GC62ACT - Vánoční #2

GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod Jacka » sob 05. pro 2015 17:11:05

Když už nám začal ten Advent, nechystáte se tam čirou náhodou někdo zejtra odpoledne, že bych se "svezla"? Na místo činu jsem schopna dorazit někdy kolem půl třetí, tedy pokud nebude lejt nebo mrznout nebo sněžit apod., prostě podmínky příznivé pro cyklodopravu :D. Nějakej vercajk můžu i vzít, ale todle bude vysoko, tak by to chtělo někoho, kdo má 50m lano a umí ho dostat nahoru.
Uživatelský avatar
Jacka
GeoAbatyše
GeoAbatyše
 
Příspěvky: 75
Registrován: pon 22. dub 2013 19:40:51
Bydliště: Praha - Lysolaje

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod ufemezumik » sob 05. pro 2015 17:45:53

Tyjo, docela bych si zalezla, ale mohla bych max do dvou, spíš teda na dopoledne....a sice mam všechno ostatní, ale lano taky ne, takže bych ti asi jako spolulezec moc platná nebyla. :(
Obrázek
Uživatelský avatar
ufemezumik
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1401
Images: 8
Registrován: pát 20. zář 2013 17:44:20

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod Jacka » sob 05. pro 2015 18:58:29

Já to za dopoledne zaručeně otočit nestihnu, mam tam tak nejvejš dvě a půl hodiny času a na tom kole je to kolem 10 kiláků přes kopečky. Odpoledne můžu vypadnout z domu nejdřív něco po jedný hodině. Navíc todle samy nedáme ani kdyby dole číhal rozzuřenej kanec. Je to Quoxova škatule, očekávám, že bude nejmíň ve 20m a možná ještě kus vod kmene. Už jen dostat tam to lano bude umění.
Uživatelský avatar
Jacka
GeoAbatyše
GeoAbatyše
 
Příspěvky: 75
Registrován: pon 22. dub 2013 19:40:51
Bydliště: Praha - Lysolaje

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod pajamora » sob 05. pro 2015 20:34:08

Ve St jsem se tam byl mrknout (pracoval jsem poblíž)...došel jsem na stage a pak i ke stromu...strom opravdu nádhernej,je to fakt hodně vysoko...2x jsem si cvičně hodil(a nedohodl) a pak už se začalo stmívat tak jsem se na to vybod...
Bez praku jedině postupně přetahovat lano,myslím...
Uživatelský avatar
pajamora
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 774
Registrován: úte 23. dub 2013 16:53:47

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod Mufa » sob 05. pro 2015 23:56:58

pajamora píše:Ve St jsem se tam byl mrknout (pracoval jsem poblíž)...došel jsem na stage a pak i ke stromu...strom opravdu nádhernej,je to fakt hodně vysoko...2x jsem si cvičně hodil(a nedohodl) a pak už se začalo stmívat tak jsem se na to vybod...
Bez praku jedině postupně přetahovat lano,myslím...


A jak asi je to vysoko? Přemýšlíme o tom, ale nevím, jestli se mi v tý zimě bude chtít z postele ;)
Uživatelský avatar
Mufa
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 765
Registrován: stř 30. říj 2013 23:08:56

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod pajamora » ned 06. pro 2015 0:01:19

Mufa píše:
pajamora píše:Ve St jsem se tam byl mrknout (pracoval jsem poblíž)...došel jsem na stage a pak i ke stromu...strom opravdu nádhernej,je to fakt hodně vysoko...2x jsem si cvičně hodil(a nedohodl) a pak už se začalo stmívat tak jsem se na to vybod...
Bez praku jedině postupně přetahovat lano,myslím...


A jak asi je to vysoko? Přemýšlíme o tom, ale nevím, jestli se mi v tý zimě bude chtít z postele ;)

Řekl bych že min. 20m to asi bude...
Uživatelský avatar
pajamora
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 774
Registrován: úte 23. dub 2013 16:53:47

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod Mufa » ned 06. pro 2015 10:56:59

Tak mi tam zajedeme. Vyrážíme ale během tak půl hoďky, odpoledne už taky něco máme. Kdyby někdo chtěl, sejdeme se pod stromem, výbavu máme všechnu :)
Uživatelský avatar
Mufa
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 765
Registrován: stř 30. říj 2013 23:08:56

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod Mufa » ned 06. pro 2015 20:33:25

Nakonec jsem to nedala. Je to opravdu 20 m, možná trochu výš, podle toho, jak dlouho trvalo nastřelování. Nepovedlo se až nahoru, musela jsem dolejzat. Strašně foukalo, strom to ohýbalo až k zemi (fakt ;) ), byla mi zima na uši a prostě se mi to vůbec nelíbilo. Tak jsem to vzdala. Ale hlavně že jsme všichni zdraví :D
Uživatelský avatar
Mufa
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 765
Registrován: stř 30. říj 2013 23:08:56

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod ufemezumik » ned 06. pro 2015 22:32:20

Tyjo, to zni drsne. Asi bych skoncila podobne jak ty...tak treba priste, za lepsiho pocasi. ;)

~tapatalk~
Obrázek
Uživatelský avatar
ufemezumik
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1401
Images: 8
Registrován: pát 20. zář 2013 17:44:20

Re: GC62ACT - Vánoční #2

Příspěvekod Jacka » pon 07. pro 2015 1:04:03

Mi se nakonec nabídl Ludvajs, kterej už na tý keši byl dřív, že se rád projde se ženou po lese :D. Takže nám postavil cestu, vylezl nahoru, přehodil lano až do úrovně keše, zalogoval nás a pak nám uvolnil lano k našim pokusům :D. Já jsem vylezla skoro až ke keši, ale jít horizontálně od kmene se mi už nechtělo, tak jsem usoudila, že to už na log stačí :D. Asi bych byla mohla jít ještě dál, kdybych hodně chtěla, byla jsem tak 2m od keše. Je to skoro 25m vysoko, padesátka lano stačí tak tak. Vejš jsem ještě v životě nevylezla. Ovšem s takovým instruktorem by to dal skoro každej, že jo.
Uživatelský avatar
Jacka
GeoAbatyše
GeoAbatyše
 
Příspěvky: 75
Registrován: pon 22. dub 2013 19:40:51
Bydliště: Praha - Lysolaje


Zpět na T5ky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron