji i virtuálně přes jeden Přesekův event v Budějcích)
Zdendu jsem proškolil, aby na truhlu v Blavě dával fakt bacha ;) ;)

a koukám, že truhla zdárně urazila další tisícovku kilometrů ;) :pivo: :pivo: :pivo:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pát 23. led 2015 16:55:47

jakouback píše:lol, tak ten poslední log, jak nám grabnul truhlu je fakt vtipný :D :haha:

Jo kamaráde a to není všechno! On mi grabnul i moje triko, v kterým jsem byl včera na eventu. Asi mě z něj svlíknul tak rychle, že sem si toho ani nevšimnul. Já mu dám co proto, až dorazím domů, abych kouknul na kód, jinak ho zpátky nevezmu.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Marek-26 » pát 23. led 2015 17:08:46

Ale vezmeš :) Najeď si ten svůj TB a vpravo máš Actions tak tam vyber požadovanou akci ;)
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

PředchozíDalší

Zpět na Trička, Coiny, TB, CWG a jiné suvenýry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron