Petřínská rozhledna a její kešky

Tipy na zajímavé kešky, adopce, archivace atd.

Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod qvik » sob 07. úno 2015 22:11:06

Ahoj,
při nedávném luštění parádní kešky Prague Oldies challenge jsem si vzpomněl, že jsem hodně dávno našel filmovku na tomto místě http://mapy.cz/s/fJ1V :) Nejsem si jistý, zda to vůbec byla keška, ale určitě se tu najde spousta badatelů a pamětníku, kteří by mi to mohli pomoct objasnit. Zároveň bych se chtěl zeptat, jestli měla rozhledna vůbec nějakou kešku ? Když pominu tu Jemenskou co našli jen 3hledači :D Je tu teď aktuálně místo pro novou ? Tohle místo by si jistě nějakou nenáročnou tradičku zasloužilo, tak se chci zeptat jak to vypadá.... ;)
Uživatelský avatar
qvik
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 03. bře 2014 21:35:19

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod prazskychytrak » sob 07. úno 2015 22:28:39

Tak tedy o filmovce v těchto místech nemám tucha :) mrknu do archivních, zda tam něco bylo. Každopádně od roku 2009 tam byla praha stověžatá III, která tam jak se zdá stále přežívá jako archivka http://coord.info/GC1DYTZ Teď tam nic není a...keš je v přípravě :D bude to lehká mysterka jakou máme ve zvyku s trochu zajímavých umístěním ;) Prostě taková tourist friendly, kterou si tohle místo zaslouží :up:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod prazskychytrak » sob 07. úno 2015 22:39:42

Tak jsem projel i archivy a zdá se, že tu jinak skutečně nic nebylo. Nejbližší byla Laurenziberg-Petrin 1891 ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod qvik » sob 07. úno 2015 23:18:23

Zajímavé :) Tak to jsem rád, že se něco plánuje....kdyby byla potřeba s něčím pomoct jsem k dispozici :D Na Petříně jsem dennodenně, takže nějaká terénní kontrola by také šla. Nedá se někde zobrazit mapa nálezů podle nicku ? Samozřejmě v měřítku tak aby bylo vidět, kde keše byli...
Uživatelský avatar
qvik
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 03. bře 2014 21:35:19

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod prazskychytrak » sob 07. úno 2015 23:29:05

Díky za nabídku :up: momentálně čekám, až trochu vylezou teploty a nepřimrznu v garáži ke keši :D jak dokutím, tak se pomoc bude hodit, jak sem tam kontrola, tak třeba při instalaci. Bude to na sloupku, tam buď ji přikurtuju už k existujícímu sloupku nebo si tam zabetonuju vlastní sloupek, což bude asi docela komická situace :D a na to jsou taky potřeba lepší teploty :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod qvik » sob 07. úno 2015 23:34:48

Ouki douki :) Budu se těšit, od tebe jistě nezklame :D
Uživatelský avatar
qvik
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 03. bře 2014 21:35:19

Příspěvekod MiroslavRouta » ned 08. úno 2015 3:01:52

Mapa alezu podle nicku? Na projectu gc si dej porovnani s tim clovekem, kterej te zajma. Je to v nastrojich Porovnani mapy. Jinak nad Petrinem jsem taky premyslel, ale spis v souvislosti s lanovkou...
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod qvik » pon 16. bře 2015 23:14:36

Paráda, už se těším na odlov :) Muselo to dát zase spoustu práce, ale výsledek je perfektní. Děkuji prazskychytrak :up:
Uživatelský avatar
qvik
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 03. bře 2014 21:35:19

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod prazskychytrak » pon 16. bře 2015 23:25:37

No, asi takhle...konečně je venku :D na Petříně jsem byl snad desetkrát monitorovat terén, kam tu mrchu vůbec umístím a v jaké podobě. Původní plán provedení keše mě tak rozburácel, že jsem několikrát fláknul klíčem o zem a už jsem na místo vymýšlel i jinou variantu, ale nakonec se zadařilo, povedlo se původní provedení a dokonce jsem našel i prímové místečko. Dnes jsem si na sebe hodil reflexní vestu, rýč do ruky a šel si zahrát na Trojana v Samotářích :D Ale mám z ní velkou radost :dance:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod srbak » úte 17. bře 2015 3:45:40

prazskychytrak píše:No, asi takhle...konečně je venku :D na Petříně jsem byl snad desetkrát monitorovat terén, kam tu mrchu vůbec umístím a v jaké podobě. Původní plán provedení keše mě tak rozburácel, že jsem několikrát fláknul klíčem o zem a už jsem na místo vymýšlel i jinou variantu, ale nakonec se zadařilo, povedlo se původní provedení a dokonce jsem našel i prímové místečko. Dnes jsem si na sebe hodil reflexní vestu, rýč do ruky a šel si zahrát na Trojana v Samotářích :D Ale mám z ní velkou radost :dance:

Super, i tady musím poděkovat za povedenou keš :) Stála za to i vylézt od piva a jídla z hospody :D
Uživatelský avatar
srbak
Geo Student
Geo Student
 
Příspěvky: 175
Images: 1
Registrován: pát 13. úno 2015 2:00:30
Bydliště: Praha

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod prazskychytrak » úte 17. bře 2015 15:23:00

No vida, keš je udělaná tak netradičně, že už první kačer s 3500 nálezy se nachytal, myslel si, že je keš rozbitá a dal do ní klacek :D jen teda doufám, že ho někdo další dá pryč a v mechanismu se nezasekne :au: :au: :au:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Petřínská rozhledna a její kešky

Příspěvekod Mufa » úte 17. bře 2015 16:18:46

Tak jsem si to vyluštila a co nejdřív tam zajdu. A vzhledem k tomu, jaký jsem technický antitalent, určitě to poničím, hint nehint :haha:
Uživatelský avatar
Mufa
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 765
Registrován: stř 30. říj 2013 23:08:56


Zpět na Cache

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron