GC3YHR2 - Recakova toaleta

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod Caravel76 » úte 17. bře 2015 16:34:56

A co zkusit něco jinýho.

Owner už keš obnovovat nechce a zároveň podmiňuje adopci obnovou ve stejném duchu. To nám ale moc nejde. Tak co se s ním domluvit na úplně nové variantě. S ním dohodnout jakési licenční ujednání, původní listing poslat do archivu a na Dědině udělat obyčejnější keš, třeba s názvem "Vzpomínka na Řečákovu toaletu" s odkazem na původní listing. Krabička by dostala nenáročnější maskování a jen lehce by se posunula. Listing by mohl obsahovat příběh té původní, už archivovaný keše.

Do muzea pak umístit nejlépe keš novou s novým listingem a týkající se jen muzea a nočníků, a to v provedení nočník. Tím by odpadla spousta problémů. Původní keše bude škoda, ale zase nám zůstane vzpomínka v podobě té nové.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod jakouback » úte 17. bře 2015 16:38:33

Caravel76 píše:A co zkusit něco jinýho.

Owner už keš obnovovat nechce a zároveň podmiňuje adopci obnovou ve stejném duchu. To nám ale moc nejde. Tak co se s ním domluvit na úplně nové variantě. S ním dohodnout jakési licenční ujednání, původní listing poslat do archivu a na Dědině udělat obyčejnější keš, třeba s názvem "Vzpomínka na Řečákovu toaletu" s odkazem na původní listing. Krabička by dostala nenáročnější maskování a jen lehce by se posunula. Listing by mohl obsahovat příběh té původní, už archivovaný keše.

Do muzea pak umístit nejlépe keš novou s novým listingem a týkající se jen muzea a nočníků, a to v provedení nočník. Tím by odpadla spousta problémů. Původní keše bude škoda, ale zase nám zůstane vzpomínka v podobě té nové.


toto řešení nás již napadlo. jen s tím že bych keš převedl zpátky na Berxe, protže si všichni umíme dobře představit jak by to dopadlo, kdybychom keš adoptovali a poslali do archívu ;) ;)

jinak ta budka včetně interieru je hotová, teď už jen přemýšlíme (vymýšlíme) kam s ní ;) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod AdMari » úte 17. bře 2015 16:42:28

To podle mne teda ztraci smysl. Kdyz uz puvodni archivovat, tak by bylo mozne rovnou vzpominkovou udelat na tematickem miste...
Na druhe strane (a je to muj subjektivni nazor), pokud by owner si pral archivace kese, tak by ji nenabizel k adopci.
Ale taky bych spis souhlasila s tim, ze tak daleko od puvodnich souradnic, to uz je uplne jina kes, a sama uz jsem potrpela parkrat od podobnych katastrofickych presunech, jen to byli mysterky...
Ale je to hodne diskutabelni...
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod Caravel76 » úte 17. bře 2015 16:50:17

Tak v tom případě berte můj příspěvek jako bezpředmětný. Netušil jsem, že je nová krabka už hotová. Tu archivaci by jsme prováděli až po Berxově souhlasu, samozřejmě! A taky tu vzpomínkovou. To jsem myslel tím licenčním ujednáním. Keší na původním místě reaguji na Kubovu připomínku, že se stále nevzdává myšlenky ji obnovit v původní lokalitě. Ale ne jako TRADIČKU!

Nicméně já se tedy přimlouvám za obnovu někde na západě Prahy (s výběrem lokality klidně pomůžu) a do muzea umístit keš novou.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod jakouback » úte 17. bře 2015 16:54:28

Caravel76 píše:
Nicméně já se tedy přimlouvám za obnovu někde na západě Prahy (s výběrem lokality klidně pomůžu) a do muzea umístit keš novou.


PEťo, pokud bys měl ještě nějaký nápad kam s ní klidně piš, mrknem na to, měli bychom mít s Tomem cestu kolem :)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod Caravel76 » úte 17. bře 2015 17:02:28

jakouback píše:
Caravel76 píše:
Nicméně já se tedy přimlouvám za obnovu někde na západě Prahy (s výběrem lokality klidně pomůžu) a do muzea umístit keš novou.


PEťo, pokud bys měl ještě nějaký nápad kam s ní klidně piš, mrknem na to, měli bychom mít s Tomem cestu kolem :)

A chtěl bys jí udržet v lokalitě (přesun max do půl kilometru) a nebo větší pohyb na mnohem lepší flek, ale o čtyři kiláky dál?
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » stř 18. bře 2015 15:53:29

Hlavně už to nějak pořešte, je to celkem sledována keš, Rico mete kvalitně a určitě sám nechce, aby mu v revíru vznikali případy pro ostatní ala když může s obnovou otálet geopraha, proč ne my. Pak nám s tím bude každej umejvat zadní partie kdyby nedejbože spadla do archivu a musela by se z něj vytahovat :) nejlépe to pořešit do neděle :) jiný typ keše z toho nemá smysl podle mě dělat, opět by to byla už jiná keš, to je mnohem lepší ji dát do toho centra, kde bude i krásně tématická a snadno dostupná, to myslím nikoho nepobouří. Jako další důvod ji můžeme zahrnout do teď už oblíbené série prageo a upozornit lidi na zajímavé místo.
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod jakouback » stř 18. bře 2015 15:57:26

Rendo, vzhledem k tomu jak se komunikuje s muzeem, kolik na to mám(e) času... nejspíš zkoukneme lokality které psal Petr a umístíme to na okraj Prahy...
(nějaké mi poslal přes SZ tak na to mrknu)

(pozn. Ricovy poznámky u keše sleduji) ;) ;)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » stř 18. bře 2015 16:02:16

Já tak klidně skočím zítra a dám vědět :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod jakouback » stř 18. bře 2015 16:25:51

prazskychytrak píše:Já tak klidně skočím zítra a dám vědět :)


:pivo: díky Rendo :pivo:

Budka je vlastně hotová, předevčírem sme ji podruhé natřely, takže už ji jen někam šoupnout ;) :oops: :oops:
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » stř 18. bře 2015 17:11:48

A mám se poptat i na umístění uvnitř? :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod Caravel76 » stř 18. bře 2015 17:23:42

Chtělo by to už opravdu ji někam šoupnout. A znovu se přimlouvám za dvě keše. Toaletu dát na západ Prahy a do muzea novou pod hlavičkou Prageo. A ano Rendy, klidně dovnitř.
Já budu mít příští týden úterý a středa volno, tak můžu někam vyrazit a tu starou umístit. Co děláš Kubo v sobotu odpoledne? Já budu mít pár hodin času, tak můžem ty lokality omrknout.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » stř 18. bře 2015 18:03:28

Já na novou nemám kapacity, mám v plánu jinde keš, takže novou do centra leda někdo jinej. Jde o to že v tom centru v muzeu by se taky eliminovalo jakékoli zničení, což u téhle keše kdo ví.
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod jakouback » stř 18. bře 2015 21:45:10

umístění i uvnitř, mysláím že by tam mohla být taková "chodbička" kde by se to mohlo dát ať lidi nemusí nutně na "recepci" ale myslím, že až to uvidíš něco Tě napadne :-)

Peťo v sobotu odpoledne pojedu nespíš do slaného na žrací event, takže po mě je sobota mrtvá :-(
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » čtv 19. bře 2015 14:22:46

Tak hotovo, mluvil jsem s cca 30ti letym synem majitelky, který je tam přímo na pokladně a moc se mu to líbilo. Buď se tam může nechat jako exponát před pokladnou nebo jsme se bavili i o umístění v té chodbicce na nějaký vrut :D, ale ta je celá komplet zrekonstruovaná, nevím jak ta budka vypadá, asi je spíš koncipována na strom a chodbička se zavírá stejně jako muzeum, tak je to asi jedno. Mám mu ještě zavolat okolo třetí, řekne to i jeho mámě, přímé majitelce muzea :) berx o tomhle plánu na nějaké info? Možná bych mu to také napsal, ať víme jak se na to pripadne tváří :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod jakouback » čtv 19. bře 2015 15:02:40

prazskychytrak píše:Tak hotovo, mluvil jsem s cca 30ti letym synem majitelky, který je tam přímo na pokladně a moc se mu to líbilo. Buď se tam může nechat jako exponát před pokladnou nebo jsme se bavili i o umístění v té chodbicce na nějaký vrut :D, ale ta je celá komplet zrekonstruovaná, nevím jak ta budka vypadá, asi je spíš koncipována na strom a chodbička se zavírá stejně jako muzeum, tak je to asi jedno. Mám mu ještě zavolat okolo třetí, řekne to i jeho mámě, přímé majitelce muzea :) berx o tomhle plánu na nějaké info? Možná bych mu to také napsal, ať víme jak se na to pripadne tváří :)


díky moc Rendo :pivo:

Budka je koncipována v podstatě stejně jako ta předchozí od Berxe.

Umístění v "chodbičce" bych volil v tom případě že by na pokladně nechtěli at tam kačeři chodí dovnitř a ven. Spousta lidí se "bouří" když musí oslovit obsluhu či s někým jiným komunikovat.. proto mne napadla varinata s chodbičkou, to že se to bude zavírat stejně jako muzeum jsem tak nějak předpokládal :-)

Berx - neví
Rico - o tom ví ví jak by to mělo být, a počítá s tím že když bude keš v muzeu že nám přesun povolí a schválí (a přesune) neb tak dlouhý přesun bude muset udělat on.

=> počkal bych do třetí at máme jisto jisté vše.
Napíšu Ricovi jestli by tedy keš přesunul na souřadnice N 50°4.129', E 14°25.058' - odpíchnuto z mapy dle toho kde by to mělo být :-)
jakouback
Geo Guru
Geo Guru
 
Příspěvky: 1450
Images: 9
Registrován: pát 01. lis 2013 12:06:59

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod AdMari » čtv 19. bře 2015 15:06:51

Uz jsem kdysi zminovala, ze rozhodne nejsem zastancem hledani kesi "pod dozorem". Ale v tomto pripade rozhodne nemam co do toho se plest.
Ale kdyby slo vybirat, tak rozhodne bych primlouvala za aspon ne primo na ocich u mistnich... :)
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » čtv 19. bře 2015 18:45:52

Tak potvrzeno, může být v muzeu :) chodbička by šla, ale jak mi říkal Tomáš do telefonu, je to spíše budka ven, tak se kdyžtak udělá druhá hezčí vnitřní varianta a tahle se použije jako vzpomínka na původní místo, když budete chtít dělat i tu :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » čtv 19. bře 2015 23:44:25

Tak po pokecu s Tomasem bych to viděl, že v sobotu bych dal keš na původní místo a do muzea bych vymyslel nějakou jo lahůdku, možná něco co by se dalo přimontovat do té chodbičky nebo na tu výstavku. To místo je opravdu super a i majitelé jsou velmi milý. Otázkou je, jestli se vám do toho chce pouštět po tom co jsem v tomto tématu četl. Já klidně vyřídím ty formální věci, ale na výrobu nemám tolik času, ale materiál se může poplatit z účtu. A je tu jistota, že se keš nezničí. Dejte prosím vědět.
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod Caravel76 » pát 20. bře 2015 8:02:41

prazskychytrak píše:Tak po pokecu s Tomasem bych to viděl, že v sobotu bych dal keš na původní místo a do muzea bych vymyslel nějakou jo lahůdku, možná něco co by se dalo přimontovat do té chodbičky nebo na tu výstavku. To místo je opravdu super a i majitelé jsou velmi milý. Otázkou je, jestli se vám do toho chce pouštět po tom co jsem v tomto tématu četl. Já klidně vyřídím ty formální věci, ale na výrobu nemám tolik času, ale materiál se může poplatit z účtu. A je tu jistota, že se keš nezničí. Dejte prosím vědět.

Tak hurá a sláva, vyhrává ta nejlepší varianta. Rozhodně souhlasím a s novou keší pomůžu, jak jen budu moci. Nejlepší by byla v provedení polička s nočníkem.
Na umístění té staré mám vytipováno několik více či méně vzdálených lokalit, které už jsem stačil i obejít a v sobotu mám po obědě čas, tak vás po nich protáhnu a na tu nejlepší ji umístíme. Bylo by "stylové" jí spustit v neděli, aby měla žumpa hody.
Uživatelský avatar
Caravel76
BruteForce Hunter
BruteForce Hunter
 
Příspěvky: 1252
Registrován: stř 23. říj 2013 14:37:21

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » sob 21. bře 2015 19:50:58

Tož, ať se to neřeší zase někde mimo, budku dnes tomas nainstaloval na původní místo a je enablována.

Jde o klasickou budku i s lepenkou na střeše, to by se do muzea moc nehodilo no. A pokud ji někdo zničí, jsem rozhodně pro přesun do muzea. Zatím se můžeme pustit do nějaké reprezentativní muzejní varianty, protože dosavadní stejně jednou doslouží tak jako tak. Rovnou bude i jistota, že bude keš v pořádku, hlídaná a nebudeme se o ní muset tolik starat 8-) Určitě i sám berx by si přál, aby byla jeho keš v muzeu :D

Takže toto bych bral jako info pro všechny, kdo by chtěl s výrobou pomoci, zkusit si to, je vítán :)
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod fcbtomas » sob 21. bře 2015 20:01:17

Já poprosím, kdyby někdo měl cestu kolem a byl ochoten si vzít prac. rukavice a igelitku aby posbiral bordel okolo.
Uživatelský avatar
fcbtomas
Geo Mystery Hunter
Geo Mystery Hunter
 
Příspěvky: 538
Images: 9
Registrován: stř 18. zář 2013 20:49:41

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » úte 12. kvě 2015 8:45:50

Tak už tam byl požárník zase :au:
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod AdMari » úte 12. kvě 2015 8:50:07

Spalil to?
Uživatelský avatar
AdMari
Vedení Zeměmluvu
Vedení Zeměmluvu
 
Příspěvky: 788
Registrován: úte 08. dub 2014 0:27:25

Re: GC3YHR2 - Recakova toaleta

Příspěvekod prazskychytrak » úte 12. kvě 2015 8:58:16

Jen logbook zdá se, viz logy ;)

Tapatalkuji
Uživatelský avatar
prazskychytrak
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 2411
Images: 19
Registrován: čtv 03. říj 2013 9:32:05

PředchozíDalší

Zpět na Archiv akcí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron