Stránka 1 z 1

VI Brdský GEOvandr

PříspěvekNapsal: čtv 14. bře 2019 12:43:52
od Caravel76
Ahoj

Všem kteří ještě alespoň občas čtou toto fórum se na vědomost dává, že koncem tohoto měsíce vyrážíme na tradiční GEOvandr, po roční přestávce opět do našich jediných středočeských hor, tedy do Brd.

Budeme vyrážet z Prahy v pátek 29.3. v 15:30 busem 317 ze Smíchovského nádraží. Sraz před odjezdovou halou ČD cca o čtvrt hodiny dříve.
Dojedeme do Dobříše a odtud pěšky přes Kazatelnu na kemp Brdlajf, kde přespíme. Druhý den přes Trnovou údolím Hromofky do vesničky Holšiny, kde bude po obědě event. Odtud zpět přes hřebeny (Kuchyňku) do Krkavčího údolí, kde přespíme buď na srubu Yukon, nebo na nějakým vedlejším kempu, kde bude prázdno. No a v neděli je v plánu Výstup na Studený vrch a pak sestup do Hostomic a návštěva pivovaru. Pak přesun vlakem do Zadní Třebáně, kde bude event v Mašince a pak rozchod do svých domovů.

Cestou samozřejmě v plánu odlov všech keší, o které zakopneme.

Takže pokud by se někdo chtěl přidat, jste srdečně zvaný.

Re: VI Brdský GEOvandr

PříspěvekNapsal: stř 20. bře 2019 11:41:09
od morojed
Ahoj,
já se hlásím a doufám, že nezmrznu :D

Re: VI Brdský GEOvandr

PříspěvekNapsal: úte 02. dub 2019 16:21:42
od Caravel76
Tak další tradiční akce za námi a musím říct, že tentokrát to byla opravdu povedená taškařice. Počasí báječný, je po ránu trochu kosno. Pár eventů a nějaký ty keše se taky podařilo odlovit, i když plán byl původně úplně jiný a trochu bohatší. Oba večery taky paráda oheň, kytara a zpěv, i když Seedcorp vůbec nechtěl z hospody a plánoval tam přespat. Už te´d připravujeme další podobnou akcičku na konec května, tak až budou podrobnosti, tak dám vědět. Ale už teď víme, že to bude míň chodící a víc lesní akce.