Pirátská CWG Truhla

Vaše a naše TB, CWG a Coiny. Také objednávkové vlákno.

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod fcbtomas » pon 05. led 2015 14:12:05

Že se ztrácí kolečka je smutné, ale jsme češi a tak to bude pokračovat a stejně stím nic neudêláme, bohužel.
Truhla, si myslím patří k propagaci (piar či jak se ty cizí termity nazývají), a ta stejně něco stojí, no nás to stojí pár koleček.
Jinak podle toho kde jsem všude s truhlou byl je již známá a stejně tak je známa i geopraha.
Možná bych vynechal návštěvy Pražských šmelení, neb zde bývá úbytek největší a známí jsme zde dosti.:-)
S malou truhlou by jsem se nezabýval, byla by to taková degradace a propagaci ani radosti ze šmelení by to nepřispělo.
Osobně, já ji hlídat nebudu. Věřím v dobro a jednou lidi pochopí že nemají činit jiným, co by nečinili sami sobě.
Uživatelský avatar
fcbtomas
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 538
Images: 9
Registrován: stř 18. zář 2013 20:49:41

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pon 05. led 2015 17:02:31

Dávejte vědět, kde se bude truhla pohybovat po eventech, já věřím, že se vždycky někdo najde kdo jí pohlídá. K propagaci je totiž nejlepší vrchovatá truhla, ne poloprázdná vykradená. I vůči lidem, kteří tam budou případně házet své sbírky je to dost pitomé, když se to bude rozkrádat, to bych si příště rozmyslel, jestli si dřívka radši nenechat :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » pon 05. led 2015 17:18:03

prazskychytrak píše:Dávejte vědět, kde se bude truhla pohybovat po eventech, já věřím, že se vždycky někdo najde kdo jí pohlídá. K propagaci je totiž nejlepší vrchovatá truhla, ne poloprázdná vykradená. I vůči lidem, kteří tam budou případně házet své sbírky je to dost pitomé, když se to bude rozkrádat, to bych si příště rozmyslel, jestli si dřívka radši nenechat :)

Já ji určitě beru další sobotu 17. ledna na ten bowling, už jsem to slíbil ownerovi. A kolečka tam přibydou, neb se o ně bude sázet a já vyhraju, i kdybych měl podvádět :D .
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod lakeee » pon 05. led 2015 18:51:51

a pokud někdo vymyslí motiv na CWG k truhle (ale asi originálnější než truhlu) - (můžeme pojmout i formou soutěže)


:D tak ja bych tam tu truhlu i nechal ...

jinak sem zkousel neco zpatlat v malovani ale je to hrozny :D :beee: :haha: :haha: :haha:
Přílohy
:bang: Nejsem dělník ! :bang:
Uživatelský avatar
lakeee
Dělník
Dělník
 
Příspěvky: 682
Images: 6
Registrován: sob 13. črc 2013 22:17:41
Bydliště: Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod DTU500 » pon 05. led 2015 19:00:55

lakeee píše:
a pokud někdo vymyslí motiv na CWG k truhle (ale asi originálnější než truhlu) - (můžeme pojmout i formou soutěže)


:D tak ja bych tam tu truhlu i nechal ...

jinak sem zkousel neco zpatlat v malovani ale je to hrozny :D :beee: :haha: :haha: :haha:

To je pěkný mě se to líbí hlasuji pro tohle
Uživatelský avatar
DTU500
Netopýr
Netopýr
 
Příspěvky: 507
Registrován: pát 21. úno 2014 21:55:16

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Marek-26 » čtv 08. led 2015 17:37:14

Půjčil bych si truhlu 14.2. 2015 jestli to je možné :)
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » čtv 08. led 2015 17:46:18

Marek-26 píše:Půjčil bych si truhlu 14.2. 2015 jestli to je možné :)

Copak copak? Jedeš měnit do Loun??? Tak jim tam vnuť ty, co je jich v truhle moc. Já se budu v Žatci taky snažit.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Marek-26 » čtv 08. led 2015 17:47:51

Jo, jel bych do těch Loun :) Přítulka bude v práci a já pojedu k mamince :-P
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pát 09. led 2015 8:19:35

Marek-26 píše:Jo, jel bych do těch Loun :) Přítulka bude v práci a já pojedu k mamince :-P


Mám pocit že truhla je v tom termínu rezervovaná ;)

ještě to prověřím...
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » úte 13. led 2015 12:54:41

Píšu jen pro přehled, kdy se bude truhla pohybovat se mnou. To hlavně proto, kdyby ji chtěl někdo v daném období někam vyvézt. Přebírám jí ve čtvrtek 15.1. od fcbtomase a v sobotu jede s námi do Žatce na bowling, kde se na ní už moc těší. Potom v úterý ji nesu na soukromé šmelení do hospody k Petrum, poprosili mě o to butovičáci. Ve čtvrtek 22.1. mám volno a tak ji určitě vezmu na šmelení pod Mrázovku. Pak už v plánu nic nemám, takže může změnit přenašeče.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » úte 13. led 2015 13:03:45

Caravel76 píše: Potom v úterý ji nesu na soukromé šmelení do hospody k Petrum, poprosili mě o to butovičáci.


Upozorňuji že soukromé šmelení stojí 50CWG do truhly navíc... a to není vtip... ;)

neb kdokoliv si zatím truhlu půjčil na soukromé šmelení přispěl 50-100CWG do truhly a neměl s tím problém ;) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » úte 13. led 2015 13:51:51

jakouback píše:
Caravel76 píše: Potom v úterý ji nesu na soukromé šmelení do hospody k Petrum, poprosili mě o to butovičáci.


Upozorňuji že soukromé šmelení stojí 50CWG do truhly navíc... a to není vtip... ;)

neb kdokoliv si zatím truhlu půjčil na soukromé šmelení přispěl 50-100CWG do truhly a neměl s tím problém ;) ;)

Tak to bohužel musím zrušit, protože 50 CWGéček nemám ani svých z eventů a nové mi vyrobit nestačí. Navíc jsem o tomhle pravidlu opravdu nevěděl a myslím, že by mě s tím poslali butovičáci asi do ... . Takový sběratelé to zas nejsou. Ale jinak je to dobrý nápad, jak nahradit ztráty z poslední doby.
Jinak na obou akcích mám truhlu pod bedlivým dozorem a jsem zvědav, jak se stav pohne. Přepočítám jí v sobotu a pak ještě za týden.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » úte 13. led 2015 13:59:56

Caravel76 píše:
jakouback píše:
Caravel76 píše: Potom v úterý ji nesu na soukromé šmelení do hospody k Petrum, poprosili mě o to butovičáci.


Upozorňuji že soukromé šmelení stojí 50CWG do truhly navíc... a to není vtip... ;)

neb kdokoliv si zatím truhlu půjčil na soukromé šmelení přispěl 50-100CWG do truhly a neměl s tím problém ;) ;)

Tak to bohužel musím zrušit, protože 50 CWGéček nemám ani svých z eventů a nové mi vyrobit nestačí. Navíc jsem o tomhle pravidlu opravdu nevěděl a myslím, že by mě s tím poslali butovičáci asi do ... . Takový sběratelé to zas nejsou. Ale jinak je to dobrý nápad, jak nahradit ztráty z poslední doby.
Jinak na obou akcích mám truhlu pod bedlivým dozorem a jsem zvědav, jak se stav pohne. Přepočítám jí v sobotu a pak ještě za týden.


těch 50CWG nemáš dávat Ty ale oni :-) :-) ty už máš dost práce s tím že ji tam musíš dotáhnout ;) ;)

a Peťo co si budem nalhávat :-) nikdo nikdy nezjistí kam truhlu vezmeš :-)

případně pak prosím jen napiš(te) do toho vlákna kde truhla byla na ofiko eventech, ať ji tam můžeme protáhnout, případně si ji grabni z profilu geoprahy a protáhni přes eventy na které s ní půjdeš, a pak ji grabneme zpátky na profil geoprahy :-)

ať nám TB pěkně cestuje ;) :pivo:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » úte 13. led 2015 14:08:02

jakouback píše:
Caravel76 píše:Tak to bohužel musím zrušit, protože 50 CWGéček nemám ani svých z eventů a nové mi vyrobit nestačí. Navíc jsem o tomhle pravidlu opravdu nevěděl a myslím, že by mě s tím poslali butovičáci asi do ... . Takový sběratelé to zas nejsou. Ale jinak je to dobrý nápad, jak nahradit ztráty z poslední doby.
Jinak na obou akcích mám truhlu pod bedlivým dozorem a jsem zvědav, jak se stav pohne. Přepočítám jí v sobotu a pak ještě za týden.


těch 50CWG nemáš dávat Ty ale oni :-) :-)

To mě napadlo, ale oni je pravděpodobně nedají, zbývá to na mě, když jsem to slíbil.

jakouback píše:a Peťo co si budem nalhávat :-) nikdo nikdy nezjistí kam truhlu vezmeš :-)

No dovol, jednou jsi napsal jasný pravidlo a já ho mám teď obcházet a podvádět? Udělám to jinak. Vezmu z truhly malou tašku těch nejčastějších kusů a aspoň se s ní nemusím tahat.

jakouback píše:případně pak prosím jen napiš(te) do toho vlákna kde truhla byla na ofiko eventech, ať ji tam můžeme protáhnout, případně si ji grabni z profilu geoprahy a protáhni přes eventy na které s ní půjdeš, a pak ji grabneme zpátky na profil geoprahy :-)

ať nám TB pěkně cestuje ;) :pivo:

Jo dobrý nápad, dokud ji budu mít u sebe, bude i v mým adresáři. Ale protahuji ji jen po eventech. Tak velkou keš, aby se tam vešla, na cestě nepotkám.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » úte 13. led 2015 14:16:19

Caravel76 píše:
jakouback píše:případně pak prosím jen napiš(te) do toho vlákna kde truhla byla na ofiko eventech, ať ji tam můžeme protáhnout, případně si ji grabni z profilu geoprahy a protáhni přes eventy na které s ní půjdeš, a pak ji grabneme zpátky na profil geoprahy :-)

ať nám TB pěkně cestuje ;) :pivo:


Jo dobrý nápad, dokud ji budu mít u sebe, bude i v mým adresáři. Ale protahuji ji jen po eventech. Tak velkou keš, aby se tam vešla, na cestě nepotkám.


jj jen eventy, když jsme jeli na Cukštejn, taky šla jen přes event - přes krabičky jsem ji netahal :-) :-) :up: :up:

občas když jsem líný a dosti drzí, loguju atented geoprahy, abych nemusel přehazovat truhlu k sobě na profil :-D
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » ned 18. led 2015 13:00:28

Tak tu mám výsledky nového přepočítávání a jsou neradostné. Potvrzuje se klesající trend a v truhle musí být nějaká záhadná černá díra, protože jinak si to prostě už nedokážu vysvětlit. Po silvestrovém výjezdu bylo v truhle 978 koleček. Já jsem v sobotu ráno před odjezdem do Žatce do ní hodil pár kousků, co jsem doma našel, takže stav by měl být cca 981 CWG. Na eventu jsme skoro ani na chvíli nespustili s Rendou a Týnou truhlu z očí. Vystřídalo se u ní dost lidí a měla úspěch. Dobrý dojem ovšem zkazilo dnešní přepočítání. V truhle je 958 kusů!!!
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » ned 18. led 2015 17:40:39

No tak prostě nazdar, nejsme charita, na truhlu se dá informace, že je truhla pravidelně počítána, historie počítání a když u truhly nikdo z nás nebude, bude zamčená. I já sám jsem si timhle stylem mohl sbírku radši nechat, zloděje podporovat nebudu. Kam má truhla příště namířeno?
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » ned 18. led 2015 17:48:37

Ctvrtecni smeleni pod Mrazovkou. Tam to bude asi dost husty na hlidani, ale protoze mam truhlu v peci, tak ji nespustim z oci!

Odeslano mobilem, protoze nesedim u compu cely den.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » ned 18. led 2015 18:38:25

Oukej, dorazim taky a beru i info/history leták na truhlu a šmelo ohlídám 8-)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Caravel76 » ned 18. led 2015 19:19:23

Tak ja jsem prave ted cestou z luzinskyho pivovaru uriznul poradnou rakosku a jak uvidim, ze nekdo smeli nepoctive, lisk ho a bude si foukat bebi jeste rano!

Odeslano mobilem, protoze nesedim u compu cely den.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod zdenys64 » pon 19. led 2015 6:04:16

prazskychytrak píše:Oukej, dorazim taky a beru i info/history leták na truhlu a šmelo ohlídám 8-)

Taky se u ní vystřídám....
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 19. led 2015 8:50:43

Caravel76 píše:Tak tu mám výsledky nového přepočítávání a jsou neradostné. Potvrzuje se klesající trend a v truhle musí být nějaká záhadná černá díra, protože jinak si to prostě už nedokážu vysvětlit. Po silvestrovém výjezdu bylo v truhle 978 koleček. Já jsem v sobotu ráno před odjezdem do Žatce do ní hodil pár kousků, co jsem doma našel, takže stav by měl být cca 981 CWG. Na eventu jsme skoro ani na chvíli nespustili s Rendou a Týnou truhlu z očí. Vystřídalo se u ní dost lidí a měla úspěch. Dobrý dojem ovšem zkazilo dnešní přepočítání. V truhle je 958 kusů!!!


fcbtomas píše:Že se ztrácí kolečka je smutné, ale jsme češi a tak to bude pokračovat a stejně stím nic neudêláme, bohužel.
Truhla, si myslím patří k propagaci (piar či jak se ty cizí termity nazývají), a ta stejně něco stojí, no nás to stojí pár koleček.
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod jakouback » pon 19. led 2015 9:19:14

prazskychytrak píše: I já sám jsem si timhle stylem mohl sbírku radši nechat, zloděje podporovat nebudu. Kam má truhla příště namířeno?


Rendo, pokud bychom přemýšleli tímto směrem, tak nejspíš truhla ani nevznikne... ;)

a nejspíš ani spousta keší :-) :-)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod prazskychytrak » pon 19. led 2015 10:15:44

Sedět a točit prstama a říkat si, že s tím nic neudělám v tomhle případě opravdu nebudu. Beru pár koleček, počty jsou počty, ale 300 kusů? To zase prr, přemýšlet zase naopak takhle, tak je za chvilku truhla skutečně prázdná a nemusela vznikat ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Pirátská CWG Truhla

Příspěvekod Bublina » pon 19. led 2015 10:26:06

Je to fakt škoda, ale vysvětlete mi, kdo má na to koule to takhle nefér dělat i když u toho prostě někdo stojíme :?
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Trička, Coiny, TB, CWG a jiné suvenýry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron