Poznej místo :)

Klábosení o všem a o ničem.

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod zdenys64 » úte 09. zář 2014 9:11:54

Tak tohle náhodou vím přesně.Je to finálka vlakové multinky (modří vědí) na kopci a kousek vedle je kostelík Husův sbor.Dávali jsme ji zjara a pak ještě pár kousků v povodí.



Tady je jedna fotka z té výpravy ale tohle už je odpoledne u Lešan
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod Marek-26 » úte 09. zář 2014 9:18:54



Tak Kubo, kde?
Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod jakouback » úte 09. zář 2014 9:40:46

Marek-26 píše:
uploadfromtaptalk1410247104721.jpg


Tak Kubo, kde?
Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2



nějaký 6tý smysl mi říká že to bude trošku víc na východ od mých i Tvých HC :-)

po chvíli přemýšlení a koukání na krabičku a hůře idetinfikovatelný předmět (budovu v pozadí) mi na mysl vyplynula tato keš:
Dolni oblast Vitkovic - http://coord.info/GC4VV24 - odlovena dne 29.6.2014 - ten den jsem si dělal takovou super projíždku po O(s)travě kterou jsem zakončil s totálně rozedřenou rukou díky jedné keši u jednoho bludného šutru :-)
památku na ni mám na ruce ještě teď :-)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod prazskychytrak » úte 09. zář 2014 9:47:13

zdenys64 píše:Tak tohle náhodou vím přesně.Je to finálka vlakové multinky (modří vědí) na kopci a kousek vedle je kostelík Husův sbor.Dávali jsme ji zjara a pak ještě pár kousků v povodí.

8ef57e7fc69b8224868f2047a9d4f897.jpg


Tady je jedna fotka z té výpravy ale tohle už je odpoledne u Lešan



Pecka, tleskám :D a super foto :pivo: ! a pěkně se nám to tu zatím rozjelo :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod DTU500 » úte 09. zář 2014 10:56:42

prazskychytrak píše:
DTU500 píše:Tak a je tu dalsi hadanka tentokrat pro tebe strycku Rendy :-D tak se ukaž jsem na tebe zvědav kde a kdy ? :-)


Tak já říkám malinova keš v Satalicích, 2D...ten den hrozně cedilo a já se tu schovával pod mikro stříškou u vstupu do jednoho zdejšího domu...skočil jsem pro keš, orazítkoval se, protože jsem neměl po ruce propisku a čekal a čekal než trochu přestane cedit :D ten den jsem se schovával ještě u zastávky MHD, to si pamatuju, nebyla tam budka, ale mega hustej smrk, kterej nepropustil ani ten den největší liják :up: jj, takové mokré keškování :D

No a já pokračuji naší grupou ve složení Zdenda, Tomas, Keks, bumbik a pár dalších okolo :D kdepak jste to byli?? :hungry:

P1040670.JPG

Super tleskam a to jsem si myslel ze kdyz ukryji datum tak to nepoznas :grin::grin::grin::grin:
Tak jindy :-D vsak ja te dostanu :-D

Heureka , objevil jsem kouzlo Tapatalku :-D
Uživatelský avatar
DTU500
Netopýr
Netopýr
 
Příspěvky: 507
Registrován: pát 21. úno 2014 21:55:16

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod Marek-26 » úte 09. zář 2014 11:04:39

jakouback píše:
Marek-26 píše:
uploadfromtaptalk1410247104721.jpg


Tak Kubo, kde?
Odesláno z mého HTC Desire pomocí Tapatalk 2



nějaký 6tý smysl mi říká že to bude trošku víc na východ od mých i Tvých HC :-)

po chvíli přemýšlení a koukání na krabičku a hůře idetinfikovatelný předmět (budovu v pozadí) mi na mysl vyplynula tato keš:
Dolni oblast Vitkovic - http://coord.info/GC4VV24 - odlovena dne 29.6.2014 - ten den jsem si dělal takovou super projíždku po O(s)travě kterou jsem zakončil s totálně rozedřenou rukou díky jedné keši u jednoho bludného šutru :-)
památku na ni mám na ruce ještě teď :-)


Áno, áno :) přemýšlel jsem, zda s tím nemám tak měsíc počkat, aby se ti z hlavy vytratila má cesta do Ostravy :lol:
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod jakouback » úte 09. zář 2014 11:41:10

Marek-26 píše:
jakouback píše:nějaký 6tý smysl mi říká že to bude trošku víc na východ od mých i Tvých HC :-)

po chvíli přemýšlení a koukání na krabičku a hůře idetinfikovatelný předmět (budovu v pozadí) mi na mysl vyplynula tato keš:
Dolni oblast Vitkovic - http://coord.info/GC4VV24 - odlovena dne 29.6.2014 - ten den jsem si dělal takovou super projíždku po O(s)travě kterou jsem zakončil s totálně rozedřenou rukou díky jedné keši u jednoho bludného šutru :-)
památku na ni mám na ruce ještě teď :-)


Áno, áno :) přemýšlel jsem, zda s tím nemám tak měsíc počkat, aby se ti z hlavy vytratila má cesta do Ostravy :lol:



přiznám se, na první pohled jsem začal pátrat co všechno za T5 mám uloveno, ale pak mě ten barák v pozadí prozradil asi nejvíc :-) (nezaměnitelné černé vítkovice) navíc ten den mi v hlavě zůstane relativně dlouho...

ona zmíněná keš kde jsem si pořezal ruku ze tří stran...
keš hozená pod keřem v rouře (taková ta plastová roura) ... a já ji prostě potřeboval abych odlovil 1600 keš jak jsem měl v plánu :-)
venku docela dusno, vytáhnu keš, super ruka od krve, sednu si na trávník lepím ruku... Dobrý den pane policije ČR, vy jste tady ležel na trávníku? NE já tedy jen tak sedím a odpočívám... aha takže jste zde neležel.. Ne sedím tady tak 5-10minut... PČR kouká co to mám v klíně za divnou plechovou krabičku... říkám "to je keška".. jo aha to známe, takže jste tady neležel?.. říkám.. ne jen tu sedím, ale jsem v pohodě, možná si někdo myslel že tu ležím... Dobře naschledanou :lol: :lol: :lol:

na to se fakt nedá jen tak zapomenout :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale ať nejsem úplně offtopic... vykopávám...

Kdepak jsi keksíčku byl? ;) :lol:
budiž Ti hintem měsíc i rok odlovu a nápověda, že keš není o moc výše než Vltava...
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod Keksíček » úte 09. zář 2014 13:26:00

jakouback píše:
Marek-26 píše:
jakouback píše:nějaký 6tý smysl mi říká že to bude trošku víc na východ od mých i Tvých HC :-)

po chvíli přemýšlení a koukání na krabičku a hůře idetinfikovatelný předmět (budovu v pozadí) mi na mysl vyplynula tato keš:
Dolni oblast Vitkovic - http://coord.info/GC4VV24 - odlovena dne 29.6.2014 - ten den jsem si dělal takovou super projíždku po O(s)travě kterou jsem zakončil s totálně rozedřenou rukou díky jedné keši u jednoho bludného šutru :-)
památku na ni mám na ruce ještě teď :-)


Áno, áno :) přemýšlel jsem, zda s tím nemám tak měsíc počkat, aby se ti z hlavy vytratila má cesta do Ostravy :lol:



přiznám se, na první pohled jsem začal pátrat co všechno za T5 mám uloveno, ale pak mě ten barák v pozadí prozradil asi nejvíc :-) (nezaměnitelné černé vítkovice) navíc ten den mi v hlavě zůstane relativně dlouho...

ona zmíněná keš kde jsem si pořezal ruku ze tří stran...
keš hozená pod keřem v rouře (taková ta plastová roura) ... a já ji prostě potřeboval abych odlovil 1600 keš jak jsem měl v plánu :-)
venku docela dusno, vytáhnu keš, super ruka od krve, sednu si na trávník lepím ruku... Dobrý den pane policije ČR, vy jste tady ležel na trávníku? NE já tedy jen tak sedím a odpočívám... aha takže jste zde neležel.. Ne sedím tady tak 5-10minut... PČR kouká co to mám v klíně za divnou plechovou krabičku... říkám "to je keška".. jo aha to známe, takže jste tady neležel?.. říkám.. ne jen tu sedím, ale jsem v pohodě, možná si někdo myslel že tu ležím... Dobře naschledanou :lol: :lol: :lol:

na to se fakt nedá jen tak zapomenout :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ale ať nejsem úplně offtopic... vykopávám...

Kdepak jsi keksíčku byl? ;) :lol:
budiž Ti hintem měsíc i rok odlovu a nápověda, že keš není o moc výše než Vltava...
Příloha DSC_0494-upr.png je dlouhodobě nedostupná.



No Kubo, Kubo,
(tuhle keš si vybavuju uplně jasně), teda vůbec. Asi půl hodiny jsem různě googlil co by to mohlo být za keš, a ruzně hledal tvuj nick, MirekyOne a kamaráda finkiho1 z Mělníka co tamtou dobou byl na prázdninách v Praze . Hledal jsem různě, navíc na netu jsem tuto keš měl zalogovanou až v /8/13 takže to bylo o to těžší ale povedlo se. Bylo to u jednoho známého pražského divadla jehož název mi v mém streakovacím roce děla velký problem a nedá mi spat. Kdo by také chtěl po skoro 290 dních, každodeního logování krabičky typem FI psát najednou DNF :-D . Díky a hned davám jednu ze stejného měsíce pro Mimozakona.
Přílohy
Obrázek
Uživatelský avatar
Keksíček
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 679
Images: 1
Registrován: úte 08. říj 2013 23:04:12
Bydliště: GC4165K -Keksíčkova mysterka

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod jakouback » úte 09. zář 2014 13:30:35

Keksíček píše:
No Kubo, Kubo,
(tuhle keš si vybavuju uplně jasně), teda vůbec. Asi půl hodiny jsem různě googlil co by to mohlo být za keš, a ruzně hledal tvuj nick, MirekyOne a kamaráda finkiho1 z Mělníka co tamtou dobou byl na prázdninách v Praze . Hledal jsem různě, navíc na netu jsem tuto keš měl zalogovanou až v /8/13 takže to bylo o to těžší ale povedlo se. Bylo to u jednoho známého pražského divadla jehož název mi v mém streakovacím roce děla velký problem a nedá mi spat.


:up: good job :up:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod mimozakon » úte 09. zář 2014 14:12:27

Keksíček píše:
DSC_0494-upr.png
[/quote]
No ty mi teda dávaš....
Uvedením mesiaca si to celkom ulahčil... aj keď nie až toľko, v tých dňoch sme mali kombajn FTFiek... Takže trafiť tú správnu krabicu je celkom fuška....
... po eliminácii kandidátov mi zostali už len 3SBK-BONUS a wigo 3SBK25-Krizek Belsky
Obe kešky zapisovala jaruška, takže ani to nepomáha. Kloním sa ale k verzii -> wigo (aj keď tmu tam už máte riadnu, takže by to mohol byť kludne BONUS v noci :] )
Uživatelský avatar
mimozakon
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 587
Registrován: úte 10. zář 2013 13:38:30
Bydliště: újezd

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » ned 14. zář 2014 19:15:35

Tak a máme tady něco pro pana zakladatele :hungry: . Byť to není vidět, razítko patří chytrákovi. Tak co Rendy, kdepak jsi byl?? :o:-):
Přílohy
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod prazskychytrak » ned 14. zář 2014 19:36:34

Pěkná parková úprava s tisem v blízkosti a v dáli jakýsi val, na valu bývá železnice...parková úprava plus železnice...to máme třeba ve Stromovce :) no a ve Stromovce je i poklad :D :dance:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » ned 14. zář 2014 19:47:08

prazskychytrak píše:Pěkná parková úprava s tisem v blízkosti a v dáli jakýsi val, na valu bývá železnice...parková úprava plus železnice...to máme třeba ve Stromovce :) no a ve Stromovce je i poklad :D :dance:

:up:
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » pát 19. zář 2014 17:41:58

Muhehe! A je tady další kolo naší soutěže :hungry: ! Je vás tam víc než dost, takže někdo z vás to snad musí uhádnout. Tak jsem na Vás zvědav. (najděte mě někdo někde taky, já si chci taky zahádat :ha: :ha: )
Přílohy
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod prazskychytrak » pát 19. zář 2014 18:19:44

Vim hned na první pohled :D mrkni o kousek vejš, dával jsem sem tohle místo taky pro bublinu, která k tomu nic nenapsala, takže já tohle místo nechávám ostatním :)

Tapatalkuji..
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » pát 19. zář 2014 18:23:41

Mno vidíš, ani jsem si toho nevšiml
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » pát 19. zář 2014 19:30:59

Bublina tedy asi nehraje. Každopádně pod tou geoprahou jsou zalogovaní třeba Jakouback nebo keksíček, tak se do toho kluci pusťte, je to na vás ;)
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod mimozakon » pát 19. zář 2014 19:38:01

vzhladom na to ze si tam nechal plno datumov, tak to nebude problem..
Uživatelský avatar
mimozakon
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 587
Registrován: úte 10. zář 2013 13:38:30
Bydliště: újezd

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » pát 19. zář 2014 19:39:58

Sakra§ Díky za upozornění, já tam dal tu neupravenou. Ještě se s tim dělám ve photoshopu a dám tam tohle. No jdu to změnit samozřekjmě
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » pát 19. zář 2014 19:44:31

Tak a je to :lol:
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod Keksíček » pát 19. zář 2014 20:02:32

Neboj to urcite bude podle tech datumu nejaka archivalie vedle dalsi archivalie ze?
Obrázek
Uživatelský avatar
Keksíček
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 679
Images: 1
Registrován: úte 08. říj 2013 23:04:12
Bydliště: GC4165K -Keksíčkova mysterka

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » pát 19. zář 2014 20:43:28

Tak keksíček to vyluštil. Ale z nějakého důvodu to sem nechce napsat, takže vy ostatní klidně hádejte.
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod Caravel76 » ned 21. zář 2014 20:23:06

MiroslavRouta píše:Tak keksíček to vyluštil. Ale z nějakého důvodu to sem nechce napsat, takže vy ostatní klidně hádejte.

Jo vypadá to, že Keks na to kápnul a my s Bublinou jsme ji loupli večer za deště u Zdenyse na chalupě místo odlovu jedné nočky.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » ned 21. zář 2014 21:03:54

Caravel76 píše:
MiroslavRouta píše:Tak keksíček to vyluštil. Ale z nějakého důvodu to sem nechce napsat, takže vy ostatní klidně hádejte.

Jo vypadá to, že Keks na to kápnul a my s Bublinou jsme ji loupli večer za deště u Zdenyse na chalupě místo odlovu jedné nočky.

No bohužel nevim, kde má Zdenys chatu, takže těžko říct, zda na to jdeš dobře
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Poznej místo :)

Příspěvekod MiroslavRouta » sob 27. zář 2014 19:35:01

A co tohle?
Přílohy
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron