0. GEOPRAŽSKÝ POHÁR RC AUT – NOVÁ KOLONIE

Průběžná výsledková listina po 4. kole závodů – Vítkov – GC51BQ2 – Strahov – GC5A73C – Milíčovský les – GC5CE0T – Nová Kolonie GC5E1Z9

Poté co event na Strahově ovládli pokemoni.cz a průběžně tak byli ve vedení, administrativní chybou propásli závod v Milíčově a dali tak šanci soupeřům nabrat body do tabulky. Toho využil Moukesh a vyšvihnul se do čela tabulky. Jenže to před námi bylo náročné kolo na Nové Kolonii.

Na Novou Kolonii dorazili pokemoni.cz v plné kondici hned s několika závodními stroji a jejich vylazené stroje tak obsadili 1. a 3. místo. Nabrali tak další doby do tabulky, ale věčně druhý Ouvalak pečlivým sběrem bodů za druhá místo dorovnal vedení. Těsně pod stupni vítězů tak zůstal tým Moukes + Martasan. Dotáhnou tak pokemoni.cz tažení do vítězného konce? Nebo věčně druhý Ouvalak zabojuje a vybojuje vítězství v poháru? Pohár se začíná pěkně dramatizovat? Kdo bude nakonec první a odnese si trofej pro vítěze?

pořadí nick body kde co
1 pokemoni.cz 40 SL – S (3)// SP – S (1)// NK (3)
2 ouvalak 40 SP – S (3)// M (2)// NK (2)