17. v patek a v sobotu bowling

17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod Caravel76 » úte 14. úno 2017 18:42:51

Tak máme rezervovanou jednu dráhu od 14:30. Tým můžou vytvořit maximálně tři hráči a zatím jsou nominováni Seedcorp, Rendy a já. Nic ale nebrání tomu, aby s námi na dráze hrál někdo třetí, třeba Johny.
Je ale potřeba se sólo přihlásit pomocí formuláře v listingu.
Tak doufám, že ani letos neuděláme ostudu a obhájíme třetí místo z loňského roku.

https://coord.info/GC6ZRW5
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod MiroslavRouta » stř 15. úno 2017 0:28:22

V kolik je odkud odjezd? I kdyz to se skolou asi stejně neskloubim a jeste se bojim, ze vam to zkazim, protože fakt nejsem zadnej odbornik.
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod Caravel76 » čtv 16. úno 2017 18:02:54

MiroslavRouta píše:V kolik je odkud odjezd? I kdyz to se skolou asi stejně neskloubim a jeste se bojim, ze vam to zkazim, protože fakt nejsem zadnej odbornik.


Čau, sorry všimnul jsem si tvýho příspěvku trochu pozdě. K tvojí účasti.

Klidně pojeď, ale má to několik háčků. Nominace do týmu je jasná, protože vítězná sestava se nikdy nemění. Proto budou tým geoprahy reprezentovat a třetí místo z loňského roku obhajovat Rendy, Seedcorp a moje maličkost. Jako čtvrtý do party s námi na dráze hraje Sick_Fate alias Johny a je tudíž plno. Ale je volno na vedlejší dráze, takže není problém se tam přihlásit. To platí i pro případné další zájemce.

Bude jen trochu problém s dopravou a ubytováním. My jedeme se Seedcorpem už v pátek odpol, vlakem cca ve čtyři z Prahy a máme zajištěný ubytování na celý víkend. Ale je tam už plno. Ostatní jedou jen na jeden den v sobotu, ale mají pro změnu plný auto. Takže jedině že bys jel po vlastní ose, třeba vlakem v sobotu ráno a večer posledním zase zpátky.

Jinak pokud bych chtěl náhodou nahradit někoho z týmu, případně náhradníka Johnyho z dráhy, tak kvalifikační limit je průměr minimálně 160 bodů ze tří her pro místo v týmu a 130 pro čtvrtý místo na dráze. Sorry je to trochu tvrdý, ale my se tam nejedeme zúčastnit, ale obhajovat třetí místo. První kvalifikační termín je tuto sobotu od tří hodin v bowlingové herně centra Nový Smíchov.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod MiroslavRouta » čtv 16. úno 2017 18:42:31

OK, dík za info, nebudu to asi hrotit a pujdu poklidně v sobotu na event do Klecan.
MiroslavRouta
Brouk Pytlík
Brouk Pytlík
 
Příspěvky: 508
Registrován: čtv 22. kvě 2014 12:47:54
Bydliště: Cerhovice

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod prazskychytrak » pon 20. úno 2017 11:06:14

Tak Johny mi teď psal, že prý nejede, že už to avizoval na DrD, že se mu takhle daleko kvůli bowlingu nechce ;)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod Caravel76 » pon 20. úno 2017 13:42:13

prazskychytrak píše:Tak Johny mi teď psal, že prý nejede, že už to avizoval na DrD, že se mu takhle daleko kvůli bowlingu nechce ;)


No me neodepsal, ale hlavne ze dal vedet. My jsme nahlaseni tri na draze a startovny zitra zaplatim. Jo a Bublina tudiz asi taky nepojede, nebo jo?

Odeslano mobilem, pancto nesedim u compu cely den.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod Bublina » úte 21. úno 2017 8:50:06

Caravel76 píše:
prazskychytrak píše:Tak Johny mi teď psal, že prý nejede, že už to avizoval na DrD, že se mu takhle daleko kvůli bowlingu nechce ;)


No me neodepsal, ale hlavne ze dal vedet. My jsme nahlaseni tri na draze a startovny zitra zaplatim. Jo a Bublina tudiz asi taky nepojede, nebo jo?

Odeslano mobilem, pancto nesedim u compu cely den.


Vám tam furt říkal, že nechce jet :D

Ne, já nejedu, nevím, co bych tam dělala :?
:bang:Nejdřív se ujistěte, jestli jsem měla kafe. :bang:
https://www.instagram.com/geobublina/

Obrázek
Uživatelský avatar
Bublina
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1532
Images: 6
Registrován: sob 27. dub 2013 12:45:07
Bydliště: Praha

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod prazskychytrak » úte 21. úno 2017 8:55:41

Na chvilku si zaboulela a pak se polovi něco v okolí :D

Tapatalkuji
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: 17. v patek a v sobotu bowling

Příspěvekod Caravel76 » čtv 16. bře 2017 19:14:16

Tak dráhy dávno zaplacený, koule sbalený a zítra máme 17. pátek, takže to znamená jediné, jede se do Brodu! Rendy napiš mi, kdy chcete dorazit. A neotálejte, hrajeme už odpoledne. Pokud ste si to náhodou nerozmysleli a nechcete dorazit na celý víkend.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21


Zpět na Eventy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron