Série PraGeo

Tipy na zajímavé kešky, adopce, archivace atd.

Re: Série PraGeo

Příspěvekod jakouback » sob 10. led 2015 12:50:47

prazskychytrak píše:Díky za podporu! :pivo: :up:
A aby toho nebylo málo, máme tu další přírustky do rodiny, zdendova keš O staviteli chrámu na Karlově
http://coord.info/GC1JZXZ
a Jubilejní synagoga
http://coord.info/GC1JZKD
U obou jsem dostal volnou ruku k úpravám, tak jsem si trochu hrál :D opravil diakritiku a listingy trochu oživil :oops: a když už jsem byl v tom, na jeho přání jsem trochu oživil i zdendovu filmovou sérii :D


nice Redno :up: :up: :up:

budu na tom našem listingu taky muset ještě nějak zapracovat, možná nakonec zvolím ten formát co máš Ty aby ty keše v PraGeu vypadaly tak nějak jednotně :-)

a všem ostatním díky moc za podporu :gp: :gp: :gp: :gp: :gp: :gp: :gp:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » sob 10. led 2015 13:05:41

Když by jsi chtěl, klidně ti to do tohohle formátu spíchnu, mám to za pár minut :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod arogantni_minda » sob 10. led 2015 16:05:37

Ahoj, omlouvám se za trochu kritiky této série, tedy spíše jejího doplňování. Není to myšleno nijak zle jelikož se mi tato "serie" zajímavé keše vážící se k Praze líbí a celkově se mi zdá jako dobrý nápad,ale...

nastavili jste si podmínky které keše pro zařazení musí splňovat tj. pokud je nesplňují nechápu proč jsou zařazovány a tím i umělé navyšování FP bodů, pokud si je keš zaslouží myslím, že získat jich 20 nebude až takový problém, pokud je nezíská "právem" proč ji jí dáváte? Proč si stanovujete pravidla, která stejně sami obejdete?

co takhle nejdřív i společnými silami dát keš do stavu jak listing tak popř. krabičku aby měla na to reprezentovat tuto sérii a jakmile splní požadavky, které jste si nastavili tak ji hrdě do této série zařadíte.

Omlouvám se za trochu kritiky, ale zdá se mi to jako dobrý nápad tak proč si sami chcete "ničit" dobrý nápad tím, že prostě je to keš kamaráda. Možná, že jsem hnusnej a míchám se vám do něčeho do čeho mi nic není, ale prostě nápad se mi líbil jen se mi nezdá dobrý za každou cenu mít vše hned hotové a měla by být i trochu pocta se zařadit do takové série.

Vláďa
arogantni_minda
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 01. pro 2014 10:20:32

Re: Série PraGeo

Příspěvekod jakouback » sob 10. led 2015 16:15:39

arogantni_minda píše:Ahoj, omlouvám se za trochu kritiky této série, tedy spíše jejího doplňování.

Omlouvám se za trochu kritiky, ale zdá se mi to jako dobrý nápad tak proč si sami chcete "ničit" dobrý nápad tím, že prostě je to keš kamaráda. Možná, že jsem hnusnej a míchám se vám do něčeho do čeho mi nic není, ale prostě nápad se mi líbil jen se mi nezdá dobrý za každou cenu mít vše hned hotové a měla by být i trochu pocta se zařadit do takové série.

Vláďa


Rozhodně si myslím že se kritice nebráníme takže se rozhodně omlouvat nemusíš, obvzlášt když to co jsi napsal má hlavu a patu...

Určitě mám v plánu ještě na keši zapracovat, to samé se děje právě i na legerovce, prtože by pak nejspíš stejně docházelo k tomu, že by se většina kritiky snesla na nás co dělá ta zaokapovka v této serii :-)

stejně jako každáý jiný projekt se teprve PraGeo rozjíždí, a hádám že se keše nebudou jen přidávat, ale při "upadku" i odstranovat - a můj dotaz spíš směřoval k tomu jestli dál pracovat na zkvalitnění keše, nebo mi pak někdo napíše, je pěkné že jsi na ni dělal, ale je mimo vytýčené uzemí, takže máš smůlu (nebo něco podobného) ;) ;) ;) - ono cpát tam každou keš by stejně nemělo smyls :-)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Série PraGeo

Příspěvekod arogantni_minda » sob 10. led 2015 16:21:37

počítám že je již v sérii zařazena a stejně tak legerovka, která by tam dle mého taky neměla být, ale obě chápu že se tam mohou zařadit když se na nich zapracuje a splní vámi si stanovené podmínky

a na keši můžeš zapracovat i bez toho, aniž by měla být někam zařazena
arogantni_minda
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 01. pro 2014 10:20:32

Re: Série PraGeo

Příspěvekod Hojší » sob 10. led 2015 23:44:41

arogantni_minda píše:...na keši můžeš zapracovat i bez toho, aniž by měla být někam zařazena...
...pokud si je keš zaslouží myslím, že získat jich 20 nebude až takový problém, pokud je nezíská "právem" proč ji je dáváte?...
...co takhle nejdřív i společnými silami dát keš do stavu jak listing tak popř. krabičku aby měla na to reprezentovat tuto sérii a jakmile splní požadavky, které jste si nastavili tak ji hrdě do této série zařadíte...

:up:
Pozlatit a zarámovat ;) :lol:

Jinak samozřejmě aktivita chválihodná. ...neuvažuješ/te o odstupňování série? Rozdělení do zón? 1 zóna nynější stav... a až k perifériím...
??? :wtf: ???
Já totiž když přijedu co cizí metropole, tak mám samozřejmě v plánu navštívit centrum, památky, zajímavá a známá místa a při tom odlovím co je v cestě (bez ohledu na...). Samozřejmě jsem ale ubytován většinou někde na periférii kde to je finančně mnohem přijatelnější a jelikož po celodenním courání centrem (případně ráno před) není moc času nazbyt, ale zase se mi nechce hned spát a rád bych si tak i něco odlovil, tak teprve tady bych spíš uvítal "nějaký návod" na co se zaměřit... protože tam mám pak právě důvod si vybírat a za radu z čeho bych byl mnohem raději ;)
:o:-): Jen námět do budoucna na rozšíření
Ruku na srdce, Jak to máte vy? Myslím že většina dost podobně :twisted:
Hojší
Geo Robotek
Geo Robotek
 
Příspěvky: 80
Registrován: ned 20. dub 2014 14:15:39

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » ned 11. led 2015 0:32:55

Díky za příspěvky, zle to určitě neberu ani já :)

Ad umělé přidání...je to samozřejmě blbost, tenhle případ jsem vzal spíš jako takový vtípek, odlehčení na okraj. Každopádně nějaké opakující se umělé navyšování samozřejmě nemá žádný smysl a nijak neodráží práci na sérii. Ale co mě potěšilo, že tu nemáme takovou soukromou punk párty, kde si můžeme dělat brajgl, ale projekt začínají sledovat a mají k němu připomínky i lidé, kteří se tu běžně neobjevují :up:

Ohledně Legerovky, to je krásná ukázka toho, že se stále vše ladí a vybrušuje. Přídání této keše se trochu nevychytalo, proto jsem pak také zavedl podmínku alespoň 20FP pro nově přidávané keše. Nicméně, autor je sérií nadšený, takže mu rád pomohu, aby se tahle keš vybrousila, protože téma a koncept Legerovky je supr. Je to krásný kontrast k naleštěným historickým památkám. I takové město jako Praha má slušný vroubek na kráse, což je právě skoro dálnice vedoucí hlavním náměstím a to nemá smysl zakrývat, jen se ta keš musí vhodně uchopit a k tomu už si vyměňujeme emaily.

Odstupňování série...to je pohádka hodně daleké budoucnosti a jestli vůbec. Radši toho zatím míň, ale o to opravdu kvalitněji. Ono žádné iluze, taková série v centru spolkne šílenýho množství času, kor když se takový projekt rozjíždí a shánět pomocné ruce, to je občas oříšek sám o sobě. Kupříkladu jsem dumal, jestli by projektu neslušela hezčí grafika, hezčí banner, než ten co jsem spíchnul za dvě minuty v Malování. Napsal jsem s prosbou několika grafikům kačerům, po týdnu neodepsal zatím ani jeden :) Takže se v pár lidech pouštět do nějakých větších projektů, nemá smysl :) menší a o to kvalitnější
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod zdenys64 » ned 11. led 2015 13:05:51

arogantni_minda píše:Ahoj, omlouvám se za trochu kritiky této série, tedy spíše jejího doplňování. Není to myšleno nijak zle jelikož se mi tato "serie" zajímavé keše vážící se k Praze líbí a celkově se mi zdá jako dobrý nápad,ale...

nastavili jste si podmínky které keše pro zařazení musí splňovat tj. pokud je nesplňují nechápu proč jsou zařazovány a tím i umělé navyšování FP bodů, pokud si je keš zaslouží myslím, že získat jich 20 nebude až takový problém, pokud je nezíská "právem" proč ji jí dáváte? Proč si stanovujete pravidla, která stejně sami obejdete?

co takhle nejdřív i společnými silami dát keš do stavu jak listing tak popř. krabičku aby měla na to reprezentovat tuto sérii a jakmile splní požadavky, které jste si nastavili tak ji hrdě do této série zařadíte.

Omlouvám se za trochu kritiky, ale zdá se mi to jako dobrý nápad tak proč si sami chcete "ničit" dobrý nápad tím, že prostě je to keš kamaráda. Možná, že jsem hnusnej a míchám se vám do něčeho do čeho mi nic není, ale prostě nápad se mi líbil jen se mi nezdá dobrý za každou cenu mít vše hned hotové a měla by být i trochu pocta se zařadit do takové série.

Vláďa

Tak musím taky trochu reagovat na tenhle příspěvek.Samozřejmě si vážím kritiky a pohledu ale...
Rendy do projektu zařadil po uvážení moje dvě keše,které podmínku beze zbytku splnují tématem a listingem-který se týká historické a někdy trochu přehlížené budovy a v druhém případě také krásné sakrální památky i s legendou o vzniku.Listing je i v angličtině což se nabízí pro návštěvníky hlavního města z celého světa(ostatně složení kačerů kteří lovili tomu odpovídá) ale samotné schránky jsou tuctové tic-tacovky,protože při frekvenci nálezů a exponovanosti míst jinak ani nejde.Tyto keše loví v neposlední řadě i absolutní začátečníci a děti,které se ke keším nechovají tak jak by měli.To má za příčinu,že skoro každé dva měsíce keše mizí a já je musím obnovovat.Pokud bych osadil hezčí krabičky,musel bych je dát do režimu PM,čímž bych o radost z odlovu a ukázku pěkných míst ochudil tu druhou část poctivých kačerů a především mimopražských návštěvníků .Myslím,že tohle vysvětlení musí uspokojit každého kritika a je celkem logické....
Uživatelský avatar
zdenys64
Über Hunter
Über Hunter
 
Příspěvky: 614
Images: 1
Registrován: čtv 25. dub 2013 22:14:02

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » ned 11. led 2015 13:23:55

Ono v centru jde usadit i hezčí krabky, ale musí být z kovu, neodnesitelné a skoro nezničitelné, pak je šance, že se na místě udrží :D. S tím je v Praze potřeba tak trochu počítat, prostě se tu často nejde rozbouřit jako kdesi v lesích u Berouna. A jak je známo, kačeři zvyklý z lesů u Berouna, FPčky hodnotí hlavně finální schránku, proto jsem zatím stanovil 20FP, čehož může dosáhnout i tradička s normální schránkou, ale za to obohacujícím listingem, který by měl být v tomhle zajímavostmi přeplněném městě na prvním místě :) Pokud se někomu povede (ne každý na to má buňky) na místě umístit i nějakou suprdupr schránku, je to taková třešnička na dortu :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod arogantni_minda » ned 11. led 2015 18:48:03

Tak ať mi neříkáte, že jen kritizuju :)

baner - mě se líbí, nemyslím, že by potřeboval jinou lepší grafiku
listing - líbí se mi listingy od prazskychytrak jak obsahově tak graficky

pravidla - nastavili jste si určitá pravidla to chápu, ale buď stojí za zvážení jestli mají být "tak přísná" nebo taková být mají a prostě by se měla dodržovat - chápu, že v centru budou vzhledem k jejich ztrátovosti a i vymýšlení úkrytu filmovky a nemyslím si že by tam museli být nějaké hitparády u takovéto serie bych spíš ocenil kvalitní listing, který bude graficky uspořádaný popř. bude mít jednotné prvky jako např. anglicko/český listing, to černé pozadí atd., nemyslím že by mělo být 20FP podmínkou zařazení do této serie spíše si myslím že je dúležitější obsah toho co chcete ukázat
arogantni_minda
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 01. pro 2014 10:20:32

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » ned 11. led 2015 22:24:09

Dík :)

Každopádně nějaká pravidla série musí mít a myslím, že nejsou "tak přísná" :) a určitě bude na takové sérii nejdůležitější obsah, ale mělo by se nějakým způsobem rozlišit, který obsah je něčím zajímavý a který obsah nic moc zajímavého nepřináší a to si myslím, že by mohlo ukázat těch pár fanoušů :) no asi se uvidí časem, jaké se stanoví standardy, teď tu musím domlasknout ještě pár svých restíků do série a až budu mít čisté ruce, začne se pořádně pokukovat i u keší od ostatních autorů, zda budou mít zájem přidat keš do série ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod MiroslavRouta » pon 12. led 2015 0:36:25

Takže v zásadě jestli jsem to dobře pochopil, tak v tý sérii nakonec může být jakákoliv keš (mimo mysterek které se nevztahují k nějakému určitému místu, což je většina, jak na to teď koukám) v pražské památkové rezervaci, která má kloudný listing. Teda tohle je řečený s trochou nadsázky, ale když tak zběžně proklikám názvy keší, tak pravidla splňuje 90% všech keší (nezapočítávám mysterky) v pražské památkové rezervaci. Na druhou stranu, proč ne, že? Mě by se líbila nějaká ta odvětví, nebo zónování. Prostě se mi příčí, aby v jedné sérii byla multina, která provede tím nejhistoričtějším koutem Prahy (např. Prageo - Domovní znamení, nebo PraGeo - Tajemstvi Prahy / Secrets of Prague) společně s tradičkou, která ukáže jeden dům moderní architektury (ano, mluvím o Tančícím domě), nebo s keší právě k Legerovce. Mě to přijde jako něco naprosto odlišného. Jako ještě jeden příklad uvedu nádherný kostel (Bambino di Praga) v konjunkci se Sokolem pražským (nemá anglický listing, ale to se dá změnit, jen by teda pokulhával ten počet FP, ale mám pocit, že na ten se až tolik nehraje) Ale třeba je to jenom můj názor...
Teď asi působím kriticky, ale mám z toho ten pocit. Na druhou stranu, já bych tohle v životě nevymyslel...
Jak už jsem psal, ten nápad je opravdu dobrý a jak psal Rendy, je teprv v zárodku a bude se určitě nadále vylepšovat. Sice nevím, co si pod tím vlastně představuju, ale kdybys chtěl s čímkoli v tomhle projektu pomoci, jsem ti k dispozici, protože mě to opravdu zaujalo.
Sám bych měl nápad na keš, ovšem s realizací to vidím dost bledě. Jednak nevím, jak bych dělal údržbu (menší problém), jednak neznám 90% pražských finálek, takže nevím, kde kolize jsou a kde ne (větší problém) a jednak nejsem vůbec kreativní, což znamená, že nejsem schopnej vymyslet originální kešku za rozumnou cenu (ani za nerozumnou) (největší problém, za celé dva roky se mi to nepodařilo).
Mno tak ode mě asi tolik...

Jo a ještě tohle: nemyslíš, že by bylo dobré ten bookmark popsat i v angličině?
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Série PraGeo

Příspěvekod mimozakon » pon 12. led 2015 11:36:38

jakouback píše:
mimozakon píše:jakube , chcete to nejak viac anglicky ? :D



Pokud bys mi na to mrknul budu moc moc rád ;) :oops: :oops:

sem tam naházel jen to nejnutnější :oops: :oops:

stejně nad tím budu muset ještě trošku posedět ;)

kam to chceš poslať? mám to v .docx :]
Uživatelský avatar
mimozakon
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 587
Registrován: úte 10. zář 2013 13:38:30
Bydliště: újezd

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » pon 12. led 2015 12:22:13

Pošli to na můj mejl :D dík!
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » pon 12. led 2015 13:11:21

MiroslavRouta píše: Mno tak ode mě asi tolik...

Jo a ještě tohle: nemyslíš, že by bylo dobré ten bookmark popsat i v angličině?


Smysl série je ten, že bude do centra soustředit keše, které návštěvníka historického centra Prahy nějak obohatí a bude odtud odjíždět s dobrým pocitem. Může to být bráno jako "moje pravda je ta jediná správná", ale podle mě prostě do centra IT, lékařské, radioaktivní, na co zrovna myslím a jiné mysterky prostě nepatří. Na takové je hromada místa v okolí. V centru je mraky zajímavostí na které by bylo prima formou geocachingu a procházky upozornit. A v takové sérii mohou být mysterky, tradičky, multiny, cokoliv. I tradička věnující se nějaké moderní architektuře v centru Prahy. Pokud to bude nějak zajímavě pojato a ne "vloni tu bylo postavěno Quadrio, má 6 pater, 3 vstupy, 100 oken, lovte" :)

Co se týče umístění, dělám si teď mapu finálek v centru, sleduju kde se jaká archivuje, takže není problém napsat i mě a samozřejmě nejlepší ověření je u Rica :)

Popis bookmarku samo bude dobré mít i v angličtině, jen na to zatím nebyl čas, takže pokud se toho někdo ujme (jedna dvě větičky) tak předem díky! :pivo: :up:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod jakouback » pon 12. led 2015 13:17:05

mimozakon píše:
jakouback píše:
mimozakon píše:jakube , chcete to nejak viac anglicky ? :D



Pokud bys mi na to mrknul budu moc moc rád ;) :oops: :oops:

sem tam naházel jen to nejnutnější :oops: :oops:

stejně nad tím budu muset ještě trošku posedět ;)

kam to chceš poslať? mám to v .docx :]



Denis, pošli mi to prosím na ja.kuba@centrum.cz ;) to bude asi nejlepší :lol:
a nebo jak psal Renda na jeho mejla, teď "pracuje" na muzeu on ;) ;)

ještě jednou děkuji moc.... všem :gp: :gp:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » pon 12. led 2015 13:24:50

Sérii spíš beru jako takové zkvalitnění, sjednocení keší v centru :) zrovna včera mi poslal jeden kačer mejl, že město bral , kor teď, jako takovou zimní nutnost a nijak mu k srdci nepřirostlo, ale teď co se začíná dozvídat spoustu zajímavých informací, ho překvapilo, nadchlo a udělalo dojem i na mudlo doprovod. A vo tom to je :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » pon 12. led 2015 15:05:01

prazskychytrak píše:Popis bookmarku samo bude dobré mít i v angličtině, jen na to zatím nebyl čas, takže pokud se toho někdo ujme (jedna dvě větičky) tak předem díky! :pivo: :up:


Tak a popis už je i v angličtině, znovu díky ufemezumik! :pivo: :up:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod MiroslavRouta » pon 12. led 2015 15:17:00

Tak hlavně, že víš, co chceš
K těm kolizím asi tolik, žese mi nechce psát dsetkrát Ricovi, než trefim nekolizní místo. Beztak pokud se rozhodnuto realizovat (což mě ovšem láká čím dál víc) tak to asi budu nějak konzultovat s tebou...
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » pon 12. led 2015 15:43:11

Ricovi stačí napsat oblast "prosím tě, je někde kolem Národního divadla volno?" A ten už navede, kde je nejblíž volno, posílat konkrétní body by bylo opravdu na dlouho :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod arogantni_minda » pon 12. led 2015 16:33:48

za mě tančící dům je zajímavý dosti diskutovaný dům a dle mého k Praze patří a samozřejmě i jíné takové objekty, myslím že by to měl být opravdu průřez celou historií ne je do roku .... a po něm už nic
arogantni_minda
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 01. pro 2014 10:20:32

Re: Série PraGeo

Příspěvekod prazskychytrak » pon 12. led 2015 16:52:30

Souhlas
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: Série PraGeo

Příspěvekod Mufa » pon 12. led 2015 20:04:53

A zrovna tancici dům má pěknou lesku, myslím tím pěknou velkou krabici (na centrum)
Uživatelský avatar
Mufa
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 765
Registrován: stř 30. říj 2013 23:08:56

Re: Série PraGeo

Příspěvekod MiroslavRouta » pon 12. led 2015 22:01:16

Tak jste me teda presvedcili :D :D
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: Série PraGeo

Příspěvekod arogantni_minda » úte 13. led 2015 8:05:58

Jakouback: Kdyby jsi chtel a jeste nevis jak udelat schranku k tomu muzeu tak bych napad mel kdyztak se ozvi pres profil na gc
arogantni_minda
Geo Mimino
Geo Mimino
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 01. pro 2014 10:20:32

PředchozíDalší

Zpět na Cache

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron