Galerie Prague bridges 23 – Barrandovský most

Prague bridges 23 – Barrandovsky most

Na našem fóru GeoPraha.eu se opět začal domlouvat nějaký výlet. Na 13.9. se jedna posádka vedená dekameronnnem na ITZ a mimozakon spunktoval T5 akcičku, které nevadilo ošklivé počasí a sloupy vody co hlásili naši meteorologové. Jelikož jsem tento most ještě neměl a mám to kousek od aktuálních HC, přidal jsem se, protože po předešlé noci to na návštěvu vinobraní v Tróji rozhodně nevypadalo. Na místo jsem  vyrazil se zpožděním, chvilku trvalo, než jsem zabalil psa, kterého jsem musel vzít. Na jedné světelné křižovatce na mě začal někdo troubit a já koukám, že na místě spolujezdce sedí a mává &Peta. Moc mi to pomohlo, vůbec jsem vlastně nevěděl, kudy jet a kam zaparkovat. Nechal jsem je tedy, aby mě předjeli a vedli mě. Po zaparkování jsme vyrazili směr Barrandovský most, kde už čekal mimozakon a adicek8, kteří akorát přetahávali lano.

Nakonec jsme se tedy sešli v této sestavě:

DTU500, Špáčo, &Peta s mikl_h, adicek8 s dundee88, AdMari, mimozakon, jaruska01 a Keksíček.

A pak už to šlo jako po másle, po chvíli se natáhlo ještě druhé lano, abychom celou akci urychlili. Trochu později dorazil pajamora, a jelikož byl vybaven a připraven, tak šel hned na věc a předběhl tak půlku fronty. Některým to šlo nahoru lépe, některým hůře, ale prakticky všem dělalo problém se přehoupnout přes hranu, ale nakonec všichni uspěli.

 

Fotky od Marek-26

Fotky od DTU500

Marek-26

Kačer, spammer, řidič ... Rád podnikám výlety se skvělými lidmi za krabičkami a rád poté své zážitky zvěčňuji v podobě článků.Autor nevyplnil informace.

12 Comments

 1. dtu5001

  Tak děkuju ještě jednou všem moc za super sobotu jak lomy Amerika tak Baranďák byl super jinak Rendy backflip už skoro umím 😀

 2. fcbtomas

  Nejen lezci a honibodi na ITZ byli tento den v akci, my s Kubou a Pavlou jsme zastupovali geoprahu na absolutně nejlepším eventu který jsem kdy absolvoval a to Pyglíkův Happy day u Křišťanovického rybníka. Event trval dva deštivé dny a padlo u něj pět FTF. Navíc byla místním představena CWG truhla která opět sklidila velký úspěch.

  • Marek-26

   O tom jsem na fóru nečetl 🙂 bude článeček?

 3. mimozakon

  z tych fotiek to vypada, ako keby som tam len kibicoval :]

  • Marek-26

   A přitom jsi byl docela ticho 🙂

 4. Marek-26

  Tak jsem ty drahé polovičky a společníky pojmenoval 🙂

  • &peta

   to vis to se musi aby v tom byl poradek 🙂

 5. cicipan&Peta

  lezeci spolecnost je mikl_h 🙂 fotky jsou skvele a jsem rada ze vsichni prezili ve zdravi .)

 6. ufemezumik

  Parádní fotky! Hrozně vám závidim a doufam, že se tam taky někdy s někým konečně dostanu. 🙂

 7. Super fotky! DTU to tak pěkně zpestřil 😀 vy ho podceňujete, on trénoval backflip 😀 viz https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OndG4b5M-Q4#t=40

  • lakeee

   No to teda … chce to speciální hodnost ! … 😀

 8. adicek8

  čau, moje drahá polovička má dokonce taky vlastní nick: dundee88 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *