Správa webu a vše okolo

Klábosení o všem a o ničem.

Re: Výpadek webu

Příspěvekod jamipazu » stř 26. bře 2014 10:26:21

Nekdy je lepsi zaplatit a dal se nedohadovat. Rendo donluv cenu, prispeju znova.


Sent from my iPhone using Tapatalk
jamipazu
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 20. zář 2013 11:40:58

Re: Výpadek webu

Příspěvekod Bublina » stř 26. bře 2014 10:38:07

Ja sice souhlasim s dekameronnnem, ale byla by skoda o tu domenu prijit.
Jsem fakt zvedava, kolik si rekne.

Odesláno z mého IdeaTab A3000-H pomocí Tapatalk
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: Výpadek webu

Příspěvekod Marek-26 » stř 26. bře 2014 17:55:17

A když ta cena bude moc vysoká, pošlete s penězi za ním mě :)
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Výpadek webu

Příspěvekod morojed » stř 26. bře 2014 18:51:05

jamipazu píše:Nekdy je lepsi zaplatit a dal se nedohadovat. Rendo donluv cenu, prispeju znova.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Takhle mladej a uz vychcanej...domena stoji par korun,on ted vydelava na tom,ze ji chceme.

Konecne jsem se dostal k tomu tapatalku...
Uživatelský avatar
morojed
Švihák Stínadelský
Švihák Stínadelský
 
Příspěvky: 1056
Images: 4
Registrován: úte 02. črc 2013 20:07:57

Re: Výpadek webu

Příspěvekod zdenys64 » stř 26. bře 2014 20:47:12

dekameronnn píše:Ja bych mu ani tu tisicovku nedaval ... neco sice zaplatil na domenu, ale zase to se mu vratilo na Cwgckach a kdyz si zmenil to to cislo uctu (navic bez toho aby neco rekl) . Tak mu tam od nas taky nekdo neco poslal, ne?
Jinak kolik on na tom stravil casu? Web je defakto ze sablony ... a forum delal od zacatku Rendy ...

díky mé lenosti odesláno díky Tapatalk ...

To je pravda Dekameronne,je smutný že volný čas tomu věnuje především Rendy a člověk který s toho vycouval by z toho chtěl ted profitovat???Tady nejde o prachy,ale o slušnost!!!
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Výpadek webu

Příspěvekod Mufa » stř 26. bře 2014 22:18:08

Problém je ale asi v tom, že pokud mu nedáme nějaký bakšiš, tak on tu doménu dobrovolně na nikoho nepustí a budeme muset dělat novou (tedy spíš Rendy a spol.), je to tak? Sice to není slušný, ale je to jediná možnost :?
Uživatelský avatar
Mufa
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 765
Registrován: stř 30. říj 2013 23:08:56

Re: Výpadek webu

Příspěvekod prazskychytrak » čtv 27. bře 2014 0:30:11

No bohužel je to tak :) bez nějakého toho bakšiše doménu nepustí, pak by se musela dělat nová, vše přesouvat, odkazy měnit atd., není to práce na chviličku, on to ví a tak toho rád využije...je to s podivem u 15ti letého klučíka, ale časy se mění :)
každopádně, už jsme se o tom bavili na pivču, cena už byla domluvena, bylo to sice 1250,-, ale je to schůdnější než problémy s přesunem a tak jsme si plácli, peníze byly poslány na účet, takže už máme tento problém z krku :dance: :pivo: :relax: a můžeme se plně pustit do příprav spolku/os, výroby cwg a dalších věcí :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Výpadek webu

Příspěvekod raddino » čtv 27. bře 2014 7:32:47

Dobra zprava, napis mi prosim cislo uctu a ja poslu prispevek. Chtelo by to udelat nejakej jednoduchej event geoprahy, na kterej muze prijit hodne lidi a s pomoci cwg tu castku doplatit

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
raddino
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 586
Registrován: stř 24. dub 2013 16:40:35

Re: Výpadek webu

Příspěvekod jamipazu » čtv 27. bře 2014 8:02:47

[THUMBS UP SIGN] prispevek take poslu nebo predam osobne, dej vedet kam nebo kde se sejdeme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
jamipazu
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 57
Registrován: pát 20. zář 2013 11:40:58

Re: Výpadek webu

Příspěvekod jakouback » čtv 27. bře 2014 8:59:17

výše zmíněná částka je již plně uhrazena a tak nějak vyřešena, tím neříkám, že nemáte nikdo nic posílat :-)

a přispěli jsme na ni tak nějak všichni :-)

700,-Kč "vydělal" Veles - (něco z toho co zbylo z párků (geopraha), něco málo z CWG (kupodivu se jich prodalo asi jen 90), něco jsme dostali jako dar od nadšených dobrodruhů)
300,- jsem přispěl z toho co se teprve vybere na výjezdních šmeleních za CWG (Ostrava, Olomouc)
250,- měl Renda z toho co ještě zbylo na učtu geoprahy :-)

Jak napsal Renda a Míla - v tuto chvíli bylo lepší na toto kývnout a mít to zkrku a vedět že tgo co "uděláme" nebudeme muset za chvílůi zase celé předělávat protože.... ;)
Nyní tak můžeme "pracovat" na jiných věcech, a co jsem se tak přesvědčil máme každý nápadů více než dost ;) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Výpadek webu

Příspěvekod zdenys64 » čtv 27. bře 2014 9:09:54

Souhlasím s Tedou plně Kubo a jestli bude třeba rád přispěji...

Konečně mi Keksíček rozšířil obzory Tapatalku.
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Výpadek webu

Příspěvekod prazskychytrak » čtv 27. bře 2014 9:15:37

Chtel jsem napsat neco v podobnem stylu, ale spadnul mi pri odesilani net, ale kuba to napsal perfekto :) každopádně kdo bude chtít přispět, bude to velmi vítáno na pokrytí dalších případných nákladů a účet je v tématu věnovaném příspěvků, pak doplním i na web :) bohužel nemůžu poslat odkaz, tapatalkuju :D a nebo klasika osobně :)

Tapatalkuju...
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Výpadek webu

Příspěvekod jakouback » čtv 27. bře 2014 9:21:33

prazskychytrak píše:Chtel jsem napsat neco v podobnem stylu, ale spadnul mi pri odesilani net, ale kuba to napsal perfekto :) každopádně kdo bude chtít přispět, bude to velmi vítáno na pokrytí dalších případných nákladů a účet je v tématu věnovaném příspěvků, pak doplním i na web :) bohužel nemůžu poslat odkaz, tapatalkuju :D a nebo klasika osobně :)

Tapatalkuju...


tak to hodím i sem :-) na čím více místech to bude, tím více lidí si toho všimne :lol: :lol:

prazskychytrak píše:Účet uvedu i zde: 2200643819/6210

Do zprávy pro příjemce pište i svůj nick, aby bylo komu poděkovat :)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Výpadek webu

Příspěvekod prazskychytrak » úte 01. dub 2014 15:02:42

Tak abych vás poinformoval o novinkách v tomhle směru :)

- Dneska jsem zaplatil za převod domény a prodloužení, takže ta už je v podstatě naše, jen se to u nich převede :) takže výroba cwg s geoprahou padá pouze na naši hlavu :)
- Dostal jsem také plná práva k facebooku od choseho, takže kdo se tam tomu chce věnovat, dejte mi email a já vám předám práva k psaní příspěvků :) (a je dost možný, že si vás rovnou přidám do přátel :D)
- Heslo na profil na gc.com můžu taky podle potřeby zaslat, pokud například bude někdo chtít udělat výjezdní zásedání pod hlavičkou geoprahy nebo jiné eventy :up: :gp:

Toť vše...samé dobré zprávy, jak se sluší a patří :D

:pivo: :relax:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GeoPraha.eu a vše okolo

Příspěvekod Marek-26 » úte 01. dub 2014 15:10:14

To jsou samé dobré zprávy :)
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: Výpadek webu

Příspěvekod jakouback » úte 01. dub 2014 15:15:30

prazskychytrak píše:Tak abych vás poinformoval o novinkách v tomhle směru :)

- Dneska jsem zaplatil za převod domény a prodloužení, takže ta už je v podstatě naše, jen se to u nich převede :) takže výroba cwg s geoprahou padá pouze na naši hlavu :)
- Dostal jsem také plná práva k facebooku od choseho, takže kdo se tam tomu chce věnovat, dejte mi email a já vám předám práva k psaní příspěvků :) (a je dost možný, že si vás rovnou přidám do přátel :D)
- Heslo na profil na gc.com můžu taky podle potřeby zaslat, pokud například bude někdo chtít udělat výjezdní zásedání pod hlavičkou geoprahy nebo jiné eventy :up: :gp:

Toť vše...samé dobré zprávy, jak se sluší a patří :D

:pivo: :relax:


a teď mám dilema :-)
nechat vyrobit CWG i pro nás (např na výjezdním šmelení jsou přislíbeny) nebo se na to vykašlata nechat je udělat později.. :lol:

jinak jak psal Mára samé dobré zprávy jen tak dál :up:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GeoPraha.eu a vše okolo

Příspěvekod prazskychytrak » úte 01. dub 2014 15:21:47

co myslíš "pro nás"? :)

a jedna zlá zpráva, ten valibuk na mě sice převedl i hosting, už i ten máme pod palcem, ale převedl mi ho nezaplacenej těsně před expirací :D takže ty poslední platby, co jste mu poslali, tak z toho zaplatil jen doménu :vrr: to z něj ty peníze ještě vylámu, když už teď nemá jak hrozit :twisted: ale každopádně doména a hosting zaplacen :relax: hlavně teď díky jamipazu, která poslala štědrých 500 korun zlatých, děkujeme! :gp: :pivo: :up: a jsem stokrát rád, že už máme vše vyřešeno a nemáme s ním žádné závazky. Dokonce i moderátoři na žumpě by s ním nechtěli mít nic společného :roll:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GeoPraha.eu a vše okolo

Příspěvekod jakouback » úte 01. dub 2014 15:29:02

prazskychytrak píše:co myslíš "pro nás"? :)

a jedna zlá zpráva, ten valibuk na mě sice převedl i hosting, už i ten máme pod palcem, ale převedl mi ho nezaplacenej těsně před expirací :D takže ty poslední platby, co jste mu poslali, tak z toho zaplatil jen doménu :vrr: to z něj ty peníze ještě vylámu, když už teď nemá jak hrozit :twisted: ale každopádně doména a hosting zaplacen :relax: hlavně teď díky jamipazu, která poslala štědrých 500 korun zlatých, děkujeme! :gp: :pivo: :up: a jsem stokrát rád, že už máme vše vyřešeno a nemáme s ním žádné závazky. Dokonce i moderátoři na žumpě by s ním nechtěli mít nic společného :roll:


mno tak do teď vyráběl CWG geoprahy chose, tzn. kolečka geopraha.eu (s golemem, nebo tím druhým .. astronomickýcm ciferníkem) má zatím jen chose :-)

tedy "pro nás" pro naše potřeby :-) tak jak jsem měl původně v plánu dokud TFTC a chose nezačali dělat problémy ;)

tak přemýšlím zda-li je udělat i "pro nás" třeba když pojedeme na výjezdní šmelení atd atd... :con:
mno nebo už dneska nebudu myslet a nechám to na jindy ;) :lol: :o:-):

Jinak jamipazu a díky moc za příspěvek :gp: a vlastně nejn jamipazu, ale všem díky za příspěvky ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GeoPraha.eu a vše okolo

Příspěvekod morojed » úte 01. dub 2014 15:39:45

Same dobre zpravy, slovo "nase" se mi libi...

Konecne jsem se dostal k tomu tapatalku...
Uživatelský avatar
morojed
Švihák Stínadelský
Švihák Stínadelský
 
Příspěvky: 1056
Images: 4
Registrován: úte 02. črc 2013 20:07:57

Re: GeoPraha.eu a vše okolo

Příspěvekod raddino » úte 01. dub 2014 15:40:16

Dorazil ti i prispevek ode me?

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
raddino
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 586
Registrován: stř 24. dub 2013 16:40:35

Re: GeoPraha.eu a vše okolo

Příspěvekod prazskychytrak » úte 01. dub 2014 15:52:55

raddino píše:Dorazil ti i prispevek ode me?

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk


Dorazil dorazil :)! I ten bodnul při nynějším placení :) teď už se můžeme soustředit jen na placení nejrůznějších vylepšení :)

Tapatalkuju...
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GeoPraha.eu a vše okolo

Příspěvekod pajamora » úte 01. dub 2014 21:50:01

prazskychytrak píše:Tak abych vás poinformoval o novinkách v tomhle směru :)

- Dneska jsem zaplatil za převod domény a prodloužení, takže ta už je v podstatě naše, jen se to u nich převede :) takže výroba cwg s geoprahou padá pouze na naši hlavu :)
- Dostal jsem také plná práva k facebooku od choseho, takže kdo se tam tomu chce věnovat, dejte mi email a já vám předám práva k psaní příspěvků :) (a je dost možný, že si vás rovnou přidám do přátel :D)
- Heslo na profil na gc.com můžu taky podle potřeby zaslat, pokud například bude někdo chtít udělat výjezdní zásedání pod hlavičkou geoprahy nebo jiné eventy :up: :gp:

Toť vše...samé dobré zprávy, jak se sluší a patří :D

:pivo: :relax:


Dobře ty ;)

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
Uživatelský avatar
pajamora
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 774
Registrován: úte 23. dub 2013 16:53:47

Re: Správa webu a vše okolo

Příspěvekod raddino » ned 11. kvě 2014 14:52:30

Nechci zakladat nove tema, tak to hodim sem. Clanky na webu se krasne mnozi a akci je vic, nez je v lidskych silach zvladnout. Chtel jsem navrhnout, jestli za kazdy clanek nedopsat vetu stylu: libil se ti odlov a chtel bys na dalsi s nami? Nevahej se prihlasit na forum a na nejakou akci vyraz s nami!
Sice je nas dost, ale nerad bych aby vznikla uzavrena komunita, navic kdyz se prezentujeme jako prazska komunita. Nerikam, ze nove lidi odrazujeme, ale myslim, ze vetsi vstricnost by byla fajn :-)

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
raddino
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 586
Registrován: stř 24. dub 2013 16:40:35

Re: Správa webu a vše okolo

Příspěvekod prazskychytrak » ned 11. kvě 2014 15:46:23

Ja jsem urcite pro :) tak nejak lakam i tou sekci o nas :) ze by nas bylo jednou jako much bych se nebal a kdyz bude chtit nekdo nejaky vylet v mensim poctu lidi, udela se v tematu treba stop stav :-p mame dve volna mista v aute, kdo se prida? apod.

Tapatalkuju...
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Správa webu a vše okolo

Příspěvekod morojed » ned 11. kvě 2014 19:10:07

Tak uzavrena komunita ted tak trosinku nastala. Kdyz se objevi nekdo novy,je to jentak na chvilku,teda na me to tak lehce pusobi par tydnu. Kdo se chce pridat k nam,ma dvere urcite otevrene...

Konecne jsem se dostal k tomu tapatalku...
Uživatelský avatar
morojed
Švihák Stínadelský
Švihák Stínadelský
 
Příspěvky: 1056
Images: 4
Registrován: úte 02. črc 2013 20:07:57

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron