Pirátská CWG Truhla

Vaše a naše TB, CWG a Coiny. Také objednávkové vlákno.

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » stř 03. pro 2014 13:44:07

Caravel76 píše:
jakouback píše:
tak v tom případě budou lepší Háje :-)
domluvím to tedy tak, abys nemusel truhlu tahat celý den, že ji vyzvedneme na Hájích a postaráme se o ní dál :-)

tedy pokud netrváš na tom, že ji chceš tahat, sem a tam a tam a sem :-) :-) :-)

podrobnosti ještě kdyžtak domluvíme ;)


No vlastně bych byl docela rád, když ji někdo bude přes víkend vozit a vezme ji v sobotu k sobě. A když tak o tom přemýšlím, tak já pak plánuju další pražské eventy kolem vánoc, tak si ji klidně někdo další může vzít do opatrování.


Tímpádem ber jako domluveno :-)
truhlu vyzvedneme na Hájích v tu sobotu 13.12. - odvezeme a po víkendu uložíme u Toma :-) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » sob 13. pro 2014 9:18:34

Jak to vlastně vypadá s truhlou na středu na večer světel? Plánuje se tam vzít? :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » sob 03. led 2015 10:20:39

Tak, jak už pár z vás ví, včera se udělalo kontrolní počítání dřívek a...nebylo to vůbec veselé :sick: V současnosti je v truhle 978 kousků. Na to co tak vím, že tam podle listingu http://coord.info/TB6D62K bylo v září 1100cwg, já tam teď v prosinci hodil svou sbírku asi 150kousků a po silvestrovském eventu tam tomas přihodil cca 30kousků, máme ztrátu dobrých 300kousků :shock: :shock: :shock: to je prostě darebnost nad darebnost! :vrr:

Rozhodli jsme se tedy, že na víku bude zalaminovaný papír, na kterém bude vyrázně historie těchto počítání (plus tam můžou být QRkódy našich coinů a tak), ať kačeři vidí, že cwgčka nejsou na rozebírání, ale že to i počítáme. Jestli má někdo nějaké doplňující počty, sem s nimi, rád je do historie doplním. Listing TBčka jsem tedy lehce upravil. Plus mi kdyžtak pošlete kódy svých coinů, které tam chcete mít, vrhnu se do tvorby toho přehledu.

NO a pokud mi to přítomnost dovolí, klidně se na další eventy, kde truhla bude, pasuju do role "mincovníka", budu se starat o prodej eventových dřívek, sednu si k truhle a budu ty zlodějíčky kontrolovat. Je vidět, že truhla bez dozoru být bohužel nemůže :(
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod zdenys64 » sob 03. led 2015 11:10:28

Holt se budeme muset u truhly střídat...I když u té truhly se vždycky motají i malé děti,ale takovouhle díru asi děti neudělaly...
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » sob 03. led 2015 11:37:00

zdenys64 píše:Holt se budeme muset u truhly střídat...I když u té truhly se vždycky motají i malé děti,ale takovouhle díru asi děti neudělaly...

To bude bohužel nezbytnost. A myslím, že se vždy někdo najde, kdo ji ohlídá a pokud ne, rád se toho zhostím. Nejvíc koleček určitě zmizlo při odložení truhly na Letné, kde byla moc dlouho bez dozoru, to už nesmíme opakovat.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod morojed » sob 03. led 2015 13:35:20

Jak jsme byli v dole Skalka, tak s Bublinou jsme to spolecnymi silami ohlidali...
Uživatelský avatar
morojed
Švihák Stínadelský
Švihák Stínadelský
 
Příspěvky: 1056
Images: 4
Registrován: úte 02. črc 2013 20:07:57

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Bublina » sob 03. led 2015 13:47:28

Ja myslim, ze nikdo (pokud nema v hlave salat), nema problem ostatnim pomoct treba prave tim hlidanim truhly ;-)

Odesláno z mého VOYAGER2 DG310 pomocí Tapatalk
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 05. led 2015 10:24:49

také by bylo fajn kdyby každý přispěl do CWG truhly nějakým kolečkem ;) ;)

btw. ta ztrátovost je daleko větší, protože cca měsíčně přihodím do truhly 10-25 koleček co různě posbírám na eventech, vyměním atd atd...

ale...

...truhla slouží k radosti kačerům...
...zalaminovat papír kde bude nějaký "graf" je zajímavý nápad, ale to pak narážíme na samotnou podstatu problému...
...spousta lidí nezná CWG neví, že se kolečka mění, myslí si, že si je mohou vzít jen tak...

...na stavu CWG se nejvíce projevili CWG výměny o skořápkovém víkendu...

jaký je stav většiny CWG směnáren co znáte? co vím já, je stav více nežli žalostný a dosti vypovídající celkově o vztahu lidí k CWG...

nikdy nezabráníme tomu aby CWG mizela a není to naším cílem.. cílem truhly je dělat radost ostatním kačerům... protože pak bychom mohli polemizovat i nad tím, že je tam moc CWG brnadejs teamu, Taekvondisty, komety, atd atd...

cíl je ten .. aby nám zůstala hlavně truhla neb CWG seženeme vždycky ;)

a hlavně, lidi nikdy nezměníme, párkrát jsem zaslechl už i hlášku "však o co jde máš jich tam přes tisícovku ne"

a jako poslední
Rendo díky za úpravu listingu TB :up: :up: nezdá se to, ale lidi ho občas vážně čtou..



ad hlídání trhuly.. ale jo, jako nápad dobrý, ale provedení dle mého nereálné... vážně bych se nechtěl dostat do situace která občas nastane.. hele beru si 20 dávám 20... z toho vám praskne hlava už po 10té otázce ;)
1) stejně nebudete nikdo nikdy počítat jestli si jich vzal opravdu 20
2) opravdu se bude někdo hádat s někým.. hele ty sis vzal 25 a dal si 20..
3) jak to "dokážete".. hele ty sis vzal 10 le nic si nedal.. ale já je tam dal ty ses nekoukal.. já je tam dal předtím a teď ještě tři přihodím.. atd atd...

ae pořád si myslím, že by to mohlo být i horší ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Bublina » pon 05. led 2015 10:39:58

Co se týče hlídání truhly, nemyslím, že tím bylo myšleno, že budeme u truhly stát a hlídat každého, jestli mění fér, ale aby se nestalo to, co u Komety, že někde byla truhla a geopraha si debatila o 20 metrů jinde. To, že je hlídaná by mohlo někoho třeba stopnout.
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Marek-26 » pon 05. led 2015 10:40:58

I tak si myslím, že když u toho bude někdo sedět a koukat na ty lidi, tak je menší pravděpodobnost, že si někdo jen tak nějaká ta CWG vezme. Ano nemůžeme čekat, že nám po každém eventu přibude do truhly desítka CWG navíc, ale rozhodně se přeci nesmíříme s tím, že budou mizet po desítkách či dokonce stovkách.
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 05. led 2015 10:47:19

Marek-26 píše:Ano nemůžeme čekat, že nám po každém eventu přibude do truhly desítka CWG navíc, ale rozhodně se přeci nesmíříme s tím, že budou mizet po desítkách či dokonce stovkách.


smutné na tom je, že dokud tam bylo málo CWG byla spíš tendence rostoucí ;) ;)

s tím "hlídáním" máte pravdu ;) jen jsem nastínil několik situací z reálu :pivo:

Pravdu máte určitě v tom, že když u truhly bude někdo stát lidi budou měnit "poctivěji"

mne pořád uklidňuje pocit (příslib), že stačí jeden výlet s truhlou do nedalekého města a stav truhly bude třeba na 1500 :-) jenže jsem lenoch a dokud to nebude opravdu třeba nechci to dělat ;) :o:-):

a pokud někdo vymyslí motiv na CWG k truhle (ale asi originálnější než truhlu) - (můžeme pojmout i formou soutěže) - dostaneme do truhly další nášup CWG ;)

já vím, krást se nemá.. ale jak někdo řekl (mám pocit že Ghándí) - "Oko za oko a svět bude slepý"....
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pon 05. led 2015 10:56:25

No jako stovky už jsou prostě moc ;) sledovat počty kolik kdo vyměnil jsem ani na mysli neměl, to by bylo nereálné, ale když tam bude ten přehled, že to počítáme, info že se cwg mění kus za kus a někdo tam bude sedět, krádeže se omezí jen na mizivé procento těch, kteří nějaké dřívko zapomenou hodit zpět :) Pak bude počet vzrůstající. Takhle by se nám taky mohlo stát, že budou v truhle jen komety, brandejs apod, který nikdo jinej chtít nebude, kusovky budou rozkradený a truhla se bude tahat zbytečně, protože o ní nikdo nebude mít zájem :) takže za mě, radost zlodějům dělat nebudu a klidně si k ní sednu :relax:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod ufemezumik » pon 05. led 2015 11:00:05

No, s mým vztahem k CWGčkům (jakože jsou mi uplně šumák) žádný do truhly přidat nemůžu, protože žádný nemám, a na eventy primárně stavěný jako měnící nechodim, nicméně pokud se někde vyskytnu, klidně se hlídací role ujmu, je fakt, že takovejhle úbytek už je docela masakr. :/


(tapatalk)
Obrázek
Uživatelský avatar
ufemezumik
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1401
Images: 8
Registrován: pát 20. zář 2013 17:44:20

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Marek-26 » pon 05. led 2015 11:04:31

Njn, teď už také nastupuje závist atp. :) Má jich hodně, však mu neubude atd.
Není účelem hlídat naprosto každého a přesné počty. To by předně někdo z nás musel ty kolečka vydávat, což není moc dobře možné a bylo by to hrozně zdlouhavé. Samozřejmě, kdo si bude chtít nakrást, ten si nakrade, ale vždy když je nad něčím dozor, tak tohoto chování ubývá.
A proč to nechceš? :-D A taky nikdo neříká, že v truhle musí být úplně všechna kolečka ;)
A proč neudělat klidně znovu ty CWG GeoPraha (tu první verzi)? :)

A k tomu citátu, my snad chceme kačerům krást CWG? :D
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pon 05. led 2015 11:17:10

Já jsem jednoznačně pro dozor nad truhlou. To neznamená se nad ní naklánět a koukat každému pod ruce, ale stát u ní, klidně ve více lidech, ať je o pokec postaráno a občas dávat najevo, že nám truhla říká "pane". Asi se shodnem na tom, že to omezí velké úbytky na minimum.
Navíc si pořád pohrávám s myšlenkou, jí opatřit menší sestřičku, která by byla mobilnější.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 05. led 2015 11:21:30

Marek-26 píše:A proč to nechceš? :-D A taky nikdo neříká, že v truhle musí být úplně všechna kolečka ;)
A proč neudělat klidně znovu ty CWG GeoPraha (tu první verzi)? :)

A k tomu citátu, my snad chceme kačerům krást CWG? :D


A1- jo to už mne taky napadlo, rozdělit CWG na 1/2 a ty postupně v truhle točit :lol: ale to bylo spíš k tomu že se chtěla dělat druhá bedna :-)
zatím to nechci, třeba příjde doba kdy se to bude hodit víc :-)

A2 - ta první verze vázne na tom, že pár oslovených mi řeklo, že je pro ně rychlejší udělat nový návrh než předělávat tu starou, a tam kde to chose pálil mi řekli, že mi je udělají jen se schválením choseho kterého už nikdo nesežene, ale začal nový rok, nové verze "všech" CWG se dají brzo čekat, a to bude dobrý čas, se zase pozeptat na vše co potřebuji ;)

A3 - a nechceme? :lol: kdo to má pořád kupovat :lol: :pivo:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pon 05. led 2015 11:23:55

Menší sestřičku bych možná pořešil, až se naplní tahle :) navíc úplně nevím, jak je to šťastný nápad, aby velká sestřička pak jen někde neležela v garáži, protože se s ní nikdo nebude chtít vozit :) ale zkusit se to samo může :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 05. led 2015 11:30:22

to Caravel: ano ano, souhlasím s tím, že se zabrání "drancování" truhly... je pravda v tom, že k velkému úbytku došlo (dle mého) na dvou velkých akcí... Terezín - skořápkový víkend (Háje-Kobylisy-Tábor-Letná) - kde byla truhla vždy bez dohledu... (osobně v tom možná větší roli hrál ten Tábor než ta Letná, ale to je fuk ;) )

to Renda: jako jeden z mála víš celý vývoj truhly (tím oživím některé kostlivce)...

původní plán byl že budou truhly dvě.. jedna v muzeu*.. druhá mobilní... jak jsme hledali našli jsme nakonec tuto truhlu jako mobilní... zde musím dát za pravdu Rendovy - už bych moc truhlu nezměnšoval, protože když pak přivezeš truhličku kde bude 200CWG budou si všichni stejně myslet že je Tvá osobní.. jakmile se k ní nahrne jeden člověk, už tam nikoho nepustí, a tím hrozí riziko že to skončí 50komet, 50 brandejsů atd.. což se dá řešit "točením" koleček... ale "mini" mobilní truhlu bych nechal ještě na zvážení, myslím že máme dost i jiné práce než truhly ;)


*) - ale zdá se, že dávat truhlu do muzea nemá smysl.. (pominuli, že nemáme muzeum) .. neb by tam CWG moc dlouho nevydržela.. a zase mít truhlu v garáži a použít ji jednou za rok v Praze taky moc smysl nedává ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pon 05. led 2015 11:31:48

prazskychytrak píše:Menší sestřičku bych možná pořešil, až se naplní tahle :) navíc úplně nevím, jak je to šťastný nápad, aby velká sestřička pak jen někde neležela v garáži, protože se s ní nikdo nebude chtít vozit :) ale zkusit se to samo může :)

No a teď zas často polehává u někoho (třeba u mě) doma, protože je velká a když nejede nikdo na event autem, tak se s ní nechce už vůbec nikdo tahat. Pokud by byly dvě a navíc jedna mobilnější, brala by se vždy přednostně velká, hlavně na eventy s CWG tématikou a eventy mimo Prahu, no a malá pak tam, kde se nejede autem a ještě hrozí nějaké to kešování před, nebo po eventu.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 05. led 2015 11:34:01

Caravel76 píše:
prazskychytrak píše:Menší sestřičku bych možná pořešil, až se naplní tahle :) navíc úplně nevím, jak je to šťastný nápad, aby velká sestřička pak jen někde neležela v garáži, protože se s ní nikdo nebude chtít vozit :) ale zkusit se to samo může :)

No a teď zas často polehává u někoho (třeba u mě) doma, protože je velká a když nejede nikdo na event autem, tak se s ní nechce už vůbec nikdo tahat. Pokud by byly dvě a navíc jedna mobilnější, brala by se vždy přednostně velká, hlavně na eventy s CWG tématikou a eventy mimo Prahu, no a malá pak tam, kde se nejede autem a ještě hrozí nějaké to kešování před, nebo po eventu.


takto to zní zajímavě :-)

dalo by se pak operovat s tím, že truhly budou "spolu" a vždy se jen podle velikosti a mobilnosti akce (učastníků) vezme velká nebo malá, s tím že do malé by se tam odsypalo z velké ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pon 05. led 2015 11:34:07

jakouback píše:... zde musím dát za pravdu Rendovy - už bych moc truhlu nezměnšoval, protože když pak přivezeš truhličku kde bude 200CWG budou si všichni stejně myslet že je Tvá osobní.. jakmile se k ní nahrne jeden člověk, už tam nikoho nepustí, a tím hrozí riziko že to skončí 50komet, 50 brandejsů atd.. což se dá řešit "točením" koleček...

Ano tomu bezabráním, ale jak píšeš, musely by se kolečka promíchávat z velké do malé. Jinak pokud do toho půjdu a truhlu koupím, tak samozřejmě zainvestuju rovnou do nových koleček. Třeba mě to donutí udělat konečně svoje.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pon 05. led 2015 11:36:22

jakouback píše:
takto to zní zajímavě :-)

dalo by se pak operovat s tím, že truhly budou "spolu" a vždy se jen podle velikosti a mobilnosti akce (učastníků) vezme velká nebo malá, s tím že do malé by se tam odsypalo z velké ;)

Jo to je ještě lepší varianta, než jsem myslel. Akorát se nám může stát, že budeme řešit ještě větší logistický problém, než doposud.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pon 05. led 2015 11:37:33

No pokud by byla menší sestřička, dával bych tam hlavně ty hromady stejných cwg, aby se to rychleji poměnilo, to by šlo :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pon 05. led 2015 11:39:10

prazskychytrak píše:No pokud by byla menší sestřička, dával bych tam hlavně ty hromady stejných cwg, aby se to rychleji poměnilo, to by šlo :)

No vida, další dobrý nápad. Alespoň se u truhly budou lidi rychleji střídat a my zas vystřílíme ležáky o 50ti kusech od jednoho exempláře.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 05. led 2015 11:42:32

Caravel76 píše:
jakouback píše:
takto to zní zajímavě :-)

dalo by se pak operovat s tím, že truhly budou "spolu" a vždy se jen podle velikosti a mobilnosti akce (učastníků) vezme velká nebo malá, s tím že do malé by se tam odsypalo z velké ;)

Jo to je ještě lepší varianta, než jsem myslel. Akorát se nám může stát, že budeme řešit ještě větší logistický problém, než doposud.


tak když budu vycházet z dostupných "dat" truhla nyní byla na stodulkách nebo v komořanech :-)

pokud bude "malá" že se vleze do batůžku (do igelitky) asi už nebude problém někde dojet den předem a truhlu na jednu dvě noci nechtat u sebe (myslím tu maličkou) :up: :up:

:up: :up: :up: :up:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

PředchozíDalší

Zpět na Trička, Coiny, TB, CWG a jiné suvenýry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron