NEJ logy

Tipy na zajímavé kešky, adopce, archivace atd.

NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » pát 25. črc 2014 9:10:21

Zdá se, že tu ještě tuto diskuzi nemáme, tak šup sem s ní :) ownerů už je tu habaděj, tak sem prosím přidávejte zajímavé logy z vašich keší...a samozřejmě možno i z ostatních :)

Tu třeba log od jakéhosi novase na Pentagonu (GC1BJ49), kterému udělala keš evidentně radost :)

jirisimanovsky
Found it
22/07/2014
Nejlepsi cache jakou jsem kdy prosel. Neskutecne prostredi, napad, teren a provedeni. Klobouk dolu!!!

A nakonec i mě, takže jsem hned vběhnul do garáže a začal makat na dalším upgradu, ať radost pokračuje :D
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod jakouback » pát 25. črc 2014 9:20:51

Mě moc potěšil jeden log na člověče nezlob se :-)
Paní se přihlásila mezi posledníma, nakonec zůstala a hrála obě dvě hry (i když ani jednou nevyhrála :-) )

Zelva_Pardubice
Attended
16/07/2014

Veliký dík pořadatelům a všem! Čím jsem starší, tím víc si vážím příležitostí blbnout a smát se.
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: NEJ logy

Příspěvekod Yaro.SH » stř 20. srp 2014 13:06:01

Pekne tema, tak se taky pridam...

Location: Hlavni mesto Praha, Czech Republic
Martin.007 found Recyklace odpadu (Unknown Cache) at 4/27/2013

Log Date: 4/27/2013
TTF! 12:00
Wow! Tohoto TTF si opravdu vážím a jsem hrdý, že ho mám (... to TTF)!
Od začátku do konce neuvěřitelně logicky promyšleno.
Při luštění jsem napřed standardně otevřel zdrojový kód a jen jsem zíral!!! Taková štábní kultura a utřídění kódu se jen tak nevidí. Popelář třídí nejen odpad, ale i html kód ... To velmi oceňuji a chválím.
Pak jsem chvíli váhal, co s tím (mezitím se objevila hláška o FTF, takže jsem mohl v klidu popřemýšlet). Dal jsem pak na radu kpt. a otevřel svoji mysl a nechal na ní prostě listing působit. A hele první vážná myšlenka se ukázala jako správný směr ...
No a když jsem viděl, kam ukazují souřadnice, tak jsem ocenil logičnost místa a hlavně dodatečný "hint" z waypointu, který mi jasně potvrdil, že to mám správně, i bez geochecku.
Na místě by se owneři jistě pobavili mým hledáním. Skrytá kamera by nebyla na škodu. Nebudu napovídat, ale přiznávám, že mi to pár minut zabralo, než jsem našel. No a pak už to byla jen jedna velká georadost! Takové geopošušňáníčko! Opravdu super nápad a super tematické provedení od papíru až po polyetyltentononc ... [:o)][:o)][:o)]
DĚKUJI ZA KEŠ!

Visit this log entry at the below address:
http://coord.info/GLAT0351
Yaro.SH
Mudla
Mudla
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 22. dub 2013 9:51:42

Re: NEJ logy

Příspěvekod petrtra » pát 29. srp 2014 13:19:47

Mě udělal radost tento log, protože právě dotyčný a jedna z jeho keší a jeho ochotné rady mohou za to, že jsem některé ze svých keší předělal to terénu 1 a u ostatních vymýšlím, jak na to, aby k něčemu vypadaly. Terén 1 byl dříve i zde, než byla krabička v přístupnějším místě opakovaně ukradena.

Dnes jsem se vydal po pár keších vyluštěných již dříve v okolí starých Stodůlek. Jelikož byl "typický" krásný lednový den(naměřil jsem 9,5° Celsia), tak jsem se i krásně projel po stopách minulosti díky této hezké multi-mysterce. Děkuji ownerovi, že si dal tu práci a vyznačil i tu vozíčkářskou variantu, která mi skutečně hodně pomohla. Při odlovení finálky jsem se trochu dopustil kačerské chyby, ale věřte, že to keš určitě neohrozí a možná jsem i získal novou kačerku do našich řad. Když jsem funěl od památníku kolem kostela tak mne pomáhala jedna místní občanka a tak jsme se dali do řeči o starých stodůlkách o geocachingu a také o životě důchodců, jak starobních tak vozíčkářských. Najednou jsme stáli před keškou a mne bylo jasné, že ji zřejmě neodlovím. Tak jsem nezaváhal a paní jsem požádal, aby mi onu věc podala. Nejdřív si myslela, že si z ní dělám legraci, ale pak na"to" nejistě sáhla a byla naše :-) Takže nezbývá než poděkovat za moc pěknou poučnou kešku s neméně hezkou finálkou. Děkuji Hýč
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=68f7d1de-0085-4755-81de-a3c48148a63c
petrtra
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 03. črc 2013 12:02:31

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » čtv 04. zář 2014 15:44:47

Dnešní log na pentagonu :)

Obrovská poklona, tohle byla jedna z nejhezčích multin, jakou jsem kdy šel. Tento sektor mi scházel jako poslední do splnění podmínek Challenge 360 a tuto keš jsem si vybral jako jednu z nejlépe splnitelných. Po přečtení logů jsem sice tušil, že nebude úplně nejjednodušší, ale počet favoritních bodů a nadšené logy mně na ni ještě více nalákaly. Začátek cesty až kus za stage 3 byl překrásný, v těchto místech jsem ještě nebyl. Pak jsem pochopil, proč si někteří tuto krátkou trasu rozdělili na dvě poloviny. Trasa mezi třetí a čtvrtou stage si své hvězdičky opravdu zaslouží. Já si to ještě zkomplikoval tím, že jsem odbočil na špatnou cestu, takže jsem si cestu kolem plotu dost prodloužil. Kupodivu nikomu jsem v těchto místech nevadil a žádnou nechtěnou pozornost jsem nepřilákal. Po přečtení instrukcí na poslední stage jsem sice chtěl autora malinko přiškrtit, ale vzpomněl jsem si na začátek a vše mu odpustil. Jen by mě zajímalo, v kolika archivech a na jakých záznamech se ode dneška vyskytuji. Takže na konec nelze než poděkovat autorovi za nádhernou procházku a všechny, co jdou rovnou na finále, upřímně politovat.

Tapatalkuji..
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod jakouback » čtv 18. zář 2014 9:29:03

NEJ log k eventu který proběheně 24.09.2014

Prkin
Write note
17/09/2014

Logujeme Super FTA. Sedíme tak od 17.15 na souřadnicích a říkáme si, hmm, dnes to bude asi slabší, zatím tu nikdo není. V půl jsme byli stále sami a obcházeli jsme místo, kde že nechal owner tu zprávu s jinými souřadnicemi. No nakonec jsme pochopili, že chyba bude jinde :-). Tak snad zase za týden.
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » čtv 18. zář 2014 10:01:56

:D :D :D ten čas je sviňa

Tapatalkuji..
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod AdMari » čtv 18. zář 2014 23:32:33

Neni to moje kes, ale do toho logu jsem se zacetla... :) :
Holky nebo hydry? (GC1HG65)
:Logged by: Pawlos
Poprvé jsem otevřel "holky" v práci . Dělám prakticky na úvodních souřadnicích. Zkouknul je ze zvědavosti a párkrát zase zavřel. Mezi tím jsem odlovil několik dalších mysterek , ale o "holkách" jsem neměl snad půl roku ani tucha. Tenkrát jsem zkontroloval "příslušné místnosti" v okolí , ale nebyli to ty správné. Pak si vzpomínám jak jsem v parném odpoledni postával na úvodních souřadnicích a četl asi dvě hodiny logy v mobilu, doufal a nic. Poté jsem nasupený a vysílený odjel k domovu a "holky" pustil z hlavy.Nejvíce mě rozuřily logy typu" hned jsem věděla","okamžitě jsem zjistila, přesně, kde a kdy..." nebo "druhý den jsem šla najisto a měla jsem...."!!Asi před týdnem otevřu opět v práci listing a říkám si pro sebe "kdo jsou , kde jsou" a ty blbý držáky na mýdlou a najednou , vnuknutí !Z čista jasna se má myšlenka zkoncentrovala do jasné představy . Dosednu na mísu (nejlepší místo k zamyšlení,pozn.) a ptám se strýcea ten to rázem potvrzuje. Jásám. V zápětí si pokládám otázku :Jak jsi mohl být takový idiot celé ty měsíce, uf. Nejhorší bylo vědomí toho , že se pouze potvrdila má prvotní myšlenka, uf. Pozdě ,ale přece. Samozřejmě jsem neměl jěště vyhráno. Začal jsem komunikovat se strýcem ,ale to se ukázalo také jako ne zrovna jednoduché, ale jak říká autor " není to jednoduché ,ale jde to".Poté následně koukám do logů a žádám jako.uragan na co se ptát strýčka.Info o "holkách" mě z prvopočátku pěkně zaskočilo.Takže kde a kdy? První rande "u koně" v půl jedné ráno a dorazila kolegyně. Po této zkušenosti přišel na řadu opět strýček a včera po práci "má láska" dorazila přesně v devět večer na rande. Srdce bušilo, hlas se chvěl, hvězdy zářily a teplý vánek vál.Snad za patnáct minut jsem byl v ... a vyrážel s čelovkou vstříc tmě s pocitem, že půjdu někomu přes bydlení ,ale to se naštěstí nenaplnilo. Cesta byla pěkná i v noci. A byla moje!Dobrodružství skončilo, ale rozhodně děkuji za novou zkušenost.Mnohokrát díky!
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: NEJ logy

Příspěvekod adicek8 » ned 21. zář 2014 9:26:03

Mě včera prostě pobavil jeden strohej log na jedný keši na Chodově:

http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... 90135c8e7b
19:44 # 464
nalezeno během dnešního putování kolem Vyšehradu
díky za keš
adicek8
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 35
Registrován: pát 10. kvě 2013 9:09:55

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » ned 21. zář 2014 10:03:23

Něco podobnýho jsem našel na keši terezka v centru vedle ve vlákně "těžký život ownerův" ..nalezeno během putování v chuchli, díky.. To je už opravdu ultra lenost a i to díky to úplně degraduje :D

Tapatalkuji..
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod MiroslavRouta » ned 21. zář 2014 17:16:33

Mám jednu keš věnovanou takové vesničce a přistál mi tam tento log: "Pěkná vesnicka s luxusně vypletymi zahradkami". Sice dotyčný ani nepodekoval, ale tenhle l og se mi strašně líbil. Všímat si toho, jak má kdo vypleté zahrádky... No a ještě jeden, taky na mé (ale jiné) keši: Tahle keš mě málem přivedla do blázince :-) Luštil jsem z vytisklého textu při besedě pro nastávající rodiče, takže soustředění nulové a podle toho to vypadalo... Po projití stage a vypočítání souřadnic mi GPS ukazovala někam za Žebrák (tj. asi 6 km od uvodek - pozn.), tak jsem to chtěl nechat na zítra po práci, ale zakulacená geopřítulkyně mě to nechala přepočítat a hle - souřadnice ukazují někam na konec Hořovic směrem Komárov (tj. úplně na druhou stranu -pozn.). 20m od souřadnic jsem s autem spadnul do díry, nemít lyžinu pod motorem tak jsem tam nechal vanu, a nemít 4x4 tak jsem neodjel :-( Po prozkoumání okolí jsem to vzdal a jel domů, a přítelkyně mi cestou přes Hořovice ještě zkontrolovala souřadnice a našla další 2 chyby :-) a správné souřadnice byli na světě :-) Procházkou jsme odlovili keš a vyzvedli delfínka. Díky za keš.
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » ned 21. zář 2014 19:33:29

fcbtomas se nám rozpovídal na kešce :D :pivo: :up:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod MiroslavRouta » ned 21. zář 2014 20:28:48

Tak to tě zklamu.. Byl to někdo jinej ;)
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: NEJ logy

Příspěvekod AdMari » ned 21. zář 2014 20:51:08

Fcbtomas je nastavajici rodic? To mi neco uniklo? :)
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » ned 21. zář 2014 21:47:25

Nene, to byl komentář k logu na naší kešce dům u kamenneho zvonu :)

Tapatalkuji..
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod AdMari » ned 21. zář 2014 21:50:28

:D
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: NEJ logy

Příspěvekod AdMari » úte 23. zář 2014 7:35:11

Tady jeste jeden SuperFTFkar od budouciho Jihomestskeho popovidani:

"Tak jsem v pátek 19.9. k večeru jukl do kalendáře a vyběhl jsem do nedalekého JP. V hospě se fakt nehulí, zato byla plná čoklů. Tak jsem v zadní části, skupince cca třiceti přítomných zahlásil: "Zduř ve spolek" a už jsem se hrnul usadit a současně s tím jsem již držel lookbook (prezenční listinu) a vytahoval propisku, protože ji o5 zase někdo beztak čornul... a co nevidím, držím nějaké fotoalbum se seřazenýma žáčkama i s účou. Většina se na mě dívala pohledem => "kam tě zařadit?..kde jsi seděl?, kde ti dělali plastiku?" V ř..i bych se viděl :-D Vteřinová omluva a vysvětlení, že jsem se sekl o měsíc a už jsem byl za štěkotu vořechů fuč z nálevny. [:D]U zadního stolu měli totiž nějaký sraz třídy po dvceti letech. Nevím co mně hrklo v kouli, když jsem si to zapisoval. A říkal jsem si: "Kde je nějaká omladina a georobůtci...a gde geo old roboti? a co ty prohýbající se stoly, asi nějaký geosponzor dorazil!" Trénink mám úspěšně za sebou. Plných stolů se tedy za měsíc nebudu lekat a termín ještě 2x pro jistotu proletím a budu si pamatovat, že je to neděle a to můžu jen pár pěníků, když v pondělí ráno musím s termoskou do Kolbenky :-)"
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: NEJ logy

Příspěvekod zdenys64 » úte 23. zář 2014 9:36:01

AdMari píše:Tady jeste jeden SuperFTFkar od budouciho Jihomestskeho popovidani:

"Tak jsem v pátek 19.9. k večeru jukl do kalendáře a vyběhl jsem do nedalekého JP. V hospě se fakt nehulí, zato byla plná čoklů. Tak jsem v zadní části, skupince cca třiceti přítomných zahlásil: "Zduř ve spolek" a už jsem se hrnul usadit a současně s tím jsem již držel lookbook (prezenční listinu) a vytahoval propisku, protože ji o5 zase někdo beztak čornul... a co nevidím, držím nějaké fotoalbum se seřazenýma žáčkama i s účou. Většina se na mě dívala pohledem => "kam tě zařadit?..kde jsi seděl?, kde ti dělali plastiku?" V ř..i bych se viděl :-D Vteřinová omluva a vysvětlení, že jsem se sekl o měsíc a už jsem byl za štěkotu vořechů fuč z nálevny. [:D]U zadního stolu měli totiž nějaký sraz třídy po dvceti letech. Nevím co mně hrklo v kouli, když jsem si to zapisoval. A říkal jsem si: "Kde je nějaká omladina a georobůtci...a gde geo old roboti? a co ty prohýbající se stoly, asi nějaký geosponzor dorazil!" Trénink mám úspěšně za sebou. Plných stolů se tedy za měsíc nebudu lekat a termín ještě 2x pro jistotu proletím a budu si pamatovat, že je to neděle a to můžu jen pár pěníků, když v pondělí ráno musím s termoskou do Kolbenky :-)"

To je log roku.Hustej trapas.
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » úte 23. zář 2014 9:51:02

:D :D tak ten pobavil, tolik akcí že v tom začíná bejt opravdu zmatek kam má kdyčlověk přijít :D

Tapatalkuji..
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod Marek-26 » úte 23. zář 2014 10:30:39

Na jeden z nejlepších logů co jsem četl mě navedla Slanecek:
kiReGPS píše:
18:00, tedy spíše v intervalu 13:05-18:00 #2097 STF (s Maxicka&dSA&Zuzínem)

Majestát Prusíka Karla
Byl první máj, byl stromových velikánu cas.
A cas, cas se zde odvíjel nejak asi takhle:

13:05 - Príchod na místo. Spíš prifunení na místo zcela bez dechu.
13:08 - Ješte stále, a možná zároven už zase bez dechu, hledíme na zdejší velikány. Tipujeme, který je ten pravý. Matko Prírodo, tys teda vytvorila obry! Co my, cervícci nicotní, si máme s nimi pocít?
13:16 - Objekt identifikován. Stupen pokory dosahuje prvního vrcholu.
13:19 - Príprava na ztec. Navzdory jménu a principu keše zpupne chystám detskou prakohracku.
13:21 - Rozmotávám jakousi špulicku vlasce, co vylovili Maxicáci z batohu.
13:23 - Beru oluvko, vážu vlasec. Mírím tam kamsi, kam není ani videt.
13:24 - Prááásk... Detský prácek vrhá olovenou kulicku vzhuru. Letí a za ní mizí v korunách i vlasec. Jako stromová spermie. Proc sakra nekdo nezkontroloval délku vlasce...?!?
13:28 - Druhý a zároven poslední vlasec. Opatrne odmeruji a hlavne zajištuji druhý konec.
13:29 - Druhý pokus. Pidipráckem. Švuuuuu... Oluvko letí presne do vidlice.
13:30 - Je tam! Ehmmm, teda nekde tam. Není videt. Nic. Ani oluvko, ani vlasec. Tedy krome tech pár metru, co držíme v ruce.
13:34 - Konecne nalézáme druhý konec vlasce s oluvkem. No prosím, šlo to snadno!
13:35 - Volá Bohouš. Naznacuju stav boje. S lehkým pocitem dílcího úspechu.
13:36 - Nevidíme skoro nic, ale navazujeme repku. Je krásne barevná.
13:41 - Krásne barevná, ale krátká! Vlascem pretažena nesahá tam a zase zpátky.
13:43 - Nezbývá, než se pokusit pretáhnout cást lana vlascem. Vypadá to šílene, ale darí se!
13:48 - Pomalu a opatrne suneme soušpagátí tam vzhuru do oblak a zpátky. Ani barevná repka není v korune videt. Až pretažené lano se dá ocima rozpoznat. Trochu...
13:52 - Zrada! Lano vede nejen pres vetev našeho velikána, ale i pres sousední korunu. "To stáhnem...", tvrdím sebejiste. Po pár minutách visu, škubu, visu a všemožných manipulacích se ukazuje, že s tím nehnem. Pocit vítezství z úspešného nástrelu na druhý pokus rychle vyprchává.
14:07 - Honza, co odpocátku neveril neprusíkovskému zpusobu odlovu, resp. ho považoval za zbabelý, suše konstatuje exitus. Konec nastrelování. Jde se prusíkovat...!
14:08 - Pomalu mi dochází, že fakt prijdou na radu smyce. Honza zdolával KP2. Tentokrát je teda rada na me...
14:09 - Oblékám se do postroje. Koukám se vzhuru, kontroluju smyce. Mám za sebou jedinou prusíkovacku. Na Karla Prusíka Originál. Na tu vánocní borovicku. A nutno dodat, že i tam mi to šlo nevalne, pomalu až plížive.
14:10 - Instruktáž, poslední pomazání i drmolivé motlitby jsou u konce.
14:11 - Jdu do akce...!
14:12 - První smycokrok. Prisunu si spodní smycku, posunu horní o dvacet centimetru vzhuru, zavesím se do ní a ona sklouzne o dvanáct centáku níž. Nu což...
14:18 - Smycuju dál. Když se podarí krok delší než osm cm, mám pocit katapultáže.
14:22 - Už lezu deset minut. Jde to dobre. Vzlétl jsem tak do dvou metru... Zacínám pomalu prepocítával vzdálenost, rychlost a cas. Vycházejí dost divná císla...
14:24 - Dole (teda dva metry pode mnou) na zemi zatím koukají, fotí a nenudí se. Zatím...
14:32 - Už pídalkuju dvacet minut. Neodvažuju se extrapolovat.
14:42 - Pulhodina boje s velikánem. Asi sedm metru výšky. Posunout horní, zavesit se (a sesunout), vytáhnout spodní, stoupnout do ní. A znova, a znova, a znova... Ucit se, ucit se, ucit se...
14:45 - Stoupání do smyce je ocistec. Lano nesnesitelne tlací na nárt. Co to mám sakra za boty? Musím nastupovat jen špickou.
14:52 - Buk ne a ne zhubenet. Porád stejnej prumer, co se nedá obejmout.
15:12 - Hodina. Už celou hodinu se sunu vzhuru. Pri porovnání vzdálenosti od zeme a od koruny propadám depresi. To se snad nedá vylézt!
15:25 - Pokora dosahuje svého druhého vrcholu.
15:32 - Hodina dvacet. Dole už dávno prestali fotit. Krmí Zuzína, toulají se po okolí.
15:42 - Puldruhá hodina. Výška od zeme necelých dvacet. Nade mnou stále kmen nedohlédnutelné délky. Ruce poruznu sedreny, vše cerné, jak pri skládání fury mouru.
15:49 - Vetvicka. Na kmeni je vetvicka. Sotva na dva palce, pár lístecku. Nekde nad pulkou kmene.
15:55 - Co se delá pri prusíkování, když se objeví vetvicka? Prehodí se další smyce nad ní a jede se dál...
16:08 - Stále prehazuji. Ten zas..nej kmen je furt skoro stejného prumeru, jako dole! Jak to mám sakra obhodit? Asi tricátý pokus. Rozhoupat konec s karabinou a mrštit s ním okolo. Uffff. Chybelo dvacet císel. Znova... Ruce se klepou. Ctyricátý obhazovací pokus. Pomalu uvažuju, že bude muset následovat sestup. Tohle se mi proste nepodarí...
16:16 - Hurááááá. Povedlo se! Karabina zachycena. Opatrne prendavám obe smyce. Petadvacet metru nad zemí už je hodne. Osmipatrovej barák.
16:22 - Pokracuji. Dve hodiny deset.
16:42 - Pultretí hodiny. Dolu už radeji ani nekoukám. Snad neodešli...
16:55 - Koruna se blíží. Teda koruna... Takové nejaké skoro nijaké rozvetvení. Krabku stále nevidím, ale doufám. Doufám, že tam nekde bude...
17:10 - Už jen kousek. Zuzín se dole mezitím najedl, prošel, usnul, probudil, najedl a prošel. Yveta obehla širé okolí. Už asi dve hodiny nefotí. Honza už pred pulhodinou hlásil, že asi budou muset odjet domu. Nakonec naštestí vydrželi.
17:18 - Jsem na vetvi! Jsem z toho na vetvi! Jsem na vetvi a fakt už tresoucíma se rukama pretahuju lano pro pojídace jumarových kolácu.
17:20 - Obhlížím keš. Kde sakra je? Aha, támhle. No a jak k ní? Vetvoví nahore není moc vetvoví na lezení. Spíš kmeny do "V". Navíc petatricet metru nad zemí. Chápu se smyc za pasem, poutám se a posouvám vzhuru.
17:25 - A jak proboha živýho ted dál? Vidím jen jednu možnost. Preskocit z jednoho ramene vécka na druhé. Vážu další smyci, odmeruju a skácu. Uááááááááá... Mám to! Srdce až v krku. Bylo to sice s jištením, ale nedovedu si predstavit, co bych ve výšce dvanáctipatrováho baráku, visíc na tom jistícím špagátu, delal. Ale povedlo se a jsem u krabice.
17:33 - Loguji. Durch cerné ruce se klepou. Zbývá preskocit to vécko zpátky a pockat na ostatní.
17:36 - Nebude to skok. Sjedu kus po kmeni v objetí "na medveda". Jo to by šlo...
17:38 - Šlo to snadno. Krátký sjezd - a dlouhé šrámy na obou rukách. Ta kura vypadala hladká...
17:40 - Ležím na vetvi skoro ctyricet metru vysoko. Dokázal jsem to! Vysoukal jsem se na nejvyšší ze stromových keší v širokém okolí, možná celé republice. Jsem od hlavy k pate mourovatý, sedrené ruce krvácejí. Zhluboka dýchám. Hledím do širého kraje. Vychutnávám si korunového genia loci. "Existují dva druhy lidí. Jedni opírajíce se o kuru stromu – a pritom vysoko hledíce do koruny – bytostne jsou spjati s prírodou a všehomírem. A ti druzí se chtejí jen pohodlne poškrábat po zádech. Já jsem se vždycky pocítal k tem prvním. Ale ted vidím, že jsem se jenom škrábal. Tady na vetvi prevysoko v oblacích...". Pokora, zas další vlna pokory.
17:48 - Pojídaci kolácu se soukají vzhuru. Predbíhá je ale Burdych a spol. Letí vzhuru asi desetinásobnou rychlostí. Jediné, co mne uklidnuje je, že se nahoru dosouká stejne špinavej, jako já. A taky funí dost podobne.
17:56 - A jsou tu i pojídaci. Vychutnáváme si tu nádhernou výšku, logujeme a chystáme se na cestu dolu.
18:07 - Sestup. Lan je tu nekolik, stací si vybrat.
18:22 - Jsem dole. Ležím ješte chvíli v listí a zhluboka oddychuji. Jericho, tohle byl teda mazec ze všech mazcu ten nejmazcovatejší! Jen podekovat nestací...


Malou ukázku ze zacátku tohoto martýria lze uvidet v krátkém videu. http://www.youtube.com/watch?v=G5SiZUpPa5w

Podekování za trpelivost i všem dole. Príšte už to bude lepší. Na KáPé ctyrce. To je totiž na rade Honza...

kiRe GPS Geocaching Team na GCVote hodnotí plnou palbou 5-ti hvezd, dává samozrejme i mašli a zarazuje do všech svých top seznamu

P.S.
Velká omluva, že loguji až jako poslední z letošních restu. Po sedmi mesících. Možná jsem tím chtel naznacit, že tahle
keš na velikánovi velikánu byl letošní nejsilnejší geozážitek!


http://coord.info/GL9ZW673
http://coord.info/GL9ZW64Q
http://coord.info/GL9ZW62R
Uživatelský avatar
Marek-26
Grafoman
Grafoman
 
Příspěvky: 1850
Images: 2
Registrován: stř 21. srp 2013 8:13:47
Bydliště: Brüx/Praha

Re: NEJ logy

Příspěvekod mimozakon » úte 23. zář 2014 10:56:26

tak toto som liezol v predstavach s nim .............. az ma to vycerpalo
Uživatelský avatar
mimozakon
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 587
Registrován: úte 10. zář 2013 13:38:30
Bydliště: újezd

Re: NEJ logy

Příspěvekod Mufa » úte 23. zář 2014 22:27:36

Tenhle log znám a živě si to predstavuju,umřela bych cestou.Až budete někdo potřebovat poradce pod stromem,tak sd hlásím,ale první nahoru nelezu:-)
Uživatelský avatar
Mufa
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 765
Registrován: stř 30. říj 2013 23:08:56

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » úte 23. zář 2014 23:18:09

Panenko maria podsrpenská, oproti tomu bylo "chyť nás když to dokážeš" jako píďalkování na tyč od klepadla :D to abych si na to vyčlenil prodlouženej víkend :D

Tapatalkuji..
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: NEJ logy

Příspěvekod Pírinka » stř 24. zář 2014 23:18:45

adicek8 píše:Mě včera prostě pobavil jeden strohej log na jedný keši na Chodově:

http://www.geocaching.com/seek/log.aspx ... 90135c8e7b
19:44 # 464
nalezeno během dnešního putování kolem Vyšehradu
díky za keš


To psali nějací "Pražáci", co?
Pírinka
Mudla
Mudla
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 14. srp 2014 21:07:34

Re: NEJ logy

Příspěvekod prazskychytrak » pon 13. říj 2014 19:30:48

Prohraboval jsem se gc historií a objevil tyhle zajímavé logy :D

hovínko v křoví - http://coord.info/GL4VVJWB
Pět P u Hanse Hagena - http://coord.info/GL4RPCP3
Kazišuk dachm - http://coord.info/GL8DYJEQ
rande formou multiny :up: - http://coord.info/GL8VYE9Q
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Další

Zpět na Cache

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron